-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='jo-jo']Ooooooooo ale na szarlotkę i tak sie nie załapałaś :evil_lol:[/quote] No i mnie uprzedziłaś :) Kolejne zdanie miało brzmieć: "gdzie szrlotka???!!" :) P.S. Przystojniak śpi :) Pewnie zaraz się obudzi na wieczorny spacerek, ale na razie słodko ;) chrapie :)
-
[quote name='jo-jo']Sylwuś to chyba nie zawita dzisiaj tutaj:shake:[/quote] Kochana, mówisz i masz!!! :lol: :lol: :lol:
-
Wystawiać Korkosmoka? Ja? Obawiam się że moje emocje byłyby jeszcze zbyt silne :roll: Korkosmok był w Katowicach w doskonałych rękach Pangei (dziękuję za:painting: ). Piękna para, prawda?
-
[quote name='halbina']Gratulujemy, ale dlaczego II?... :mad:[/quote] Ponieważ I był śliczny Dark Side of the Moon Giant's Causeway. Możemy tylko napisać, że obiecujemy poprawę :) :) :)
-
[quote name='simbik']Dziękuję za fotki Tofika:Rose: , bo już się zmartwiłam że nikt nas w obiektywie nie złapał :lol: .[/quote] Jeszcze z pewnością jakieś są :) Mam jescze do przejrzenia ok. 300 zdjęć :) P.S. Jeśli ktoś chciałby zabrać sobie fotki na stronę, prosze o kontakt :) Przekażemy kontakt do ich autorów.
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/2961a101b9ae34c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/90/09394a26b80c24d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/90/4f59d2a71304adb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/a2e1850a9b2b2928.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/576c445e12f54be7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/31dcb09d84c7a882.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/9a5dfe1e3a0e7061.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/48e1345deb11fe9c.jpg[/IMG][/URL]
-
Imageshack mi muli, więc teraz z Fotosika. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/fa720d8a5f566157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/acceb4aea632725a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/0694385db99c2909.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/751079ae373a5a96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/50fb48c47c333ee7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/2ba4dffdc3899755.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/33f0a2f6be754f21.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Staszko&Aras']Czarno-białe widzenie rzeczywistości nie ma nic wspólnego z uczciwością, to już jest najzwyklejszy fanatyzm. (...) No, ale skończę tym czym zacząłem - z fanatyzmem się nie dyskutuje, więc lepiej trzymać się z daleka...[/quote] Nie odniosę się do powyższego. Nie zacytuję fragmentów o wtórnym analfabetyźmie. Smutno robi się na myśl, że poszanowanie dla czyjejś pracy jest wciąż czymś bardzo odległym. Porozmawiam o "fanatyźmie" z moimi znajomymi z których lwia część to muzycy - część z nich ma np. małe dzieci, które musi utrzymać. Niech żyją powietrzem... i sztuką, a w następnym wcieleniu zastanowią się poważnie nad wyborem [B]zawodu.[/B]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/336/dsc4078rj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8900/dsc4092ux7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2345/dsc4083lw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1301/dsc4113wl3.jpg[/IMG][/URL] "łapa w łapę (ups! nogę)" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5901/dsc4100fm8.jpg[/IMG][/URL] "manewry na zakęcie" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9600/dsc4102gf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4859/dsc4129bq0.jpg[/IMG][/URL] za chwilkę inne dogi :)
-
Dziękujemy wszystkim ślicznie!! Od trzech godzin przeglądam zdjecia :) Jutro powinnam coś wstawić ;) Cloudy - mam kilka fotek na których jesteś. część całkiem, całkiem :) (mogę spokojnie się chwalić, bo robili moi znajomi, nie ja :) ja taka zdolna nie jestem :)) - zajrzyj jutro, to sama ocenisz :)
