-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Sylvia_76 replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='akard']Doże ziewanko...to jest to :))[/quote] Od razu stawia na nogi :) -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Sylvia_76 replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'][B]Prosze, powiedz...ze mu to minie[/B]:eviltong: jak szczeka na cezara to az mam ciarki, i czekam kiedy senior go trzaśnie...:roll:[/quote] No wieeeesz... Pogadaj z Klaudią... :) Jak do mnie dzwoni, co głównie słyszy... Korkosmok jest kochany, ale tak jak inne psy pokazują że chcą wyjść podchodzac do drzwi - Korek króko szczeka (tzn. są to krótki szczeknięcia, a nie szczeknięcia które w sumie krótko trwaja :) ), tak jak inne psy podchodzą do misek gdy chcą jeść - Korek szczeka, pić - szczeka (są to inne szczeknięcia, niż te na dworze) Gdy chce żeby go pogłaskać podchodzi i robi "buuuuł". Gdy chce mnie odudzić - daje całuska, ziewa mi w twarz i szczeka 1 raz jak szczeniątko. Przyzwyczajaj się, bo przy Twoim podejściu (hihihihihi... podobne do mojego na początku ;) ) raczej go tego nie oduczysz :) My tylko aby nie myślał, że szczekiem wymusza wszystko, zanim zrobimy to o co mu chodzi, każemy mu zrobić siad - waruj - do mnie - noga -zostań, w dowolnej kolejności. Wtedy czuję się lekko rozgrzeszona, że nie tępię tego szczeku (no dobra, przyznam się - ja kocham te krótkie, udające szczenięce szczeki, dźwięki wydobywajace się przy ziewaniu, nawoływanie itp.) -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Sylvia_76 replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Cudo :loveu: :loveu: :loveu: a że szczekliwe... :) dlaczego mnie to nie dziwi? :) -
Mamy kartkę!!! Klaudiuś, dziękujemy!!! [B][COLOR=seagreen]WESOŁYCH ŚWIĄT!!![/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3496/kartkaab1.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Niestety nie mamy kartki, ale...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Korkosmok (Wielki Specjalista od Kurczaków Wielkanocnych i innych potraw) oraz Duzi życzą by nadchodzące Święta pozwoliły Nam Wszystkim odnależć ciepło i radość tak potrzebne na codzień[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen][IMG]http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/wielkanoc3.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57][B][SIZE=2][COLOR=black]PS. Były dwa Zające, ale... mniam, mniam, ... Korkosmok[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Sylvia_76 replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Witamy i my!!! Moonku masz najcudowniejszego błękitnego szczeniaka na świecie!!! :loveu: Nie mogę się doczekać, kiedy go wyściskam :) Duża buźka od starszego półbrata! -
Cloudy - dziękuję :loveu: :loveu: :loveu: Zwłaszcza za to ostatnie :) Ten uśmiech jest z powodu wygranej Cairuta :loveu: To od niego zaczęło się moje marzenie o czarnym dogu :) Możesz przesłać mi te zdjęcia na maila w normalnym rozmiarze? Chciałabym je sobie powiększyć...
-
Zdjęcia świetne :loveu: Tereny spacerkowo - bieganiowo - taplankowe cudne!!! Zazdroszczę okrutnie. Kochani, powodzenia w Kijowie! Trzymamy kciuki! (kiedy to?)
-
Oli, dziękuję :) Dostałam dziś wieczór fotki od Coludy!!! Cudne są :loveu: Dziękuję baaardzo!!! Oto one: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/6836/elcorazonmodryefekt01gu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/7164/elcorazonmodryefekt03ui5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/981/elcorazonmodryefekt04ql0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4518/elcorazonmodryefekt06tg3.jpg[/IMG][/URL]
-
Megnum - dziękuję za fotki!!! Czy będę mogła je ukraść na stronę Korkosmoka? :)
-
Zdjęcia jutro :) padam dziś na przysłowiowy pysk (oczywiście psi ;) )... Na razie tylko Korkosmok uzupełnił swój "pamiętnik" [URL]http://www.elcorazon.republika.pl/aktualnosci.html[/URL]
-
[quote name='Marihuana'] ;) mam jeszcze pare innych fotek El Corazona, ale te wysyłam ci już mailem.[/quote] Jeszcze nic nie doszło :shake: Czy możesz machnąć to jeszcze raz na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ? (i przepraszam za kłopot)
-
[quote name='Marihuana']Jasne, rob z fotka co chcesz ;) mam jeszcze pare innych fotek El Corazona, ale te wysyłam ci już mailem.[/quote] Dziękuję :) Pędzę sprawdzić skrzynkę :) aaaa... i gratuluję, bo wczoraj nie miałam okazji osobiście :) (słychać nas było gdy staliście na ringu? :) )
-
[quote name='simbik']A opijamy :cool3: II/5 doskonały w Nowym Dworze Mazowieckim ...[/quote] A my nie opiliśmy... :placz: Wróciliśmy do domu padnięci i ledwo dotrwaliśmy do wieczora. Chyba się starzejemy :) Gratuluję raz jeszcze!!!
