-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] [SIZE=5]100 lat Agnieszko :multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/quote] hehehe ale kto tyle ze mną wytrzyma :D Dziękuje jeszcze raz :* -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dziękuję serdecznie!!!!!!!! Jej jak milo :loveu: -
:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Aganiok']Super foteczki, dziewczyny miały rozrywkę nad wodą. A jak się Theta czuje? Dostała kroplówkę?[/quote] Theta śpi Aguś. Jedynie ja jakos ja moge rozbudzić, ale generalnie jest ciezko. Będziemy chyba jechać do Warszawy z nią, na badania.
-
[quote name='Menrzuś']Nacieszyłem oczy ... ;)[/quote] Dziękuję Skarbie :*
-
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5640/mikoszewo05023ne0.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/420/mikoszewo05024sr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1121/mikoszewom05014ex3.jpg[/IMG] to my [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9697/mikoszewo05016le2.jpg[/IMG] Reetje1 - ciacha na horyzoncie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5079/mikoszewo05017kr8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8529/mikoszewo05010pz7.jpg[/IMG] Pobawiliśmy się [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6952/mikoszewo05013hm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4034/mikoszewo05015om2.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3857/mikoszewo05020vz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2285/mikoszewo05021yr0.jpg[/IMG]
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
AgaiTheta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miałam zając się bokserką od razu, wziać ja do siebie na DT. Z powodu choroby mojej boksi, bije sie z myslami, moge zaszkodzić Thecie, kazdy mi odradza w tej chwili wziecie kolejnego tymczasowicza. Mam na oku hotelik dla niej, lada dzien sie wszystko wyjasni. -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
AgaiTheta replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
2 maja minął rok jak Toro jest na SGGW :shake: -
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
AgaiTheta replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buziaczki dla Oscarka :* -
Raz lepiej u nas raz gorzej, teraz akurat jest gorzej, czekamy na wetke, zaraz Theta bedzie miała kroplówkę, bo traci temperature. Radzimy sobie jak umiemy, życie... Kilka dni była u nas Kamusia, wybraliśmy się nad morze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Kto kogo prowadzi? [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2664/mikoszewo05003jw5.jpg[/IMG] Pani chodź szybciej... [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8802/mikoszewo05004tk1.jpg[/IMG] Plusku Plusku... [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2892/mikoszewo05005yy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1775/mikoszewo05006xe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1944/mikoszewo05009ha3.jpg[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam... -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
AgaiTheta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ania, miesiąc, nie dwa. Co nie zmienia faktu, że za długo. Bardzo chciałabym ją wziąć, ale moja Theta jest taka chora ;( Nie wyrabiam czasowo, ale coś wymyśle, musze... -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
AgaiTheta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
trace wiare w to co robimy, to walka z wiatrakami :shake::placz::-( -
/SOS/ Boksery w schronisku w Sosnowcu ... mają domy !
AgaiTheta replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
Ponoć jest nowy bokser :( nie wiem wiecej poki co... -
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Ola będzie ok, musi byc. -
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
nie ma allegro -
Z Thetą było juz lepiej, odstawilismy co prawda leki na tarczyce, bo z nerkami znowu dzieje sie cos niedobrego. Tydzień było lepiej, spała wprawdzie, ale nie sikała, od trzech nocy znowu nas zalewa. Ja siedze nad papierami od czwartku, prawie 24 godz na dobe i jestem chora. To tyle u nas :(
-
/SOS/ Boksery w schronisku w Sosnowcu ... mają domy !
AgaiTheta replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
Pierwszy już pojchał do nowego domu :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jak tu załatwić u Alfy delegację do Poznania? Hmmmmm.....ma która jakiegoś pomysła? :roll:[/quote] Ja mam, ale jedziemy razem! Jak Gonia mnie mnie przyjmie, to wiem gdzie jest schron. Suki ponoć tam mają nocleg. -
Bokserka Pozi - już we wspaniałym domu w Warszawie!!!
AgaiTheta replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Rany. Aga kochanie. Fajnie że jesteś. Buziaki[/quote] Kajetan to Ty nie wiesz, ze ja cząstkę serca u Goni zostawiłam? Zawsze będę...