-
[quote name='Staszko&Aras']Szkoda tylko, że nikt nie walczy - z takim samym zapałem jak o zachowanie "praw autorskich" - o to, by poziom życia był na tyle wysoki, by każdego (a przynajmniej większość) było stać na legalne produkty? [/quote] O niełamanie praw autorskich walczą twórcy i ludzie uczciwi, dla których czyjaś własność jest czyjąś własnością - zwolennicy łamania takich praw raczej o nie nie walczą. Moje pytanie brzmi: [B]kto[/B] ma walczyć o podniesienie poziomu życia społeczeństwa, bo nie rozumiem? I co to ma wspólnego z prawami autorskimi? :-o [quote]Zawsze zastanawiam się, skąd czasami biorą się olbrzymie różnice cen np. cd... gdy płyty jednego wykonawcy kosztują np. 20 zł, a innego 70 zł; podobnie z książkami (sam pracuję w wydawnictwie, więc wiem jak to wygląda "od środka") i koszty wydania dla każdego są jednakowe (w zależności od jakości - np. twarda/miękka okładka czy rodzaj zszywania/klejenia) natomiast koszt "praw autorskich" narzucanych przez samego autora (głównie przy tzw. nakładzie własnym) jest baaardzo różny, co widać po ostatecznych cenach na półce księgarskiej.[/quote] Zawsze wydawało mi się, że mamy wolny rynek i to normalne, ze istnieją różnice w cenach ciuchów, butów, szczoteczek do zębów, płynów do naczyń, obrazów, płyt, książek, etc? Kupno tych droższych można bojkotować. Nie rozumiem, dlaczego jednak je kraść, skoro kogoś na nie nie stać (nie chce mu się pooszczędzać)? Taka zazdrość zawodowa mnie naszła - np. lekarz ma dobrze - może sobie otworzyć gabinet prywatny i "sprzedawac" swoją wiedzę za cenę, jaką ustali (i o ile jest dobry i "rynek" to "kupi"). Oczywiście można mu przystawić nóż do gardła, gdy będzie wychodził z gabinetu późnym wieczorem i wymusić postawienie diagnozy, ale to wymaga większego wysiłku niż po prostu zeskanowanie i rozesłanie książki czy przegranie i rozesłanie płyty, prawda? [quote][B]Jedni zadowoleni są, gdy tylko koszt ich się zwróci (mniejszość ideowców), a[/B] [B]najwięcej (i najczęściej) o prawach autorskich krzyczą ci, którzy chcieliby zarobić fortunę za byle miernotę[/B]. Oczywiście generalizuję i nie jest to usprawiedliwianie piractwa, lecz o pokazanie drugiej strony medalu. Każdy może sam sobie wyciągnąć wnioski... Pozdrawiam wszystkich "za i przeciw" :)[/quote] Widzę, że kolega/koleżanka jest jakimś uznanym krytykiem ;) (mocne słowa o wartości artystycznej czy merytorycznej szeroko pojętych dzieł z pewnością mają jakieś uzasadnienie). Wiesz, jak sprawić aby ktoś zniknął z rynku? Nie kupować jego dzieł. Wtedy nikt nie zaproponuje mu wydania kolejnego krążka/książki bo wydawca nie jest Caritasem. Zresztą - nie rozumiem, jaki zwiazek ma pogrubione przeze mnie zdanie z piractwem :) Przychodzą mi do głowy tylko trzy możliwości: 1. Drogie - to miernota? To po co to piratować??? :) 2. Tanie jest fajne, bo stworzone przez "ideowców"? To po co piratować, skoro jest tanie? 3. Drogie czasem bywa cenne i wartościowe? - czy muszę mieć wszystko, co chcę od razu i bez wkładania wysiłku aby to zdobyć? Chyba nie ;) Pytanie za 100 punktów: [B]dlaczego twórca (jakikolwiek) ma pracować charytatywnie/ po kosztach? [/B] [B]Może kogoś zaskoczę, ale: twórcy też mają rodziny, dzieci na utrzymaniu, też muszą opłacać rachunki, mają koszty związane z wykonywanym zawodem, mają psy :) etc.[/B] [B]To taki sam zawód jak każdy inny.[/B] Nie rozumiem i nie zrozumiem nigdy, jak można ukraść coś komuś/działać na szkodę kogoś, kogo się ceni (bo chyba się ceni skoro bardzo chce się mieć coś, nad czym ta osoba spędziłą mnóstwo swojego prywatnego czasu kosztem innych rzeczy).
