-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Prześlijcie ciepłe mysli mojemu synusiowi :( Drugą dobę ma bardzo wysoką gorączkę. Jedziemy zaraz do szpitala :( mój nr 1!!! [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7978/nikodemmnna0.jpg[/IMG]
-
[Warszawa - BwP] bokser Kenzo - ma dom!!!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ciiiiiii, kciuki!!!!! -
hmmm chyba Zosia, tak jakoś wyszło :)
-
Obowiązki moje to boksie i to żaden kłopot, tylko syn mi sie strasznie rozchorował, ma 40 st drugą dobę i juz zaczynam panikować. Teraz zasnal na chwile to jestem.
-
diagnozy jeszcze nie znam, ale kilka fotek z podrozy: a to Lusiowa kruszynka: chudzina ogląda samochód: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1023/p1020837oi2.jpg[/IMG] te tylnie łapki są takie biedne...: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3190/p1020841mq6.jpg[/IMG] ale uszy ma mistrzowskie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2960/p1020842vq6.jpg[/IMG] całą drogę przespała, tak opatulona...i tylko kichała: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2135/p1020854tw3.jpg[/IMG]
-
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
AgaiTheta replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze gorące wieści prosto z forum BwP: Jak to sie uda, to robimy IMPREZE jakiej nie widziało dogo :D -
Dotarli dopiero po 21, zakopali sie w błocie, ciężarówka wyciągała auto... Umordowani wszyscy strasznie, jutro wiecej...
-
Właśnie układa sie w samochodzie i ruszają. Sunia ma chyba wysoką gorączkę, nie może sie połozyć, bo tak bolą ją zaziębione pewnie stawy :( Trzymaj sie maleńka!
-
Wiem Wiem, wredota ze mnie :( Dzisiaj juz postaram się pokazać laseczki moje...
-
Pomyślę, uzgodnię i dam znac, czy zabierac sunie juz dzisiaj, ale szczerze powiem to mam wątpliwosci, czy to słuszne. Boksia dzisiaj poczuje domowe cieplo a jutro wyląduje znowu w klatce, co bedzie mniej przyjemne. Umieszczenie suni w klinice prosto ze schroniska bedzie dla niej podniesieniem komfortu ale zabranie z domu i umieszczenie tam, już nie. Znając wrażliwą psychikę bokserow sama nie wiem, ale zaraz obgadam jak i co i dam znac.
-
We wtorek rano z Wawy wyjeżdza ekipa i boksie zabieramy. Musi dac babka rade do tego czasu!
-
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Ola jak miewa sie Aga? -
Poznań-BOKSER w pilnej potrzebie-NERO pojechał do NOWEGO DOMU!
AgaiTheta replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaZ']Nero przespał całą noc z moją córką w łóżku,ani myślał ,gdzie indziej,widać,że bardzo zmęczony,może nie zmrużył oka tę noc w schronisku? Niestety nadal nie je,od wczoraj nie zjadł dosłownie nic,pił tylko wodę,no i oczywiście ma biegunkę.Dzwoniłam do weta chciałam jechać,ale wstrzymał mnie do jutra rana,dziś mam podac mu 2x nospe.Chudzielec straszny i jeszcze nie je i leci z niego,ale nic jak mu dziś nie przejdzie,na pewno jutro mu wet pomoże. Kastracja może odbyć się około tygodnia po szczepieniu,teraz jeśli biegunka może się opóźnić...[/quote] Aguś on może troszkę tęsknić, oby pił dużo. -
Jestem, Mamy dla suni opieke na SGGW przez kilka pierwszych dni, by ją przebadać, zasilić, potem mamy DT. Możemy ją (jako ostatnią z kręgu potrzebujących) wziąć pod naszą opiekę. W tej chwili nasze dobre duszki sie organizują do transportu, ale najwczesniej chyba bedzie to możlie we wtorek, więc potrzebujemy pomocy w transporcie suni do Warszawy.
-
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Ola na leczenie przecież dajemy pieniązki, czy ja moge z Twoim wetem pogadac, ustalić przelew? Skoro podjelismy sie opieki nad Agą, to będzie miala wszystko! Jak potrzebujesz pomocy w transporcie czy czymś takim to tez mów, Aga ma mieć opiekę na maxa. Musi być dobrze! -
Niki-lidka kliknij do mnie na gg.
-
[quote name='martaa2']Mam DT Ale Pani moze wziąc sunie a tylko wtedy, gdy bedzie gwarancja, ze to tylko DT... Moze ja zabrac nawet jutro... Pomózcie znalezc suni DS, proszę:modla:[/quote] Czy macie zaplecze wet? Ona wymaga wszystkich badań.
-
Starachowice! Szkielet boksera! Skuter już w domu
AgaiTheta replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Skuter podczas środowej sesji z Ciotkami w pokoiku [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2715/skuter1iq2.png[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3801/skuter2lv1.png[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8357/skuter3fd5.png[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8172/skuter4dy0.png[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7459/skuter5hc2.png[/IMG] -
Kiedy suni kończy się kwarantanna?
-
Bokserka w kiepskim stanie w Wielkopolsce . ma dom
AgaiTheta replied to Cez's topic in Już w nowym domu
Wieści z Bytomia: [quote name='"Basia"'] Byłam z Tanulką u weta na zeskrobinach i okazało sie ze znalezli nuzyce ale martwe i na wszelki wypadek bedzie miała jeszcze pare zastrzyków pobrali jej krew na niedoczynnosc tarczycy,wyniki beda w przyszłym tygodniu i oczko nie wyglada ciekawie, nie ma poprawy, co prawda nie widziałam jak wyglądało to oko na początku i prawdopodobnie ta skóra z powieki jej wchodzi do oczka i dlatego ja podraznia, na razie na oczko dostała krople i zobaczymy, ale moze sie okazac ze bedzie trzeba jej cos tam usunąc czesc tej powieki dopóki Tanula bedzie w bytomiu to bede sie nia opiekawac ale cos mi sie wydaje ze zostanie tam na zawsze :> wazlylismy Tanke i nic sie nie zmieniło dalej wazy 17 kg. a je jak smok dostała w prezencie od pani doktor takie kapsułki z kwasami nienasyconymi:) jest dobrze bede miała jakies wiesci to Ci napisze [/QUOTE]