Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='Nugatika']ale i tak gratulacje dla Korka!! :) gdzie mozna zobaczyc jakies zdjecia i wyniki z klubówki?[/quote] Na molosach :) [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=8195&page=56[/URL] wyniki też gdzieś tam, z tym, że El Corazon jest III dosk., a nie bdb :)
  2. [quote name='asher']Jakim brakiem stopu? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Na fotkach stop, jak byk :crazyeye:[/quote] Bo do fotek to ja mu przyklejam, a na wystawy nie :)
  3. Korkosmok w swojej klasie był 3 na 4 psy. Zaszczytne medalowe i przedostatnie zarazem miejsce w klasie sędzia międzynarodowy uzasadnił: brakiem siły (???) w tylnich nogach oraz luźnymi przednimi łapami i brakiem stopu :cool3:
  4. Klaudiuś - dziękuję, złapanie momentu zaklinania kotelta na talerzu Dużego przez Potwora - wyjątkowo udane :)
  5. Halbina - dziękuję bardzo :)
  6. Korkosmok w Bośni (fot. forumowa Beza) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3962/p9160119lw3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7629/p9160120ev2.jpg[/IMG][/URL]
  7. jest krajem przepięknym, z zachwycającą przyrodą, aczkolwiek piętno wojny wciąż jest widoczne. Ludzie są uroczy, ciepli i przyjaźni. I wierzcie mi, naprawdę łatwo sie z nimi dogadać :lol: (Duzy przymierzał się kiedyś do filologii serbskochorwackiej - więc kłapał naokoło z kim sie dało). Tam naprawdę lubią psy i to widać wszędzie: policja na granicy, pan celnik, ludzie w barze, dzieci... ciagle słyszelismy: mozno pogladit? Wystawa była w małym przygranicznym, mieście Bosanska Gradiska - niektórzy by rzekli, ze to egzotyczne miejsce - a tu w stawce dogów niespodzianka same włoskie psy. W zasadzie z tymi miłymi Włochami jestesmy za pan brat, a ze sporo z nich wybiera się na klub Austriacki i potem do Rygi i Poznania poumawialiśmy się na kolacje i oblewania sukcesów (pytanie tylko czyich :razz:). Pozdrawiamy naszych Polską Ekipę z Dogomanii, jak widać wystawa oddalona 1000 kilometrów to dla naszych Rodaków "tuż za rogiem". I ta muzyka, która jest wszechobecna. Zresztą posłuchajcie ulubionego nagrania Korka (słuchał go przez 1200km:cool3:: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WwN0fq-0pqc[/URL] Zdjęcia bedą wkrótce.
  8. [quote name='jo-jo']Jak koniec? :crazyeye:[/quote] w zasadzie masz rację - jeszcze "egozotyczna" Austria, "egzotyczna" Litwa, "egzotyczna" Chorwacja i Rumunia :) i pewnie jeszcze coś :)
  9. Pangea - miód lejesz na moje serce :loveu: Powoli przygotowujemy się do wyjazdu na kolejną wystawę :) Tym razem spróbujemy przetrwać w Bośni :) ( i koniec z "egzotyką" w tym roku :placz: )
  10. Dzieki! Zaczyna wyglądać to zdecydowanie lepiej :) Odezwiemy się po powrocie :)
  11. Ratunku :placz: jedziemy na wystawy 15/16 września i nie wiemy: - ile kosztuje wystawa? - o której się zaczyna? - gdzie jest? - kto sedziuje? - gdzie nocować? Czy ktos tam kiedykolwiek był?