-
[COLOR=black]pozdrawiamy[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]wracamy wieczorem - mamy ponad 500 zdjęć z wystawy[/COLOR] Korkosmok - II doskonały :cool1:
-
[quote name='Berek']"Co do kserokopiarek - czy spotkałeś sięz tym, że właściciel punktu ksero kseruje książki z jakiejkolwiek dziedziny i rozdaje klientom...? Ogłaszając: słuchajcie, kto chętny na "Historię filozofii" Tatarkiewicza? Komu, komuuuu...? Czy chcecie dostać ostatni tomik Szymborskiej? Zaraz wam skopiuję i dam! :crazyeye: Myślisz że gdyby miała miejsce taka sytuacja, to policja by się tym nie zainteresowała? :razz:[/QUOTE] Ani policja ani przechodnie :) daję sobie uciąć ręce, że mało byłoby chętnych :) Tatarkiewicz? On przecież nie pisał ani Harleqinów ani sensacji :) Nie wymagajmy od ludzi za duzo :) Przepraszam za kretyńską uwagę :) mam dziś głupawkę :)
-
[quote name='kamila-dog']No to pojutrze :eviltong: Mama nadzieje ze moje rodzinne miasto przyniesie wam szczescie :multi: :multi: :multi:[/QUOTE] Nie dziękujemy, zeby nie zapeszyc :)
-
[quote name='kamila-dog']Powodzonka jutro :loveu: :p :multi:[/QUOTE] pojutrze :)
-
Korkosmok miał dziś refleksyjny nastrój czego konsekwencją jest nowy wpis w dziale Aktualności :cool1: [url]www.elcorazon.prv.pl[/url]
-
Przeglądałam dziś stare już płyty ze zdjeciami i znalazłam taką jesienną główkę (na pewno jeszcze jej nie było :) ) zdjęcie robione komórką, więc niewyraźne, ale uwielbiam na nim korkonos :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2052/obraz2sq3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='moon_light']:multi::multi::multi: MYSLE ZE TRZEBA NA 100 STRONIE JAKIES ZDJECIA WSTAWIC :multi::multi::multi: :smilecol:[/QUOTE] noooo... A może niech to będą pierwsze na Dogomanii fotki... Ty wiesz kogo :)
-
[quote name='simbik']Raczej nie...ale napewno jedziemy razem do Kijowa :lol: w kwietniu.[/QUOTE] hihihihihi... do Kijowa wybiera się sporo naszych :)
-
[quote name='simbik']Klub sędziuje: Jose Garcia Abad (Hiszpania) - czyli jeżeli się nie mylę właściciel hodowli de Garaba :cool3: Gorzej z międzynarodówką bo dali Gajewskiego :shake: (nie mieli kogo :razz: ) a w drugi dzień jest Pedro Bispo (Portugalia) Z tego co pamiętam to Korek może stać jeszcze w młodzieży i jakbyście się postarali :lol: to na tym jednym wyjeździe możecie zrobić Mł.Ch. Litwy [B]co przy okazji daje pierwszy wniosek do dorosłego championatu[/B].[/QUOTE] Sędziowie fajni :) Nawet Gajewski mi się podoba :) naprawdę jest taka zależność? (mł ch.Litwy jest jednocześnie pierwszym wnioskiem do dorosłego championatu)??? To super!
-
[quote name='simbik']Wybierasz się do Palangi ? My jednak rezygnujemy, na Litwie zdobyliśmy co chcieliśmy :lol: i z biegu rozpoczeliśmy dorosły championat...więc zawitamy tam dopiero za rok. Tymczasem mam reklamówkę Palangi i mogę Ci ją wziąć na Katowice. Na doziej klubówce jest całkiem fajny sędzia dla Was :lol: .[/QUOTE] Bardzo będę Ci wdzięczna :) Nie wiem jeszcze, czy się wybierzemy (to zależy od spraw zawodowych) ale oczywiście bierzemy pod uwagę taką ewentualność ;) Napisz mi proszę, co to za sędzia :) (i kiedy jest ta klubówka :oops: :lol: ) :)
-
[quote name='jo-jo']Jak ja mam to opisać? :roll: :evil_lol: Buu a liczyłam że może jak nie pojade z rodziną to moze z Wami pociągiem a tu kicha :placz: Widać nie pisane mi te Katowice w tym roku :cool1: Sylwuś jak mogę Ci dostarczyć potwierdzenie żebyś mi Katalog wzięła? (owszem nadal nie wiem czy jedziemy, ale lepiej dmuchać na zimne...)[/QUOTE] Klaudia - zdzwonimy się za jakąś godzinę, to obgadamy wszystko :)
-
Nugatika - Korkosmoka wystawiać będzie zaprzyjaźniona hodowczyni :) W Katowicach jesteśmy od piątkowego wieczoru, dogi wystawiane są w sobotę :) Będzie nam niezwykle miło jeśli nas odnajdziesz :) Korkosmok startuje w czarnej młodzieży. Do zobaczenia!!!
-
[quote name='MEGNUM']Sylwia a kiedy zaczniesz Korka sama wystawiać? Może w końcu i Ciebie na ringu będzie można zobaczyć co??Bierz się do roboty, ćwicz ostro a nie sie obijasz;)[/QUOTE] A po co ja na ringu??? :) Jak powiedziała pewna staruszka tej zimy "bardzo panią przepraszam... ten pies jest od pani piękniejszy" :) To on jest od błyszczenia na ringach :) A serio - wiem, ze kiedyś będę musiała zaczać i że lepiej jest zrobić to w młodzieży... moze sobie znajdę jakąś niedużą wystawę gdzieś w jakimś zakątku kraju gdzie nikt nas nie zobaczy :) i sama spróbuję :) Ostatecznie niedługo ruszamy na podbój zagranicy :) a tam będę raczej zdana sama na siebie :(