-
Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim gratulującym!!! :loveu: To nasze pierwsze złoto (bo szczeniakowe się nie liczy... nie dawali medali :) ) :) Wieczorem postaram sie wkleić jakieś zdjecia :)
-
Marihuana!!! Dziękuję Ci serdecznie, że zrobiłaś mi zdjęcie z Korkiem na ringu!!! (babka z czarnym dogiem) To był nasz debiut, myślałam, że ne będzie udokumentowany :) Bardzo, bardzo proszę: czy mam Twoją zgodę na umieszczeniu go w Galerii Korka, na jego stronce i na innym forum? Jeśli się zgodzisz, prześlij mi je proszę gdy znajdziesz czas w normalnym formacie na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='kesslee'][URL]http://www.aniairysio.com/thumbnails.php?album=18[/URL] może ktoś się rozpozna :cool3:[/quote] Ten czarny z zagryzających się dozi na pierwszej stronie jest mój :) Zagryzają sie z siostrą :) Czy mogę wkleić to zdjęcie na innym forum?
-
Korkosmok - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie :Dog_run: Espagnola - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie :Dog_run: Espirito - Zwycięzca Młodzieży :Dog_run: Cairo - BOB:Dog_run: Wielkie Gratulacje dla Rodzeństwa i Rodziny i piękne podziękowania Agnieszce
-
Na razie Korkosmok śpi i obudzi się pewnie, tak jak zwykle, około 11. Po całym tygodniu imprez i zabaw regeneruje się, aby na jutrzejszej gali dobrze wyglądać ;) Tak, tak dziewczyny, takie to już życie gwiazdy :cool1:
-
[quote name='xxxx52']cale szczescie ze problemy![/quote] Dlaczego? Przyznam, że nie rozumiem... :roll:
-
Inne oblicze wystawy w Katowicach - czarne i arlekiny na ringu :) Wklejam tylko fotki Korkosmoka, mam całą masę innych zabawnych :) Podczas oceny zestresowane psy dygotały wszystkim, głównie jednak faflami :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/2c5521d7205c825a.jpg[/IMG][/URL] Pani sędzia czasem wyglądała jak dyrygent [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/b716c8335eecf6b7.jpg[/IMG][/URL] Ale na ogół skupiała się na psich końcówkach: jednej [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/a6559d4e75656e4c.jpg[/IMG][/URL] ... i drugiej :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/2cc7a1c0369aa3da.jpg[/IMG][/URL] Wszystko trwało strasznie długo, więc psy nudziły się okrutnie... wymuszały zainteresowanie ludzi spoza ringu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/991fa6252c00254f.jpg[/IMG][/URL] ... i z ringu obok :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/92/863b64e615318c12.jpg[/IMG][/URL] pokazywały sobie jęzory (ale tak aby nie zobaczyła sędzia) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/92/4c29195a5aa9cb1b.jpg[/IMG][/URL] szukały swoich Dużych: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/fb0d35f345268cd1.jpg[/IMG][/URL] ... i cieszyły się, jak szalone, gdy już ich zobaczyły :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/c344d1b2cc006723.jpg[/IMG][/URL] ... ale głównie zagryzały wargi :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/465297434ab5f2bb.jpg[/IMG][/URL]
-
jesteśmy :multi: i Korkosmok, i ja :lol: a Duży w podróży i to chyba do Krakowa :roll:
-
[quote name='jo-jo']A teraz jakby to powiedział Max w Seksmisji: "Albert wychodzimy!" Tak więc ja równiez zmykam czytac książkę, Dobranoc :hand:[/quote] Pa, Alberciki :)
-
[quote name='jo-jo']A była na Bednarskiej blisko? :evil_lol: Ale Kochana ja zapraszałam, tylkomówie zadzwoniłas w najbardziej nie odpowiednim momencie, tera to już za póxno dzień sie zakończył wiec świętowanie imienne również :evil_lol: (ale moge Ci coś obiecać :razz: :eviltong: ale to ciiiiiiii)[/quote] Masz imieniny???!!! Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cunao:
-
[quote name='jo-jo']Trzeba było wczoraj zadzwonić wczesniej i uprzedzić to może by coś zostało :evil_lol: A tak to mi pół szkoły zeżarło :evil_lol: A że imprezy żadnej nie planowaliśmy to tylko jedną zrobiliśmy :loveu:[/quote] no taaak... Jeszcze pisz, że była (ta szarlotka) tak blisko :) A ja dziś miałam wariacki dzień: rano szkolenie, potem dentysta, potem praca... Padam na pysk... Taka szarlotka... i herbata z cytrynką... :) Jak mogłaś o mnie nie pomyśleć???