Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='anea']Wow zyjecie!!! a ja myslalam ze zagineliscie juz zupelnie ;) a tak powaznie to GRATULUJE kolejnych sukcesow i zdrowka zycze :)[/quote] Anea!!! Jak fajnie, że wpadłaś :) U nas - w normie, tzn. przymierzamy się do kolejnej wystawy :) Tym razem przygotowujemy się (Korek odkarmia po kaszlu kennelowym, bo straszny z niego teraz szczupaczek, a ja intensywnie rehabilituję) do wyjazdu do Zagrzebia. Z wystaw jeszcze tylko ewentualnie Wilno - i kilkumiesięczny odwyk. Korek będzie przekształcał się w mężczyznę podczas dłuuugiego wypadu w góry i "obozu kondycyjnego" ze znajomymi i ich sunieczką, a my zarobimy na kolejne odcinki filmu pt. "Korek i wystawy". Powolutku zaczynam myśleć o kolejnym dogu... Mia- mia - bardzo dziękuję!`Strasznie chciałabym, zeby nasze potwory się kiedyś spotkały... Trzeba to jakoś zorganizować :)
  2. Sprawozdanie z podrózy: Łotwa - my dostaliśmy CQ w posredniej (ale niezwykle ciekawie to tam się działo w klasie czempionów), Poznań - tu gratulujemy wygranej Angelowi, sobie zaś gratuluję tego, że po kontuzji kregosłupa w ogole pobiegłam Białoruś part 1 - tu pokonał nas w walce o CACIB straszliwie utytułowany rosyjski pies, który dostał potem BOB-a, i był 2 na BOG, ... Białoruś part 2 - tu pokonaliśmy w walce o CACIB i BOB straszliwie utytułowanego rosyjskiego psa, który dzień wcześniej dostał BOB-a, i był 2 na BOG :), Fajnie, mamy Championa Białorusii. Ale i tak tam jeszcze pojedziemy bo Białorusini mają kapitalne wystawy ze swietną obsadą.
  3. Pozdrawiamy z Lotwy, a tu pogoda koszmarna. Po drodze byl zjazd drogowki z calej Pribaltiki. Koszmar. Jutro dokonamy cudu czyli wrcimy w 16 godzin do Poznania. Prosze trzymac kciuki. Aaaaa, pisze na komputerze z cyrylica :cool1:
  4. [quote name='idabo']A ja znalazłam dziś ciekawą wypowiedź Sylwii z 09 maj 2006: "High Resolution jest genialny! Przyznam, ze na początku myślałam o szczeniaczku po tym koniku, [B]ale nie wiem, czy nie połknę bakcyla wystawowego,[/B] Korkociąg może wyrosnąć cudnie (moze nie [IMG]http://www.maluchy.pl/forum/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/IMG] ), stwierdziłam więc, ze lepiej będzie poszukać szczeniulka po świetnym zagranicznym tatusiu (choć przyznam, ze wahałam się długo, bo Dodi jest dla mnie prawie ideałem błękita w Polsce, w zeszłym roku pojawiła się jednak po nim cała masa szczeniaczków. " [B][U]hihihihi...i połknęła bakcyla[/U][/B]:evil_lol::evil_lol:[/quote] To nie bakcyl, to jakiś nieuleczalny wirus :evil_lol::evil_lol: Ida!!! Jak fajnie, że wpadłaś tu do nas! Jak czuje się łaciate maleństwo? Jak teraz wygląda? poproszę ładnie o link do fotek bo ciekawość mnie zżera :)
