Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='simbik'] Szczęśliwie jeszcze tylko ten wekend nie jedzie z nami, a już następny brykamy razem do Borów Tucholskich na 3 dni zakończone wystawą w Chojnicach :lol: .[/quote] Jak fajnie, że będziecie w Chojnicach! :multi: Do zobaczenia :lol: P.S. U nas specjalistką od gubienia kluczy jestem ja :) Zresztą - nie tylko kluczy... :)
  2. Dziękujemy za wsparcie i miłe sms-y :) Meldujemy się z powrotem po pobycie w oazie czasu minionego. Trzeba mieć mocne nerwy aby pojechac na Białoruś - Bogu dzięki ze Duży gada po rusku jak tubylec :crazyeye: , bo byłoby kiepsko. Jojuś - jesteś cudownym donosicielem dobrych wieści :) i fantastycznym Menedżerem :) BOB sobotni jest dla nas wyjątkowo cenny :) Wygraliśmy go z cudną arlekinką (Now Or Never Baia Azurra x Rimmi De la Grisonniere) i psem z Monti Keraton, który nas powalił na kolana - zresztą nie tylko nas - zobaczcie jakie ma tytuły: [quote]Champion of Russia; LT Ch., Champion of RCF, BLR Ch. 3xCACIB, 3xRCACIB, 15xCAC; 2xCC, R.CAC; 2xLT CAC; 16xCW; Anw.Dt.Ch.VDH; 4xBOB, 6xBOS, BIG-2, BIG-3, BISB-2, Winner of LT dogs club "Apolonas"-2006, European winner dog show-2006, open cl., excellent-2; Bundessieger in Dortmund-2006, ch.cl., excellent-1; Jahrhudert-Siegerschau in Dortmund-2006, ch.cl., excellent-2[/quote] do których dodał jeszcze jednego BOBa (on wygrał w niedzielę :) ) i 2 CACIBY :). Ostrzegamy amatorów Białorusi: - kolejki na granicy, - kontrola na granicy, - drogówka i mandaty, - wydzielono 1 (jeden!) hotel dla cudzoziemców z psami - 100 EURO /noc - cena 1 (jednej) wystawy - 75 EURO - jazda po ulicach - Besson by na tej podstawie zrobił TAXI 5 - ... + inne śmieszne i straszne rzeczy. Ale ludzie sa super. No i psy (najlepsze co włoskie jest na Wschodzie) pozdrawiamy EL CORAZON EXTREME TEAM
  3. OGROMNE GRATULACJE!!! Toffiś - podziwiamy i... przygotowujemy się do kolejnego wyjazdu na wystawę :) Dramatycznie podwyższacie poprzeczkę :) W rankingu młodzieżowym tego roku jak nic zostanie pobity rekord :lol:
  4. Żyjemy :razz: Ale ta Estonia jest fajna i ladna. I mili ludzie. I jakie mandaty :diabloti: Korek poznał "koleżankę" w Estonii (uuuuuuuh, działo się...) Jak jej Właściciele prześlą nam zdjęcia to pokażemy - jak zwykle po 23 Póki co Korek przekuwa zdobyty Championat na wołowinę.
  5. Moonku - a ja Ci polecam zwykły materacyk do dziecięcego łóżeczka (140 na 70 wystarczy w zupelności, nie musi być szerszy). Zaletą jest to, że jest wysoki (dozio nie będzie odgniatał sobie łokci), zresztą - możesz i wysokość i szerokość i długosć zrobić na zamówienie. My nasz kupiliśmy w Świecie Dziecka (budynek Jupitera) i służy Korkowi znakomicie. Na to nakładamy kolorowe prześcieradła z gumką i jest OK. Wg mnie te wszyskie legowiska dla psow są zbyt niskie i miękkie jak dla doga. Kanapa albo materacyk - to jest to ;)
  6. [quote name='simbik']A ja i tak gratuluje odwagi, że tam pojechaliście :lol: [/quote] Na szczęście nie musiałam prowadzić auta :) Gdyby tak miało być - nie odważyłabym się na pewno :)
  7. Ogromne gratulacje!!! P.S. A teraz będą bęcki: żebym musiała dowiadywać się o tym z Dogo... :angryy: :mad: Następnym razem koniecznie poproszę przynajmniej o SMSa :lol: :) :)
  8. Draka - dziękujemy, ale naprawdę jeśli usłyszysz więcej o tym klubie - zmienisz zdanie. To nie był sukces. Sukcesem jest wygrać klasę, albo przegrać z honorem z pięknym psem. Samo życie...
