-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Grallika przeniosłyśmy do ciepłej budy. Sońka pojechala do nowego domeczku i zwolniła się "malamucia" buda ocieplona styropiankiem. Więc teraz Grallik mieszka obok Pajusia. Powąchał, obwąchał i wlazł do budki. W środku przyklejamy mu taśmą dwustronną pieluszki, żeby nei było mokro i na budzie też. Zamówiłam takie wielkie pieluchy na 1.7 m; zobaczymy może da sie mu jakiś kocyk w nie owijać. Było dużo rozrywek w weekend bo była i ciocia Tamb i Myszu i Beatka i wszytskei przytulały tego uśmiechacza. To taki cudny psiak.
-
BARUCH Esto od Gabrysi 12.12.1999 - 14.04.2011
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zmienię. Jajka już w porządku, bo trochę zapuchły po zabiegu. W tym tygodniu odrabaczanko i ogłaszamy pięknego Baruszka w prasie krakowskiej. Przejrzałam wątki tych dwóch akit z warszawy. Trochę deprymujące, że ponad rok juz szukają domów. Mam nadzieję, ża Baruszek znajdzie swoję miejsce w życiu szybciej. Coraz bardziej jestem z niego zadowolona; z jego zachowania i odruchów. -
NA piętek, sobotę i niedzielę puszeczki nam zapewniła Myszu, kupiła i przywiozła do hoteliku. Maluch w sobotę był jakiś gorszy, nie chciał mnie powąchać, podejść. Na szczęśćie w hotelu już się przerzedza i są wolne porządniejsze kojce, wygląda na to, żę bęzie moża malucha siła bądź podstępem przetargać do lepszej budki i w miejsce gdzie będzie miął większy kontakt z ludźmi. Dzisiaj kupie mu jakąś puszeczkę pyszną.
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No tak!!! Sonieczka już mieszka z Kasią. Pewnie na zwasze w pamięci Kasi pozostanie nasza wizyta i milion przykazań. Reasumując powiedziała "Ze chyba prosciej adoptować wietnamskie dziecko niz psa od Amicusa". Hmmmmm; trochę to może przesadne, ale wynika to tylko z tego, że oddająć jakiegokolwiek psiaka do nowego domu na całą resztę życia, musimy mieć pewność, że to bedzie dobre życie. Sonia jest dobrym, kochanym psem i sądzę że Kasi sprawi dużo radości, z wzajemnością. -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
mar.gajko replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
P. Tomowi nei przypomniałam, bo byłam bez netu do teraz, i dzisiaj to dopiero przeczytałam. Chcę powiedzieć ża Kajunia jest bardzo czystym psiakiem, nie wiem czy to nabyte teraz czy wogóle, ona nie brudzi w boksie. Jak wieczorem przyjeżdżamy to jest czyściutko, chodzi na specerki z p. Tomkiem, ja ją zabieram na sam koniec naszych spacerów jeszcze na siku i grzeczniutko robi siusiu. Jest bardzo grzeczna i kochana. Już jak wchodzę do pawilonu to macha tym swoim piuropuszkiem i musimy się przywitać. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Pani od Karmelka nie bardzo chciała zbyśmy odwoziły malucha; tylko "kiedy można zabrać i ile będzie kosztawał" druga Pani co am owczarkę collaczkę ma małe dzieci, najmłodsze 2,5 roku; zamęczą małego. Trudno Noemik musi jeszcze trochę małego poniańczyć; Jak to Luiza powiedziała "nie oddamy Perfetto bez walki". A ponieważ u Noemik widziałam przynajmniej dwie pary kapci do zagryzania, to zanim te kapcie zagryzie domek się znajdzie. Zwłasza, że jeszcze kaczor wszedł mu w drogę. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Nie mamy czym focić. Ale może jakoś w tymczasówce się uda???? -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
JEST!!!!!! Jest taki, że Tamb go nie chce oddać, Luiza dorwała i nie chce oddać. Jest chłopczykiem. CUDO. Ma więcej niż 5 tygodni, myśłę, że ok. 6. Zębasy jak sie patrzy. CUDO!!!!! -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Tamb nie odbiera telefonu. Albo ma spotanie jeszcze, albo jest u baby, albo niesie amluszka i nie może, albo... sama nie wiem. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Tłumaczenie to ma pewną logikę. Pewną. Tamb bądź już tam!!!!!!! -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Qrcze, odebrała. Była w domu, tylko jej nie było, bo z psem była. Tamb jest w tej okolicy, jak skończy spotkanie (15 min) to go weźmie. Aż się ucieszyłam, że szczeniak przybędzie ... Nie ma to jak babcie, podniosa adrenalinę. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Na razie nic. -
Ale SOfija i okruszek to inne formaty. Sofija to jakieś 20 Okruszków.
-
Taks on nie jest w trakcie leczenia. On jest po zabiegu operacyjnym. ma bliznę, która jak zrozumiałam jest w pełni zagojona, a końcówki nici rozpuszczalnych albo trezba uciąc albo poczekać aż same odpadną. 99% psów interesuje się swoimi jajami i je wylizuje, z potrzebą i bez potrzeby. On nie jest wyjątkiem.
-
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
To i tak muszę się dodzwonić, że to nie my tylko kto inny będzie. To stara baba. Jak się dodzwonię to prześlę. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']mam nadzieje,ze p.Luiza zdazy....ludzie czasem chyba mysla,ze schron to taka ulga dla psa:shake:[/QUOTE] Karusiu nie kracz, bo baby nie ma w domu; a piliła że od 12 do 14-tej. Luiza musi wracać, bo ma spotkanie w pracy. Qrcze. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Już pojechała. Boję się. Ostatno jak prosiłam kobietę, żeby huska koło Tomexu przetrzymała 2 godziny, to zadzwoniła po schron i wylądował w schronie. Rudy z niebieskimi oczyma; jak ktoś by był niech zerknie na kwarantannę. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Wszystko napisze jak go zobaczę, ile mniej więcej ma; jakiej płci, no i jakiej pielęgnacji będzie wymagało to maleństwo. Mam nadzieję, że małe jest głownie z natury a nie z wieku. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Nie wiem; jak go zobaczę to powiem, tzn. napiszę. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Postanowiłyśmy pozmieniac nr telefonów. Nieodwołalnie. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Luiza właśnie tam pojechała. -
KRAKÓW - szczenię wielkości chomika - PERFETTO w swoim domku.
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
NA ul. Starowiślnej u tej starszej pani. Ale od 12 - do 14 musimy go zabrać, bo coś tam...