  12. [quote name='PIKA']Buhaha Sylwia bedziecie na Klubie? Bo tam najlatwiej będzie za te kraty trafić :evil_lol: I to w jakim doborowym towarzystwie :evil_lol: Sylwia kiedy dostąpie zaszytu spotkania Korka na zywo? :razz:[/quote] oczywiście, że będziemy :evil_lol: a ponieważ mamy niemieckiego sędziego jest szansa, że połowę kary będziemy odbywać w polskim więzieniu a połowę - w niemieckim :evil_lol:
  13. [quote name='olcha']Piękna ta suka! :loveu: Powinni pzyznawać dwa pierwsze miejsca[/quote] Ta suka wygrała światówkę w zeszłym roku, europejską i właściwie wszystkie ważniejsze wystawy :) Jest powalająca. Taka posągowa.
  14. Asher, jak miło dla odmiany zamiast o nędznym dokonaniu żywota za kratami przeczytać, że kopiowany dog wygląda fajnie :) Korek i Najpiękniejszy Dog Świata 2006 - cudna Sun della Baia Azzura [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w250/OstatniSamuraj/DSC_0432.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w250/OstatniSamuraj/DSC_0433g.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/314/dsc0435wc9.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie możemy z powodu ciętego ucha. Poza tym króluje tam zupełnie inny typ doga. Zresztą - na CRUFTa z psem, który na ringu bawi się językiem? :lol: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2843/dsc0420fx3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='BabyCakes']A dlaczego? Ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona, ze to jest taki 'normalny' kraj :roll: Wiekszosc moich znajomych na wiesc o tym, ze wybieram sie do Rumunii, pukala sie w czolo i snula opowiesci o tym, jak to zostane okradziona, zgwalcona i bog wie co jeszcze. Tymczasem okazalo sie, ze tam mozna zostawic auto z wlaczonym silnikiem na parkingu i nikt sie nawet nie zainteresuje :roll: Pozytywnie zaskoczyla mnie rowniez jakosc i oznakowanie drog. Przez cala droge w Rumunii ani raz nie spojrzalam na mape, a jechalam tamtedy pierwszy raz :cool3: Jedyne, co poczatkowo bylo dla mnie szokiem (potem sie przyzwyczailam i postepowalam wg zasady 'kiedy wejdziesz miedzy wrony...' :evil_lol: ), to dziki ruch na drodze w piatek i osobliwe zwyczaje rumunskich kierowcow :roll: Ze swojej strony moge tylko polecic wyprawe do tego kraju - zreszta sama sie tam wybieram, jak bede miala chwile czasu, bo urzekly mnie piekne krajobrazy, jakie widzialam po drodze. Natomiast na wystawie problemem dla mnie byly jedynie opoznienia w sedziowaniu i... egipskie ciemnosci pod koniec sedziowania w sobote :diabloti: Ale ogolnie i tak super :cool1:[/quote] Nas przeraziły tiry wyprzedzające się na trzeciego na zakrętach pod górę, samochód przed nami (chwilę przedtem nas wyprzedził, oczywiście na zakręcie) potrącił czlowieka (chcę wierzyć, że to przeżył). Dziury, brak barierek w niektórych miejscach nad przepaściami, zwężenia... Piszę o odcinku od Oradei - w piątek wieczorem (i siłą rzeczy: w nocy) Kierowca (zawodowy) z którym jechaliśmy nie mógł trafić zapalniczką w papierosa, gdy znalazł miejsce na postój. 250 km jechaliśmy 7 godzin. Przed wystawą próbowali nam się wlamać do bagażnika górnego (chyba jakieś dzieciaki, bo "doświadczonemu" złodziejowi rozmontowanie zabezpieczeń przyszloby bez trudu). Zniknęły także nakrętki na wentyle we wszystkich kołach :) (niklowane, świecące - chyba napadły na nas jakieś sroki :) ). W drodze powrotnej przyrzekliśmy sobie, że jeśli do Rumunii - to tylko przy granicy, a co do Draculi za rok - bardzo poważnie się zastanowimy (choć korci, korci :) ) Pozytywne aspekty: cudowni, mili Rumuni. Fantastyczne warunki w hotelu i pyszne jedzenie. Krajobrazy cudne - wywietrzał mi za to z głowy pomysł z ktorym nosilam się przez lata: by zrobić sobie zimą objazdówkę po Rumunii i ichniejszych zamkach. W życiu!!! Jeśli już - tylko między wiosną a jesienią.
