-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Ona ma słabość do wiewiórek. Hmmm, ma także do sarenek, tę słabość. Acha, i Luiza pyta czy pozwalasz się lizac po głowie? Bo Sońka zawsze jej tak robiłą przy wycieraniu łapek ;). No cóż. Nikt nie jest całkiem normalny. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
I narzuta na łóżeczku pod kolor ;) -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Moje uszątko kochane. Jakie sliczne. Nie za ciasno na kanapie? Czy większą kupić trzeba będzie? Sonieczka wprawdzie maleńka... Sońka kanapowiec!!! :) A była tylko budka i kojec. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
WIedziełam, wiedziałam, ze to najsłodszy i najpiękniejszy szczeniaczek jakiego widziałam w życiu. Na oględziny z nowym domkiem jesteśmy umówieni w sobotę. Jeżeli wszytsko będzie OK, to Perfetto od weekendu bedzie w nowym domku, jeżeli nie to dalej będzie zadręczał, w uroczy sposób, ciotkę Noemik. Acha, za pantofle i skarpetki nei zwracam kosztów, hmmm. -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
mar.gajko replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Jagienka']Zdjęcia kontrowersyjnej Kajuni :cool3:;) http://images30.fotosik.pl/94/3f7051c9198f7650.jpg http://images23.fotosik.pl/94/59659dc5f5701310.jpg http://images11.fotosik.pl/85/0aec042b904ee7f8.jpg http://images11.fotosik.pl/85/9be9aef1caad20eb.jpg Kochane cudo! Bardzo się ciesze, że Kajunia jest u p.Oli. To wspaniały ciepły tymczas, ale... brakuje mi właśnie tego uśmieszku jak wchodze do pawilonu, i głaskó i przytulanek. Ago, domek ma byc z gatunku DOSKONAŁYCH!!! Ta suńka to cudeńko kochane. -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
mar.gajko replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ona nie była "z takich", co to od razu, na zapoznanie. Ale tak czy inaczej, bez żartów. Jeżeli am cieczkę "bezkrawą" to może mieć cysty i guzy; zabiegu w trakcie nawet takiej cieczki robić nei można, bo zbyt wszystko ukrwione i grozi śmiercią. A suki raczej nie spinają sie z psami bez cieczki. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Ja lubie niebieskie oczy, JA JA!!!! Uwielbiam.... opentańczo... :diabloti:[/QUOTE] Jaguś, sa intensywnie lazurowe; no, piękne! -
Jak dobrze kojarzę w kwestii formalnej w krakowskim schronisku moga przebywać ps z gminy Kraków. O każde inne zwierzę prowadzący schronisko musi wystąpić o zgodę do Prezydenta miasta. Jak w każdym schronisku panują tu choroby wirusowe. Nie ma zaplecza weterynaryjnego pozwalającego na zdiagnozowanie i leczenie tego przypadku. "wyciągniecie" psa na badania wymaga zgody kierownika.
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Mancza, jak już uknułam misterny paln. Jak by co? Otóż!! Informuję wszytskie Panie dogomaniaczki, że TZ Manczy ma najpiękniejsze błękitne oczy jakie kiedykolwiek widziałam u faceta. I jeżeli będzie brak info o Soni, będę podawać adres wszytskim dziewczynom poniżej 30-stki, żeby sobie te oczęta obejrzały w naturze. Ostatecznie z Krakowa nie tak daleko; a może i z innych miast warto... Ot, perfidia!!!! -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
mar.gajko replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Jakiego grzyba ma? To wogóle jakiś wet jasnowidz. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Dodam, że luiza, któa była szczególnei związana z Sonią, nie spała z niedzielina poniedziełek, cały czas śniły jej się jakieś makabreski z Sońką w roli głównej. Bardzo, bardzo przeżyła rozstanie. I ta odległość. Bo tak w Krakowie, to chociaż można podjechać i popatrzeć na "swojego" psa. Kasiu, chcemy dużo zdjęć i dużo wieści. -
Ich życie mogło się zakończyć zanim sie zaczęło - w nowych domach
mar.gajko replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']:-(:-(:-( biedactwa...[/QUOTE] JUż nie, na szczęście. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Jesssu Mancza, ale masz pięknego psa!!! -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
mar.gajko replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Jak to w schronisku??????? -
[quote name='erka']Maksiu toleruje inne psiaki, pani sama by go odebrała. Ale samego w samochodzie to bym sie troche bała zostawiac.:roll:[/QUOTE] Ewo, ale je nei pracuję ze zwierzętami w tej pracy. Musiałby zostać sam na godzinkę, dwie i niestety w aucie. Potem już siedzę u siebie to moge go wziąć do biura.
