-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
U Lusi bez zmian, nadal czeka na dom i pomoc.
-
Bono czeka na dom.... [QUOTE='Bugsik & Maxik z BwP'] Bonus jest niesamowity,zaskoczyl mnie dzis na spacerku,w hotelu ma wybieg wiec nie uzywamy smyczy,dzis poszlismy na spacerek i chlopak pieknie chodzi na smyczy,gdy sie troszke oddali wystarczy powiedziec -'' równaj''-a on od razu sie cofa i staje po prawej stronie,chodzi tez zawsze przy prawej nodze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] to bardzo dobrze wychowany boksio [/QUOTE]
-
[Poznań-BwP] Staruszek Dyzio - za TM [*]...
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dyzio odszedł za TM :( [*]... -
Bokserka w kiepskim stanie w Wielkopolsce . ma dom
AgaiTheta replied to Cez's topic in Już w nowym domu
To NASZA Tane, Tane Pani Magdy :multi: -
Bokserka w kiepskim stanie w Wielkopolsce . ma dom
AgaiTheta replied to Cez's topic in Już w nowym domu
co ja mam powiedziec... ...powazna rozmowa z Otozem w Gdyni, bardzo powazna... dzwoni GoniaP, musze odebrac, bo pewnie jest źle. Gosia mowi ja wyje na parkingu... nie tak mialo byc... ale... teraz tez lecą mi łzy :) Tane ma dom!!!!!!!! ale jaki!!!!!! Ja Wam coś pokaże! Córka Pani Magdy pokochała Szantę: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4858/myszkaslupsk044ac53c4bs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2417/myszkaslupsk104ac3678fn8.jpg[/IMG] łysą chudą biedną... Pani Magda (troszkę pod namową Wspanialej Córci) powiedziala, no kto jak nie my :) Poprostu podziwiajcie :D [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/8a4ec107d3dc1744.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/ffffd0e67d025b3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/98bb4ede564ff047.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/93fa48ede6a4e655.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/24ad560681c2666e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/5479e5a49c79acdc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/9b41c08e7d45884f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/c3c0d2e7692e8deb.jpg[/IMG][/URL] -
[Elbląg-BwP] pręgowana bokserka KAMA - MA DOM!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Śmiejemy sie... ale stalo sie tak, że naprawde Kama nie moze u mnie zostac... poprostu mnie nie stac na nią :( I teraz jak "coniektórzy" mnie okreslają, rycze jak infantylna baba... Pomozecie mi w szukaniu domu dla Kamusi? -
Oczka jeszcze czerwone, ale mają iskierkę :D Niko, Theta, boksie... Całe moje życie :)
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6503/1hpim1050xv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/433/1hpim1052uq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3985/1hpim1053ps0.jpg[/IMG]
-
Kilka moich Thetków z wczoraj :) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1872/1hpim1046iq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7813/1hpim1048rz4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Donvitow']Ja tęsknię. Tylko nie śmiem się dopominać:oops:[/quote] Kajetan, Ty wiesz :loveu:
-
Thety Thety.... Agi tez nie ma i jakos nikt nie teskni :P [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1535/hpim1026500x500mm6.jpg[/IMG]
-
[Elbląg-BwP] pręgowana bokserka KAMA - MA DOM!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Plotki donoszą ze Kama szuka domu. Kamusia: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=jOYNFZlWXqw[/URL] Kama wspaniała [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7927/hpim1030yb8.jpg[/IMG] -
Kamusia: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=jOYNFZlWXqw[/URL]
-
rozsylamy w świat: [URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL]
-
*Poznań*BOKSER Zulus-dostał szansę. Psiur juz W DOMKU!!:)
AgaiTheta replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL] -
Starachowice! Szkielet boksera! Skuter już w domu
AgaiTheta replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL] -
Jakos staram sie nie zwariowac :( Niko i niedzielne harce :) [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3526/hpim1029rn7.jpg[/IMG]
-
Starachowice! Szkielet boksera! Skuter już w domu
AgaiTheta replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Domek jest zalogowany na BwP. Odwiedza Skuterka w klinice a w weekend juz zabiera chyba do domku :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Hejka wpadłam na szybką kawusię pozdrawia chora banda ;)