  9. Wróciliśmy z Klubu Włoskiego. I to w zasadzie tyle. Bo chwalić nie za bardzo mamy się czym. PS.1. Dziękujemy Iwonie i Jarkowi (PRIMO NOGERO) za wspólną podróż. PS.2. Nobel była 2, Korkosmok 3 PS.3. Korek nie przepada za kuchnią sródziemnomorską :cool1:
  10. Fotki wkrótce ;) Na razie szykujemy się do wyjazdu na Włoski Klub Doga. Fajnie by było gdyby jacyś Życzliwi potrzymali kciuki w niedzielę o 11. Czyż nie jest warto liczyć na cud? My liczymy, przekupując Korka darami z wołowiny oraz obietnicami dożywotnich wałówek :) Zobaczymy... Włochy :)
  11. Kraków jest miastem uroczym, ale... - Przepraszam gdzie mogę zaparkować? - W lewo. - Dziękuję. - Gdzie Pan staje? - Tu mnie skierowano... - Źle Panu powiedziano. Proszę pojechać w prawo. - Ale tam już byłem. - Nie obchodzi mnie to. Tu nie wolno. Po 30 minutach motania się po okolicach Ronda Czyżyńskiego znajdujemy miejsce parkingowe... - Gdzie Pan staje? - Na wyznaczonym miejscu parkingowym, Proszę Pani. - Tu nie wolno. - Dlaczego? - Bo rodzina ma do mnie przyjechać i nie będzie miała gdzie zaparkować!!! ... (obelgi pod naszym adresem pomijam) Jednym słowem Kraków stolicą goscinności z okazji 750-lecia lokacji :angryy: Korkosmok był II doskonały - w efekcie czego zwolniliśmy miejsce parkingowe szybko. Dziękujemy Koreczku.
  12. Kraków jest miastem uroczym, ale... - Przepraszam gdzie mogę zaparkować? - W lewo. - Dziękuję. - Gdzie Pan staje? - Tu mnie skierowano... - Źle Panu powiedziano. Proszę pojechać w prawo. - Ale tam już byłem. - Nie obchodzi mnie to. Tu nie wolno. Po 30 minutach motania się po okolicach Ronda Czyżyńskiego znajdujemy miejsce parkingowe... - Gdzie Pan staje? - Na wyznaczonym miejscu parkingowym, Proszę Pani. - Tu nie wolno. - Dlaczego? - Bo rodzina ma do mnie przyjechać i nie będzie miała gdzie zaparkować!!! ... (obelgi pod naszym adresem pomijam) Jednym słowem Kraków stolicą goscinności z okazji 750-lecia lokacji :angryy: Korkosmok był II doskonały - w efekcie czego zwolniliśmy miejsce parkingowe szybko. Dziękujemy Koreczku.
  13. Duzi dziękują w imieniu swojego "Zwyciężca" :) W ten weekend wybieramy się do grodu Kraka. Gdyby ktoś miał ochotę tam się z nami spotkać - zparaszamy :) Fotki (te zaległe - np. z Chorwacji) już wkrótce :)
  14. Fotki robione przez właścicieli Nuki (ikochanej Korkosmoka) którzy byli z nami na europejskiej :) Legend von Gigantic Blau i Espagnola Modry Efekt [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3808/8906668ul5.jpg[/IMG][/URL] Korkosmok od przodu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/307/8906803bf5.jpg[/IMG][/URL] i od tyłu :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8232/8906772yd1.jpg[/IMG][/URL] Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2007 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9859/8906780yj2.jpg[/IMG][/URL] Elvis fron Long neck (I lokata) i El Corazon Modry Efekt (II lokata) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7130/8906821xh7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Korciło mnie zeby się wybrać na te wystawy i rozpocząć dorosły championat, ale uznałam że dam młodemu trochę czasu aby nieco zmężniał. Będziemy mocno trzymać za Was kciuki!!!
