Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. U Lusi bez zmian, nadal czeka na dom i pomoc.
  2. Hugo zostal na zawsze u Germaine :) Razem z Czito, Levim, Escadą i juz sama nie pamietam iloma bokserami i niebokserami :)
  3. Bono czeka na dom.... [QUOTE='Bugsik & Maxik z BwP'] Bonus jest niesamowity,zaskoczyl mnie dzis na spacerku,w hotelu ma wybieg wiec nie uzywamy smyczy,dzis poszlismy na spacerek i chlopak pieknie chodzi na smyczy,gdy sie troszke oddali wystarczy powiedziec -'' równaj''-a on od razu sie cofa i staje po prawej stronie,chodzi tez zawsze przy prawej nodze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] to bardzo dobrze wychowany boksio [/QUOTE]
  4. Dyzio odszedł za TM :( [*]...
  5. To NASZA Tane, Tane Pani Magdy :multi:
  6. co ja mam powiedziec... ...powazna rozmowa z Otozem w Gdyni, bardzo powazna... dzwoni GoniaP, musze odebrac, bo pewnie jest źle. Gosia mowi ja wyje na parkingu... nie tak mialo byc... ale... teraz tez lecą mi łzy :) Tane ma dom!!!!!!!! ale jaki!!!!!! Ja Wam coś pokaże! Córka Pani Magdy pokochała Szantę: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4858/myszkaslupsk044ac53c4bs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2417/myszkaslupsk104ac3678fn8.jpg[/IMG] łysą chudą biedną... Pani Magda (troszkę pod namową Wspanialej Córci) powiedziala, no kto jak nie my :) Poprostu podziwiajcie :D [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/8a4ec107d3dc1744.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/ffffd0e67d025b3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/98bb4ede564ff047.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/93fa48ede6a4e655.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/24ad560681c2666e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/5479e5a49c79acdc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/9b41c08e7d45884f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/c3c0d2e7692e8deb.jpg[/IMG][/URL]
  7. Śmiejemy sie... ale stalo sie tak, że naprawde Kama nie moze u mnie zostac... poprostu mnie nie stac na nią :( I teraz jak "coniektórzy" mnie okreslają, rycze jak infantylna baba... Pomozecie mi w szukaniu domu dla Kamusi?
  8. Oczka jeszcze czerwone, ale mają iskierkę :D Niko, Theta, boksie... Całe moje życie :)
  9. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6503/1hpim1050xv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/433/1hpim1052uq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3985/1hpim1053ps0.jpg[/IMG]
  10. Kilka moich Thetków z wczoraj :) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1872/1hpim1046iq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7813/1hpim1048rz4.jpg[/IMG]
  11. I my witamy :)
  12. [quote name='Donvitow']Ja tęsknię. Tylko nie śmiem się dopominać:oops:[/quote] Kajetan, Ty wiesz :loveu:
  13. Thety Thety.... Agi tez nie ma i jakos nikt nie teskni :P [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1535/hpim1026500x500mm6.jpg[/IMG]
  14. Plotki donoszą ze Kama szuka domu. Kamusia: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=jOYNFZlWXqw[/URL] Kama wspaniała [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7927/hpim1030yb8.jpg[/IMG]
  15. Kamusia: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=jOYNFZlWXqw[/URL]
  16. rozsylamy w świat: [URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL]
  17. [URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL]
  18. [URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL]
  19. [URL]http://www.allegro.pl/item317652449.html[/URL]
  20. Jakos staram sie nie zwariowac :( Niko i niedzielne harce :) [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3526/hpim1029rn7.jpg[/IMG]
  21. Domek jest zalogowany na BwP. Odwiedza Skuterka w klinice a w weekend juz zabiera chyba do domku :)
  22. Hejka wpadłam na szybką kawusię pozdrawia chora banda ;)
  23. Czato był chory, pasożytami pocvzęstował pół hotelu, ale juz lepiej z nim.
×
×
  • Create New...