-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
U grallika w normie, biegamy, szalejemy, Cieszymy się ogólnie. Mamy słomkę wymienianą i podkład pod słomą. Mamy apetycik. Mnie jakoś chwilę nei będzie.
-
Kraków -Saba i Tusia nie rozdzielono ich -mają nowy dom !!
mar.gajko replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
No i sie nic nie dowiedzialam. I wynika, że się nie dowiem już. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Do góry Saboonko. Pewnie długo nikt do Ciebie nie zajrzy. -
Mamę obejrzał wczoraj weterynarz. Mleka już nie ma. I to długo. Cycuszki puściutkie. Więc podjęliśmy decyzję, iż sterylizacja dzisiaj. Żeby już miała wszytskie "stresy" z głowy. Na robale, pchły i etc. dostanie Advocata na karczek. Kochane to jest bardzo. Przytulaste i ufne. Tego s-syna co ją wywalił, to szkoda gadać. Trzymam kciuki za oswajanie maluszków.
-
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Kolejne ogłoszenie w prasie i tylko budy, ogrody. Ewentualnie kotłownia do spania. Ehhhh. Dlaczego wszyscy sądzą, że ON musi być "na ogrodzie" i spać w budzie albo kojcu. Przecież to normalny pies. Tak jak wszytskei inne potrzebuej człowieka, człowieka i jeszcze raz człowieka. -
Kraków -Saba i Tusia nie rozdzielono ich -mają nowy dom !!
mar.gajko replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Do kiedy mają "termin"? -
No właśnie, wiemy co z tym bernardynkiem? Czy coś się znalazło dla niego? Przeciez są tu osoby zaprzyjaźnione z tym gabinetem.
-
[quote name='Yorija']Rozmawiałam z doktorami z Piłsudskiego. Pies musi leżeć około 2 tygodni. Jest cewnikowany. Trzeba mu będzie podawać kroplówki i leki przeciwbólowe. Potrzebuje dozoru, żeby się nie ruszał. Oni zapewniają mu pełną opiekę lekarską jak by znalazł się dom tymczasowy.[/QUOTE] No więc właśnie. Ta opieka. Dozór. Ciepełko. Nie mam pomysłu.
-
Uderzyłam w pierwszym rzędzie. Jemu trzeba mieszkania, domu. Bez schodów. Ciepło.
-
Dzwoniła dziewczyna. W lecznicy na Piłsudskiego jest bernardyn 8-mio miesięczny. Przyneisiony z ulicy. Po wypadku samochodowym. Ma uszkodzony kręgosłup. Jest po operacji. Doktorzy szukają mu tymczasu. MUSI go znaleźć. Nie moze zostać w lecznicy. Jeżeli nic nei znajdzie to niestety eutanazja.
-
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No i co tam słychać??? Zaśnieżona Sonieczka, nie przeziębiła się? Jakieś zdjątka, hmmmm, będą? -
Aniu, wygląda na to że jest szcęsliwa, wiem, że będzie jeszcze lepiej w nowym JEJ domku, ale teraz jest taka już radosna. I obszczekuje się z sunią huską; inne psiaki zwłaszcza małe bardzo lubi; chce się bawić. Zachowuje się już jak każdy przeciętny pies w hotelu. Czasami poszczeka, cieszy się na człowieka, je ładnie, kupy stara sie ropbić na spacerach. Szleje i tarza się, na 5 m lince biega tak że nie nadązy się oczyma; na krótkiej staramy sie troszeczkę ją uczyć "manier".