Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. [quote name='Menrzuś'] [SIZE=5]100 lat Agnieszko :multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/quote] hehehe ale kto tyle ze mną wytrzyma :D Dziękuje jeszcze raz :*
  2. dziękuję serdecznie!!!!!!!! Jej jak milo :loveu:
  3. Dziękuję :buzi:
  4. :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Aganiok']Super foteczki, dziewczyny miały rozrywkę nad wodą. A jak się Theta czuje? Dostała kroplówkę?[/quote] Theta śpi Aguś. Jedynie ja jakos ja moge rozbudzić, ale generalnie jest ciezko. Będziemy chyba jechać do Warszawy z nią, na badania.
  6. [quote name='Menrzuś']Nacieszyłem oczy ... ;)[/quote] Dziękuję Skarbie :*
  7. [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5640/mikoszewo05023ne0.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/420/mikoszewo05024sr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1121/mikoszewom05014ex3.jpg[/IMG] to my [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9697/mikoszewo05016le2.jpg[/IMG] Reetje1 - ciacha na horyzoncie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5079/mikoszewo05017kr8.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8529/mikoszewo05010pz7.jpg[/IMG] Pobawiliśmy się [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6952/mikoszewo05013hm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4034/mikoszewo05015om2.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3857/mikoszewo05020vz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2285/mikoszewo05021yr0.jpg[/IMG]
  9. Miałam zając się bokserką od razu, wziać ja do siebie na DT. Z powodu choroby mojej boksi, bije sie z myslami, moge zaszkodzić Thecie, kazdy mi odradza w tej chwili wziecie kolejnego tymczasowicza. Mam na oku hotelik dla niej, lada dzien sie wszystko wyjasni.
  10. 2 maja minął rok jak Toro jest na SGGW :shake:
  11. Raz lepiej u nas raz gorzej, teraz akurat jest gorzej, czekamy na wetke, zaraz Theta bedzie miała kroplówkę, bo traci temperature. Radzimy sobie jak umiemy, życie... Kilka dni była u nas Kamusia, wybraliśmy się nad morze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Kto kogo prowadzi? [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2664/mikoszewo05003jw5.jpg[/IMG] Pani chodź szybciej... [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8802/mikoszewo05004tk1.jpg[/IMG] Plusku Plusku... [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2892/mikoszewo05005yy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1775/mikoszewo05006xe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1944/mikoszewo05009ha3.jpg[/IMG]
  12. Ania, miesiąc, nie dwa. Co nie zmienia faktu, że za długo. Bardzo chciałabym ją wziąć, ale moja Theta jest taka chora ;( Nie wyrabiam czasowo, ale coś wymyśle, musze...
  13. trace wiare w to co robimy, to walka z wiatrakami :shake::placz::-(
  14. Ponoć jest nowy bokser :( nie wiem wiecej poki co...
  15. Z Thetą było juz lepiej, odstawilismy co prawda leki na tarczyce, bo z nerkami znowu dzieje sie cos niedobrego. Tydzień było lepiej, spała wprawdzie, ale nie sikała, od trzech nocy znowu nas zalewa. Ja siedze nad papierami od czwartku, prawie 24 godz na dobe i jestem chora. To tyle u nas :(
  16. Pierwszy już pojchał do nowego domu :)
  17. [quote name='Menrzuś']Jak tu załatwić u Alfy delegację do Poznania? Hmmmmm.....ma która jakiegoś pomysła? :roll:[/quote] Ja mam, ale jedziemy razem! Jak Gonia mnie mnie przyjmie, to wiem gdzie jest schron. Suki ponoć tam mają nocleg.
  18. [quote name='Donvitow']Rany. Aga kochanie. Fajnie że jesteś. Buziaki[/quote] Kajetan to Ty nie wiesz, ze ja cząstkę serca u Goni zostawiłam? Zawsze będę...
  19. Powiem Wam, że mogę, w imieniu Dharmy powiedziec dzisiaj, ze Boksie ponad wszystko! Tula ma wszystko teraz, wszystko co mozemy jej dac, za to co przezyla! Ma i bedzie miala, choćby nie wiem co! Oczko takie...
×
×
  • Create New...