  5. Oj, aleśmy zaszaleli w tej Nitrze :shake: - CAC i... to by było na tyle Ale wystawa, sędziowanie i atmosfera fajna.
  6. [quote name='Klaudia :-)']trzymamy kciuki za wystawe i dobrą formę Korka[/quote] Dzięki :) z tym, że Korek jest w świetnej, gorzej ze mną :roll:
  7. [quote name='halbina']Dla Koreczka, jego Dużych i dla wszystkich odwiedzających wątek uścisk: [URL]http://przytul.michu.cal.pl/?img=5&w...alina&p=k&lang=[/URL][/quote] dziękujemy za uściski, hihihihihi... :) [quote name='simbik']Powodzenia w Nitrze :lol:.[/quote] Dzięki :)
  8. [quote name='asher']Warto pomyśleć o ogólnym podniesieniu odporności Korka, bo to najlepsza broń przeciw wirusom :cool3: Możesz mu podawać np. beta-glukan (np. Vita Glukan, czy Beta Glukan do kupienia w zwykłej aptece, albo [B]Scanomune[/B] u weterynarza), czy wyciąg z jeżówki purpurowej (echinacea).[/quote] Scanomune dostawał jakiś czas temu i faktycznie działało. Do tego Pneumodog - i od czerwca do sierpnia przy prawie każdym weekendzie spędzonym na wystawie było O.K. Ewidentnie na klubie (albo polskim albo autriackim) coś załapał i niedoleczony (tak się okazało) pojechał do Rumunii. Na szczęście znów jest w formie :) ... i znów spędzimy weekend normalnie, czyli na wystawie :)
  9. [quote name='Hexi']czesc :) milo nam ze tu milo ;) staramy sie cala gromada :) i zapraszamy jak najczesciej i sie nie opre... zdjecie samego Sawcia, ale strasznie je lubie :) [url]http://img87.imageshack.us/img87/5057/obraz104bwzf6.jpg[/url][/quote] Jaki przepiękny mężczyzna!!! :loveu: [B][COLOR="Red"]Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B]
  10. Anea - :evil_lol: Anea, Asher - bardzo dziękujemy, kciuki i życzenia się przydadzą, choćby dlatego, że mamy mały problem z wystawieniem Korka (mam na jakiś czas zakaz od lekarza trzymania drugiego końca smyczy, zobaczymy jak długo). Mia_mia - to właściwie był kaszel kennelowy (poprzedni post pisał Duży, a dla niego zawsze kaszel = przeziębienie :lol: ). Czy Ty zabezpieczyłaś jakoś Bułczersa przed czymś podobnym? Zaczynam zastanawiać się nad jakąś szczepionką (jeśli jest), ewentualnie Pneumodogiem. Każdy większa wystawa tak naprawdę stanowi jakieś ryzyko zarażenia :roll: a chciałabym je zminimalizować.
  11. Korek wyzdrowiał po przeziebieniu. W sobote jedziemy do Nitry. i to by było na tyle.
  12. No i kiszka. Był zaklepany fajny hotel. Umówieni znajomi z Wegier, Włoch, Rosji. Starzy kumple z Polski co teraz w Budapeszcie siedzą. Oj zabalowalibyśmy :cool3:. Miała być "wystawowa zemsta" za wczorajszą porazkę w pilkę... A tu Korek ma zapalenie krtani :shake:. Słowem: umpreza odwołana :-(.
  13. Jedziemy na Wegry tzn. jeszcze niezupełnie jedziemy. Bo jeszcze troche roboty, troche prania i innych nieprzyjemnych rzeczy. Jedyne co nas cieszy to to, ze bedzie fajnie. Bo to kraj cudny i uroczy ludzie. Jedziemy się zemscić za dzisiejszą porażkę w piłce nożnej :diabloti:.