-
Nie wiem. Mówi się o likwidacji. Ale z mówienia nic nie wynika. Zobaczymy co będzie. Już widze "dzielenie" psów, który z czyjej gminy. Ten z olkusza, a ten nie. To będzie masakra. W Nowym Tragu jest nagminne usypianie "nie adopcyjnych". Czyli 80%.
-
Tam była inna sytuacja. Tam był przetarg na schroniko, tu tylko na psy i koty. Cały teren jets Pałki. Trzeba zabrać psy i koty do już ISTNIEJĄCEGO schroniska. Nie jest przedmiotem przetargu schronisko z zapleczem i jego prowadzenie.
-
BARUCH Esto od Gabrysi 12.12.1999 - 14.04.2011
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiddy, dzięki. Ja tylko daje znać, żę staramy się naprawdę. Przy jakichś rasach trudnych przswajamy wiedzę. Powoli poznajemy psa. Staramy się ocenić. Każda rada jest cenna. Pomaga w zrozumieniu danej rasy i typu. Ja dziękuję losowi, że ten egzemplarz jest OK do ludzi. -
Przetarg am trwać do 10.10. - nie wiem jakie bedą oferty. Czy są tam jakieś koty, jesuuu. Ile on wybije, zanim odda.
-
BARUCH Esto od Gabrysi 12.12.1999 - 14.04.2011
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie dopuszczam nawet myśli "o brutalnym karaniu" jakiegokolwiek psa. Takie "incydenty" mogą mieć miejsce jedynie w momencie nieuchronnej konfrontacji: człowiek - pies. Tu nei ma takiej opcji. Po takim czasie z Baruchem mogę stwierdzić, że nei jest to pies agresywny. Nie próbuje też (przy normalnym prowadzeniu) wymuszać czy prowokować człowieka. Poddaje sie spokojnym komendom. Nie dąży do konfrontacji z psami. Ani samcami ani samicami. Nie zwraca na nie uwagi na spacerach. To wszytsko o akitach czytałam i przyswoiłam. Wiem jakie mogą być, i dom jeżeli się znajdzie, bezie wybrany starannie; nie jestem kamikadze, żeby głupkom dawać takiego psa. -
Namwóimy jeszcze Zbyszka, żeby spojrzał na budki Maxia i Paco. Bo nasze to mają jakiesik styropianki, a te bidaki dobusie zmarzną jak nic.
-
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
mar.gajko replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeżeli jest niemożliwe nawet wstępne zdiagnozowanie, to trudno. WIem jak jest w schronach. Napisz mi proszę, jak ona w kontaktach do ludzi, czy wogóle chodzi an spacery, czy jest to niemożliwe. Czy jakoś reaguje na psy, czy w kojcu jest dominująca czy uległa wobec innych psów. -
[quote name='erka']Mam pytanie i wielka prośbę do kogos z Krakowa. Szukamy osoby , ktora mogłaby przechować niewielkiego psiaka jutro/środa/ od godz.8 do 12. Piesek znalazł dom w Krakowie i jutro byłby transport , ale z samego rana, a przyszła właścielka ma rano sprawę sądową i może go odebrac dopiero ok. 12. Czy ktoś mógłby pomóc? Proszę o odpowiedź może sms, to oddzwonię /609 890 204/.[/QUOTE] Ewo, jak nic się nei znajdzie to dzwoń. Ja jestem w pracy, i musiałby chwilę posiedzieć pewnie w aucie bo mam spotkanie o 8.30 - z godzinę, półtorej. A potem w biurze gdzieś go schowac mogę. Tylko Pani musiałaby przyjść bo o 12- się nei wyrwę z roboty. A domek sprawdzony?
-
[quote name='Aga-ta']czy wiadomo co sie stalo z tym psem? jezeli bedzie potrzebny transport chetnie przewioze go do hotelu. Robi sie coraz zimniej...[/QUOTE] Nie ma go tam. Nie wiem co z nim. Pewnie go odłapali ze schronu, albo gdzieś sobie poszedł.