Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='olcha'][B][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]GRATULACJE![/COLOR][/SIZE][/B] Jejku jaki on jest piękny. Normalnie do zacałowania :oops: Ten łebunio, uszyska, mięśnie :oops: cudeńko. p.s. ja się nie znam ale on na prawdę zachwyca :loveu: ma coś takiego w sobie że...ech[/quote] :) Bardzo mi miło :) (w`koncu to starszy braciszek forumowego Figaro ME więc musi byc fajny :) )
  2. Jutro fotki wystawowe light :) Wszystkie zamieszczone tutaj są autorstwa Jacka i Karoliny od Nuki.
  3. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5856/dsc5087tn1.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='jo-jo']A gdzie turban ?!:evil_lol:[/quote] a turban na poręczy krzesła :) hihihihihihi... sam turban nie był interesujący, fajne były kapiace z niego krople wody :)
  5. i dalszy c.d. :) [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/6461/dsc5150lh3.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/8066/dsc5191dz4.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/7706/dsc5212wg5.jpg[/IMG][/URL] Duzi zaciskający kciuki za Potwora [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9396/dsc4914xt1.jpg[/IMG][/URL] Gapulina, specjalnie dla Ciebie Modra rodzina :) (od prawej: El Corazon (Korkosmok), Espagnola (Bibunia), Czarina (Guń), Espirto (Linio), Cairo) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7637/dsc5114aui4.jpg[/IMG][/URL]
  6. c.d. Potwór przed wejściem na ring :) [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7532/dsc4456zw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/93/dsc4458rp3.jpg[/IMG] "przegląd techniczny" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4822/dsc4868sz1.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9805/dsc4873us0.jpg[/IMG][/URL][/U] Potwór uśmiechnięty :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/8140/dsc4856hx2.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/510/dsc4843vq4.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4033/dsc4879bo8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1926/dsc4957tl6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/6664/dsc5130et0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4593/dsc5143wr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/6092/dsc5019vf1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziekuję pięknie za miłe wpisy, SMSy, maile :) Jestem szalenie dumna :) Cloudy - ależ ja nawet przez chwilę wystawiałam Korkosmoka (wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej) Oto dowód: :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5429/dsc5101qt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/904/dsc5099uv7.jpg[/IMG][/URL] Potem paleczkę (ups! smycz) przejęła paulina Pangea i mimo tego, że Korek pokazywał wszystkim język Modre zajęły pierwsze miejsce :) sedziowie: G.Bezzecchi z Włoch i Margit Volzer (Lux) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3750/dsc5108acu3.jpg[/IMG][/URL] Agnieszce zresztą wychodzi to o wiele lepiej niż mnie :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8397/dsc4845gv5.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ruszamy na Węgry :cool1: Atrakcje się szykują niebywałe: dla nas palinka, dla Korkosmoka kiełbasy Pick; a przy okazji wpadniemy na 3 wystawy. Spróbujemy relacjonować wyjazd na bieżąco :dog:
  9. [quote name='kamila-dog']Ale jest dobra wiadomosc - w lipcu jak bede na urlopie jade do hodowli Modry Efekt poznac cala psia i ludzka rodzinke bo jak sie ktos jeszcze nie domysla to po powrocie do pl wlasnie od modrych chce dozia :multi:[/quote] Kamila, bardzo dobry wybor! :multi: I wiesz co? Nie wybaczę Ci, gdy nas wtedy nie odwiedzisz :diabloti: Korkosmok stanowczo domaga się wielokrotnie obiecywanych glasków!!! :diabloti:
  10. Moje Drogie, dzisiaj na poczatku drogi :Dog_run: Korka w klasie posredniej, stanął bardzo piękny pies Pani Doroty Kukli Yurij Moloseum. Tą drogą pozwalamy sobie przekazać serdeczne gratulacje. Teraz Korek sie relaksuje (konsumuje) i nabiera kondycji na Węgry :cool1: Jutro zamieszczę fotki z wystawy
  11. Korek II doskonały Pamiętacie? "Zawsze drugi, całe życie drugi..." Chyba z Korkiem musimy pokazać sie Koterskiemu. Pretendujemy do roli psa Adasia Miauczyńskiego :eviltong:
  12. Spóżnione, ale z serca płynące najpiękniejsze życzenia urodzinowe przesyła Korkosmok!!! :new-bday: :BIG: :tort: :knajpa: :drink1: :beerchug: :tort: :pepsi: :bday:
  13. Anea - :) Idabo - Korek już przepoczwarzył się z powrotem :) Miejmy nadzieję, że pozostanie w tej postaci przynajmniej do niedzieli zanim się znów "spokemoni" :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/222/elcor15m60sr2.jpg[/IMG][/URL]ł
  14. W związku z dużą ilością pytań dlaczego przerżnęliśmy Płock pozwalamy sobie zamieścić zdjecie (autorstwa deeelfów od Nuki), które rozwieje, mamy nadzieję, wszelkie wątpliwości :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4471/pock103aaa3.jpg[/IMG][/URL]
  15. HIhihihihi... Plany matrymonialne to jeszcze dość odległa przyszłość :) Smoczysko ma na razie za zadanie mądrzeć, dorośleć i pięknieć :) Wieczorem wkleję fotkę z nieszczęsnego Plocka :)
  16. [quote name='akard']hop, hop!! znajdziecie chwilkę na jakieś bieganko z laseczkami????[/quote] Niestety dziś pół dnia spędziliśmy w Płocku na wystawie, którą przerżnęliśmy z kretesem, a drugie pół na bardzo miłej wizycie u znajomych i dopiero wróciliśmy do domu. Może w następny weekend uda się nam spotkać? PIKA - lejesz miód na moje serce :) Jednak sprawiedliwość istnieje :) Idabo - ucałuj czarnulę :) Haska, Niunia - dziękujemy ślicznie :oops: Ania- shira, Halbinia - dziś Korkosmok przechodził samego siebie (zwlaszcza podczas obiadu, na ktory zatrzymalismy się po wystawie). Ewidentnie chłopak mi dorasta :) Gapulina - jeśli uda Ci się przybyć na wystawę - nie będzie podziwiania tylko głaskanie (ewentualnie jedno i drugie) :) Korkosmok jest mistrzem w wymuszaniu głasków :) "Domowe fotki" pojawią się, gdy rozpatrzą nam reklamację naszego aparatu fotograficznego (choć już teraz mogę napisać, że będą szalenie nudne - on w domu głównie śpi :) )
  17. [quote name='gapulina']AAAA zakochalam sie no:loveu: ja tu nie moge wchodzic. moje serce placze..kiedy w koncu ja bede miala swoja kruszynke:placz: nic nowego nie napisze: PIEKNY PSIAK:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a jak zachowuje sie w mieszkaniu???na zdjeciach wyglada na niezwykle ulozonego:lol:[/quote] W mieszkaniu zachowuje się wprost proporcjonalnie do natężenia upałów za oknem (im cieplej, tym jest spokojniejszy :) ) A serio - jesli jest wybiegany to po prostu śpi w nogach moich albo Dużego i macha przez sen łapami :) Gdy był szczeniakiem był klasycznym "dożkiem demolką" :) teraz na szczęście to powoli przechodzi w zapomnienie. Albo mi w koncu Smok dojrzewa albo tryliony godzin na placu szkoleniowym dają o sobie znać :) (zresztą, nie wiem, czy powinnam to pisać, ale skoro jesteś potencjalną właścicielką dożka z ME powinnaś wiedzieć, że w fazie dorastania psy z tej hodowli mają klasyczne objawy ADHD :) potem to mija :) tak przynajmniej slyszalam :) ) Hej, hej, Natalia! Jak Twój wampirek? :)