  14. [quote name='moon_light']Sylwia pilnuj Andrzeja :evil_lol:[/quote] Nooo... do Krosna już tak szybko nie pojedzie :) A serio - Nugatika, jeśli będziemy (a pewnie będziemy, bo Duży ma tam projekt) wybierać się w twoje okolice z Potworem, na pewno damy znać :) Będziesz mogła miziać i przytulać i milasić, potrząsać wielką łapą i robić uniki przed całusami :)
  15. [quote name='jo-jo']No już dobrze, moje maleństwo na wystawie Klubowej, Autor: Ajronowa, mam nadzieje że nie zabije za wklejanie fotki, ja jeszcze nie obrobiłam swoich :oops: [url]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazklubowka07358.jpg[/url] Ale już się tłumaczę dlaczego!! Po pierwsze SZKOŁA, po drugie PRACA, po trzecie.. [B]hmm wyjazdy z Korkami[/B]? :mad::evil_lol:[/quote] Nie ma to, jak odpowiednia wymówka :) Pakuj się, kochana :) Jeszcze trochę się powłóczymy razem po Europie w tym roku :) Jojuś, jak zwykle, cudny :loveu:
  16. a ja ostatnio widziałam Jojeczka! :loveu: Śliczny, kochany, mądry pies :loveu: [SIZE=3][COLOR=red][B]FOTKI!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='jo-jo']Oni cicho siedzą [/quote] bo jesteśmy skromni :) hihihihihi... [quote name='halbina']Coś Pani, z Transylwanii?...:crazyeye: :evil_lol: a ja myślałam, że [B]tam lepiej nie zostawać na noc[/B]...[/quote] o kurczę, coś mnie ominęło :) [quote name='Klaudia :-)']Gratulacje Dla Koreczka[/quote] dziękujemy :) [quote name='mia_mia']co tam u mojego ulubionego dożka?[/quote] śpi i biegnie przez sen :loveu: wariatek :) [quote name='Nugatika']gdzie po Krosnie, gdzie po Krosnie?!?! :D to przeciez 30 km ode mnie. i [B]ja nic nie wiem, ze tu w poblizu takie cudo mam[/B]?!?!?![/quote] Po Krośnie śmigał dzis Duży :) Bardzo podoba mu się określanie go mianem "cudo" :)
  18. No właśnie, dlaczego nic nie piszesz? :cool3: [B][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE OGROMNE!!![/COLOR][/SIZE][/B] Pobiliście nasz rekord młodzieżowych championatów w dogach niemieckich :) BRAWO!!!
  19. Wróciliśmy :cool3: Korkosmok został zaprzysięgłym fanem BILLI:diabloti:, a Duży narzekał, zażerając się sznyclami, że cukiernie już nie takie jak kiedyś. Nic z tego nie rozumiem :roll:. A po wystawie? Z Korka jestesmy dumni bo, w naprawdę mocnych stawkach, na obu wystawach wziął CACA, także gdyby nie wymógł czasu byłby już Championem Austrii. Wielki, wspaniały sukces odniesli Iwona i Jarek, a przede wszystkim ich piękna Nobel, która zrobiła naprawde wielką furorę I jeszcze jedno: rośnie naprawdę świetnie rokujące pokolenie m.in. włoskich i bałkańskich arlekinow. Na razie te psy i suki w wieku 12-15 miesiecy odnoszą pierwsze poważne sukcesy na miedzynarodowych wystawach, ale nie tylko ja sądze, że już wkrótce bedzie o nich bardzo głośno. I kolejne jeszcze jedno;) Nasze serce (i Korka) zdobyła ośmioletnia czarno-siwa weteranka, której temperament i radość pokazały jak pięknie Dog moze się zestarzeć. Łzy w oczach jej Włascicielki kiedy "biegła" i wielkie brawa były jednym z bardziej wzruszajacych momentów wystaw na których bylismy. Sędziowali M. Volzer i S. Cujan.
  20. Ruszamy o 4 rano :placz: Jedno jest pewne: Korek się szykuje na wołowine z BILLI, a Duży na atak na cukiernie wiedeńskie:cool1:. Ja mam katar i po prostu będe sie starała przezyc:eviltong:.
  21. Witajcie, znalazłam całą masę Toffisiów z klubu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75061&page=21[/URL]
  22. [quote name='halbina']:-o:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale to skomplikowane...[/quote] w takim razie polecam uwadze post nr 1457. :lol::lol::lol: Tam nie ma wątpliwości, gdzie jest stop :evil_lol:
  23. A serio, stop to to, co tu jest zaznaczone i jest, a wg sędziego to tego nie ma (pionowa kreska łącząca linię górną kufy z linią czaszki) :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9504/stop3xv9.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8618/stopqy8.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='halbina']a co to jest, co Korkosmok na pewno ma, a śedzia tego nie widział?...:oops:[/quote] Halbina, ja Ci mogę napisać, co Korkosmok na pewno ma, ale czego sędzia nie widział... nie mam pojęcia... :) P.S. Mogę Ci też napisać, czego Korkosmok na pewno nie ma :) a co sędzia zobaczył :)
×
×
  • Create New...