Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Prześlijcie ciepłe mysli mojemu synusiowi :( Drugą dobę ma bardzo wysoką gorączkę. Jedziemy zaraz do szpitala :( mój nr 1!!! [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7978/nikodemmnna0.jpg[/IMG]
  2. ciiiiiii, kciuki!!!!!
  3. hmmm chyba Zosia, tak jakoś wyszło :)
  4. Obowiązki moje to boksie i to żaden kłopot, tylko syn mi sie strasznie rozchorował, ma 40 st drugą dobę i juz zaczynam panikować. Teraz zasnal na chwile to jestem.
  5. diagnozy jeszcze nie znam, ale kilka fotek z podrozy: a to Lusiowa kruszynka: chudzina ogląda samochód: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1023/p1020837oi2.jpg[/IMG] te tylnie łapki są takie biedne...: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3190/p1020841mq6.jpg[/IMG] ale uszy ma mistrzowskie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2960/p1020842vq6.jpg[/IMG] całą drogę przespała, tak opatulona...i tylko kichała: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2135/p1020854tw3.jpg[/IMG]
  6. To spojrzenie mówi samo za siebie.... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6337/pict0091sk7.jpg[/IMG][/URL]
  7. Jeszcze gorące wieści prosto z forum BwP: Jak to sie uda, to robimy IMPREZE jakiej nie widziało dogo :D
  8. Dotarli dopiero po 21, zakopali sie w błocie, ciężarówka wyciągała auto... Umordowani wszyscy strasznie, jutro wiecej...
  9. Jest w schronisku i czeka na nowy dom. Trwa leczenie.
  10. Właśnie układa sie w samochodzie i ruszają. Sunia ma chyba wysoką gorączkę, nie może sie połozyć, bo tak bolą ją zaziębione pewnie stawy :( Trzymaj sie maleńka!
  11. Wiem Wiem, wredota ze mnie :( Dzisiaj juz postaram się pokazać laseczki moje...
  12. DT dla boksi czeka. Jak tylko przejdzie badania i bedzie mogla opuścić klinikę pojedzie tam. O chłopcu pamietamy, tylko błagam jak robicie ogloszenia, uwazajcie na pseudo... On jest ładny i ma jajka...
  13. Pomyślę, uzgodnię i dam znac, czy zabierac sunie juz dzisiaj, ale szczerze powiem to mam wątpliwosci, czy to słuszne. Boksia dzisiaj poczuje domowe cieplo a jutro wyląduje znowu w klatce, co bedzie mniej przyjemne. Umieszczenie suni w klinice prosto ze schroniska bedzie dla niej podniesieniem komfortu ale zabranie z domu i umieszczenie tam, już nie. Znając wrażliwą psychikę bokserow sama nie wiem, ale zaraz obgadam jak i co i dam znac.
  14. We wtorek rano z Wawy wyjeżdza ekipa i boksie zabieramy. Musi dac babka rade do tego czasu!
  15. [quote name='malagos']...ale wgląd tylko po zarejestrowaniu :mad:[/quote] Zapraszamy :) nie gryziemy :)
  16. Starsza bokserka, teraz Coma już w DT: [URL]http://www.bokserywpotrzebie.fora.pl/w-domach-tymczasowych-hotelach-i-klinikach,2/wroclaw-bokserka-coma-juz-w-dt-czeka-na-nowy-dom,566.html#16453[/URL]
  17. [quote name='AgaZ']Nero przespał całą noc z moją córką w łóżku,ani myślał ,gdzie indziej,widać,że bardzo zmęczony,może nie zmrużył oka tę noc w schronisku? Niestety nadal nie je,od wczoraj nie zjadł dosłownie nic,pił tylko wodę,no i oczywiście ma biegunkę.Dzwoniłam do weta chciałam jechać,ale wstrzymał mnie do jutra rana,dziś mam podac mu 2x nospe.Chudzielec straszny i jeszcze nie je i leci z niego,ale nic jak mu dziś nie przejdzie,na pewno jutro mu wet pomoże. Kastracja może odbyć się około tygodnia po szczepieniu,teraz jeśli biegunka może się opóźnić...[/quote] Aguś on może troszkę tęsknić, oby pił dużo.
  18. Jestem, Mamy dla suni opieke na SGGW przez kilka pierwszych dni, by ją przebadać, zasilić, potem mamy DT. Możemy ją (jako ostatnią z kręgu potrzebujących) wziąć pod naszą opiekę. W tej chwili nasze dobre duszki sie organizują do transportu, ale najwczesniej chyba bedzie to możlie we wtorek, więc potrzebujemy pomocy w transporcie suni do Warszawy.
  19. Ola na leczenie przecież dajemy pieniązki, czy ja moge z Twoim wetem pogadac, ustalić przelew? Skoro podjelismy sie opieki nad Agą, to będzie miala wszystko! Jak potrzebujesz pomocy w transporcie czy czymś takim to tez mów, Aga ma mieć opiekę na maxa. Musi być dobrze!
  20. Niki-lidka kliknij do mnie na gg.
  21. [quote name='martaa2']Mam DT Ale Pani moze wziąc sunie a tylko wtedy, gdy bedzie gwarancja, ze to tylko DT... Moze ja zabrac nawet jutro... Pomózcie znalezc suni DS, proszę:modla:[/quote] Czy macie zaplecze wet? Ona wymaga wszystkich badań.
  22. Skuter podczas środowej sesji z Ciotkami w pokoiku [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2715/skuter1iq2.png[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3801/skuter2lv1.png[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8357/skuter3fd5.png[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8172/skuter4dy0.png[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7459/skuter5hc2.png[/IMG]
  23. Kiedy suni kończy się kwarantanna?
  24. Wieści z Bytomia: [quote name='"Basia"'] Byłam z Tanulką u weta na zeskrobinach i okazało sie ze znalezli nuzyce ale martwe i na wszelki wypadek bedzie miała jeszcze pare zastrzyków pobrali jej krew na niedoczynnosc tarczycy,wyniki beda w przyszłym tygodniu i oczko nie wyglada ciekawie, nie ma poprawy, co prawda nie widziałam jak wyglądało to oko na początku i prawdopodobnie ta skóra z powieki jej wchodzi do oczka i dlatego ja podraznia, na razie na oczko dostała krople i zobaczymy, ale moze sie okazac ze bedzie trzeba jej cos tam usunąc czesc tej powieki dopóki Tanula bedzie w bytomiu to bede sie nia opiekawac ale cos mi sie wydaje ze zostanie tam na zawsze :> wazlylismy Tanke i nic sie nie zmieniło dalej wazy 17 kg. a je jak smok dostała w prezencie od pani doktor takie kapsułki z kwasami nienasyconymi:) jest dobrze bede miała jakies wiesci to Ci napisze [/QUOTE]
×
×
  • Create New...