  18. Fotki autorstwa Jacka i Karoliny, czyli Deeelf'ów od Nuki :) "cześć Nuka! Fajnie Cię znowu widzieć" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8922/dsc3686aar2.jpg[/IMG][/URL] "Tęskniłaś za mną trochę? Bo ja za Tobą baaardzo..." [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8711/dsc3679aco8.jpg[/IMG][/URL] "... nachyl się, muszę Ci coś powiedzieć tak, by Duzi nie słyszeli" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7161/dsc3693azv5.jpg[/IMG][/URL] "Hmmm... wystarczy kilka słów na ucho i kobiety szaleją...." [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/492/dsc3681atl5.jpg[/IMG][/URL] "No to co, bawimy się?" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6387/dsc3698ajc7.jpg[/IMG][/URL] "Uciekaj, gonię!" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5189/dsc3745agm3.jpg[/IMG][/URL] "mam Cię, Mała!!! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7397/dsc3763aro4.jpg[/IMG][/URL] "teraz Twoja kolej! Łap mnie!" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8121/dsc3712aws0.jpg[/IMG][/URL] "no dobrze, udało ci się, specjalnie dałem się złapać...." [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5324/dsc3727ayq0.jpg[/IMG][/URL] "Co jadłaś na obiad? Ja mięsko. Chcesz powąchać?" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6834/dsc3767aat6.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='gapulina']Sylvia 76 oczywiscie ze o twoim:loveu: masz pieknego psa i to wlasnie przez niego wybralam modry efekt..jednak mi na mojego przyjdzie jeszcze poczekac (chyba ze zmienie tz:diabloti: )Niestety nie spotkalam na zywo twojego korka (mieszkam w Gdansku)i daleko mi do Warszawy (a szkoda a szkoda:placz: )ale zeby nie bylo ze zasmiecam watek BARDZO PROSZE O FOTKI CEZARA I JEGO MLODSZEGO BRACISZKA:cool3:[/quote] Gapulina - na pocieszenie powiem Ci, że mój TZ nie zgadzał się na doga przez 3 lata (na szczęście faceci czasem chorują, a wtedy "umierają" i zgadzają się na wszystko :) ) Aby nie offować - Natalia też musiała powalczyć z rodzicami o doga :) i też trochę to trwało :) Teraz i mój TZ i rodzice Moonki są największymi fanami swoich psów :) P.S. Też jestem gdanszczanką (tyle że od 3 lat mieszkającą w W-wie) P.S. 2 Jeśli bedziesz na wystawie w Sopocie albo Gdynii (lipiec i sierpień) - koniecznie podejdź do nas i powiedz, ze to Ty (może jak zabierzesz TZ'a moj go przekona :) nie ma to jak męska rozmowa :) ) NATALIA - ZDJĘCIA BRACISZKA POPROSZĘ!!!
  20. Więcej będzie wieczorem, teraz pędzę do pracy (rany, jaka w centrum ulewa... brrrrrrr...)
  21. Haska 12 - dziękuję :oops: witaj serdecznie! :)
  22. pierwsze zdjęcie z majowego wypadu nad jeziorko :) Korkosmok z zaprzyjaźnionym dziesięciolatkiem :) (trochę nam się urosłlo :) ) - przepraszam za jakość, fotka robiona teefonem [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4776/mikorzynej9.jpg[/IMG]
  23. [quote name='gapulina']haha wiesz bardzo powaznie zastanawialam sie nad zmiana tz:diabloti: ale mam nadzieje ze go jakos naklonie:cool1: Szukam czarnego badz blekitnego doga.A hodowla Modry Efekt ([B]a to za sprawa pieknego korkosmoka[/B]:loveu: )ale twoj maluch o ile sie nie myle tez pochodzi z tej hodowli??Tylko boje sie ze w oczach hodowcow nie bede idealna mama dla ich pociechy a to dlatego ze nie planuje wystawiac mojego pieska (kompletnie sie na tym nie znam:shake: )a obilo mi sie o uszy ze znane i dobre hodowle licza na to ze w przyszlosci beda mogli ogladac swoja pocieche na ringu.Oczywisie moge sie mylic:oops:[/quote] Pojawiłam się tu pooglądać młodszego błękitnego braciszka... i przeczytałam coś tak miłego :loveu: To o moim Korkosmoku ME? :) Spotkałyśmy się gdzieś? :) Natalia - Figaro cudnie rośnie! Bardzo, bardzo chcę zobaczyć go na żywo! Mam nadzieję, że jutro się uda :multi:
  24. Natalia - zadzwonię do Ciebie wieczorem.
  25. [quote name='moon_light']Na nas !! ..tylko nie wiem czy do wakacji Figaro zdąży na tyle urosnąć, żeby wyglądał jak dog :evil_lol: ps. A może jutro jakieś dogowisko rodzinne ?;)[/quote] Jutro to my wybieramy się do Agi na bieganko z Bibą :) Dołączysz? :)
×
×
  • Create New...