  17. Ooooo! jak dużo Polaków się wybiera! My również już zgloszeni :) Do zobaczenia na miejscu :lol:
  18. [quote name='PANGEA']:loveu: Hihi w Kijowie tez byla Polska flaga:cool3: I atmosfera na finalach pewnie tez podobna. Wszyscy Polacy kibicowali polskim psom i innym "wpadajacym w oko". Wielka zabawa. A po BISie sedziowie weszli na ring honorowy i zaczeli tanczyc. Zreszta w Wilnie w grudniu tez po BISie tanczyli.:p[/quote] w takim razie na 100% jedziemy do Wilna :)
  19. dziękuję :) fotki są - pojawią się jutro :)
  20. Jestesmy już w domu, co mając na uwadze stan rumuńskich dróg, nie było łatwe :cool1: Korkosmok pożera wołowinę i relaksuje się, a ze spisał się na potrójny medal - ilość wołowiny do pożarcia jest imponujaca :lol: Istotny wpływ na menu Korka miały ponizsze wyniki :diabloti:: Dzień pierwszy przedpołudnie; Rumuński Klub Molosa - CAC, BOS, CMBM-BD - Zwycięzca Klubu, Dzień pierwszy popołudnie; CACIB (Qualifying for Crufts) Cetate - CAC, CACIB - Qualifying for Crufts 2008 Dzień drugi; Dracula Dog Show Winner CACIB - CAC, CACIB, BOB - Dracula Dog Show Winner. Korkosmok spełnił wymagania CACIBowe na Interchampiona. Brakuje jeszcze tylko czasu... Muszę kończyć bo wołowina się kończy i trzeba iść do sklepu :diabloti:
  21. Tak tylko zapytam, w koncu wyspana, wracaliscie przez Oradee czy Satu Mare? My przez Satu Mare - i to była super droga pusta i piekna krajobrazowo:p
  22. [quote name='blaira']Dodam jeszcze ze cala Polska ekipa wspolnie dobrze sie bawila i kibicowala swoim!!!:multi::multi::multi: Ogolnie wyniki Polakow, wspaniale !!! pozdr.[/quote] Bardzo dobrze się bawiła - zwłaszcza nocą na sobotnich finalach :) Jednak pomysł, żeby zabrać flagę był dobry :) To pierwsza wystawa, gdzie aż tak czuło się jedność i życzliwość. Pozdrawiamy wszystkich gorąco... i do zobaczenia, kochani!!! korki
  23. My też jutro ruszamy :) (czarny kopiowany dog niemiecki i ekipa :) ) Gdyby ktoś był tak miły i rozpoznając nas podszedł - byłoby super! Wiem, że Polaków ma być sporo, bo dzwoniąc w poszukiwaniu noclegów i podczas przedstawiania mowiąc że dzonię z Polski słyszałam zazwyczaj: "aaa, to z pieskiem, tak?" albo "zjedzie się chyba połowa waszego kraju, u nas 3/4 miejsc zarezerwowali Polacy" :) Jutro pozostanie przygotowanie odpowiedniej kiecki na nocną imprezę, zębisk, sztucznej krwi i innych gadzetów - i w drogę!!! Do zobaczenia!!!
  24. [quote name='KORONA']A czy jakas dobra duszyczka jeżdząca na zagramaniczne wystawy mogłaby mi kupić żmijkę (80 cm) ?? Bo nigdzie nie mogę dostać :([/quote] jaką sobie życzysz: złotą czy srebrną? :) Odpowiedź poproszę SMSem, jutro w nocy ruszamy na Draculę :)
  25. Świetny Figaro, świetne miny, świetny piasek :) No właśnie - gdzie odbyło się spotkanie?
×
×
  • Create New...