Czekamy na decyzje pani Kierownik czy nam zaufa i wyda boksie. Na dzisiaj było wszystko przygotowane, transporty, lekarze ale sie nie udało.
Jeżeli są dogomaniacy, którzy są z panią Kierownik w kontakcie, to prosimy o pomoc i poparcie nas, chcemy pomóc. Dajmy jej szanse.