  16. [quote name='PANGEA'] A co do katalogu z europejskiej Wpadlam na pomysl, zeby go kupic po ocenach na ringach ( niedziela ) Nie bylo jeszcze pozno ( kolo 14tej ) i okazalo sie to byc niemozliwe. Katalogi byly a i owszem, tylko [B]nie bylo nikogo kto moglby go wydac[/B]. Wiec hmmm no ogolnie mam katalog :p przeciez to nie moja wina, ze nikt nie chcial ode mnie kasy za niego:roll:[/quote] hihihihi... my mieliśmy problem z odebraniem karty... hmmmm... oceny :) bo sędzia ich nie podpisał i sobie poszedł olądać wystawę :) a asystent (?) bronił tych niepodpisanych jak lew :)
  17. Wysłało mi się przed zakonczeniem :) Pangea - oczywiście bedziesz w Krakowie, prawda? A jeśli chodzi o katalog z europejskiej: jeśli do tej pory nikt nie powkleja stawek ktorych jesteście ciekawi - wieczorem postaram się odszukać go w samochodzie (może być ciężko bo mam w nim klasyczny powystawowy syf) i wypisać (nie mam skanera, dlatego liczę na to, że zrobi to ktoś przede mną :) )
  18. Jako jeden z przedstawicieli polskiej ekipy pięknie dziękuję za gratulacje`:multi: Wracając jednak na chwilę do problemu z tytuałmi, czy ktokolwiek ma pomysł no to, jak jest w takiej sytuacji: w katalogu (wystawy klubowej) jeżeli chodzi o BISy są tytuły: BIS, Junior BIS, Baby- Puppy BIS. Jak nazwać to, że pies zajął na BISie Junbiorów [B]II [/B]miejsce? Czy nazywanie tego [B]res.[/B] BISem Juniorów (nadużywanie słowa res. i vice o którym przeczytałam na poprzednich stronach) też jest niewłaściwe? Przyznam, że po przeczytaniu postów na temat vico -resów mam mętlik a nie chcę zakładać na ten temat osobnego wątku skoro tu się ten problem calkiem niedawno pojawił. A jeśli chodzi o odsypianie - wczoraj poległam całkowicie, Korkosmok zaś wieczorem przyniósł mi piłeczkę z wyrazem pyska: "może byś się w koncu ze mną pobawiła, co?" - co sprawiło, że naszła mnie myśl: albo mam niezniszczalnego psa -wariata, albo psy regenerują się zdecydowanie szybciej po takich wypadach. pang
  19. Dobry wieczór ;) Wpadliśmy się rozejrzeć, przywitać... i podzielić refleksją :) Czekając na swoją kolej podczas wystawy w Zagrzebiu wpadłam na fantastyczny pomysl, że nie ugotuję (tak jak 99% wystawcow) swojego psa w gorącej hali, tylko posiedzę pod zadaszeniem pijąc lodowatą wodę (i polewając nią ręcznik ktorym przykryty był Potwór). I tak siedziałam, i piłam, i siedziałam, i piłam... i nagle podeszło dość blisko dwoje ludzi z borderkami, poustawiali pachołki i zaczęli czary (bo nie da się tego inaczej nazwać, to nie było zwykłe posłuszenstwo) ze swoimi psami. To, że potrafiły absolutnie wszystko - to pikuś. Rozwaliła mnie kompetnie pasja z jaką wykonywaly kolejne polecenia i tempo w jakim to robiły. To były ułamki sekund. Pomyślałam wtedy o swoim Korkosmoku, jego tempie i.... hmmm... wrodzonym talencie :) i dotarlo do mnie, ze moj pomysl by rozpocząć z dogiem obedience byl mocno szalony :) Pozostawimy to rasom takim, jak border wlasnie :) Pozdrawiamy serdecznie :)
  20. Dziękujemy pięknie!!! To drugie miejsce -dosk.II (zaraz za Mlodziezowym Zwyciezcą Europy 2007) jest dla nas największym do tej pory osiągnięciem :) Mimo kiepskich warunków i kilku mocno zaskakujących rzeczy wystawę pamiętać będziemy miło :) Zdjęcia z niedzieli (i sobotniego wypadu do chorwackiego raju) pojawią się już wkrótce :) Korkosmok odsypia :) i budzi się tylko na "mniam!"
  21. Simbik - jeśli nie znajdzie się nikt z Łodzi my mozemy Ci wziąć katalog i przekazac np. w Krakowie. Buuuu... szkoda, że nie jedziesz, miałam nadzieję na spotkanie...
  22. Witamy, po całodniowym pobycie w Budapeszcie zakończonym wspaniałym obiadem nad Balatonem dotarlismy do miejscowości Duga Resa do wspaniałego Hotelu Frankopan (polecamy, polecamy!!!). Dookoła góry i doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych tylko śniegu nie ma :placz: Jutro nad jedziemy jeziora oglądać wodospady. Korkosmok skoncentrowany i wypoczęty. My natomiast kapkę zmęczeni, ale powolutku odżywamy. Obecnie rozważamy zakup rakiji tzn. ilość :eviltong: Pozdrawiamy serdecznie i informujemy, że jestesmy dostepni pod mailem.
  23. Jedziemy do Chorwacji :razz: Jak bedą hot-spoty bedziemy relacjonować wystawę i przygotowania do niej na bieżąco... ale póki co Postojanska Jama i ogladanie jezior i wodospadów czyli URLOP :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  24. [quote name='deeelf']Sylwia, chciałaś chyba napisać "od lewej": :):)[/quote] hihihi... oczywiście, że od lewej :) Wyszło, że jestem 100% kobietą, która myli strony :)
  25. [IMG]http://images20.fotosik.pl/364/522056e5c2be1612.jpg[/IMG] hihihihihi... wprawdzie ze mną mieszka dog niemiecki i do tego czarny :) ale siada dokładnie tak samo (czym budzi niekłamany zachwyt np. w poczekalni u weta :) ) Nieważne jaki - dog to dog :)
×
×
  • Create New...