-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
eeeeee... urlop... no tak, też... po prostu, jakby to powiedział Korek, Duzi biorą ślub w te wakacje :razz: W zwiazku z tym, oczywiście zapraszając wszystkich, zapytam na kogo możemy liczyć do utworzenia szpaleru z dogów przy wyjściuz USC? Potrzeba ze 20 dogów :cool1:
-
Oj... bardzo przepraszamy... :oops: Tak się zagapić... :oops: [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:_r-8v5cUGTDPJM:http://bravo.net.pl/sklep/images/WIAZ-BEK-SR.jpg[/IMG] Drakulcu nasz najdroższy, sto lat pełnych miłości, ciasteczek, kosteczek i dogowych szaleństw życzą Korkosmoki z Korkiem na czele :)
-
Miała być opowieść i zdjęcia, ale wybaczcie zrobię to jutro. Dziś przez ostatnie 4 godziny robiłam z Klaudią Jojkową - której publicznie i oficjalnie w tym miejscu dziekuję - kalendarz wystawowy Korkosmoka na najblizsze miesiące. Pomoc Klaudii oraz jej wielka wiedza pozwoliły mi połączyć wystawy z urlopem i planami osobistymi :oops: .
-
Dziękuję w imieniu Korkosmoka i Dużego za miłe słowa. Naprawdę ciesze się, że Korek znajduje uznanie w oczach sędziów, tym bardziej, że stoi zazwyczaj w otoczeniu pięknych psów. Ważne jest dla nas też, że na wystawach spotykamy ludzi z którymi miło jest choć chwilę porozmawiać czy wymienić uśmiech. Taka rywalizacja jest naprawdę miła. Akard - gratulujemy pięknej Championce. Simbik - proszę wyczerpać limit awarii wszelkiego rodzaju i wrócić na zwycięzkie ringi krajowe i zagraniczne. Idabo - Korek śle całusy dla Charlie Cloudy pięknie dziękuję za SuperKorka, ale obecnie jedynym polskim psem zasługujacym na miano Super jest SuperCairo. Pangea: brak Zwyc Mł. Kraj (chyba). PS. Korkosmok jest zakochany; ale opowieść i zdjęcia opublikuje dopiero po 23
-
Zdjęcia jutro albo pojutrze, bo mam urwanie głowy w pracy :angryy: Niunia - dogowóz jest fantastyczny! Jeszcze kilka dni i pewnie będę się zastanawiać, jak mogłam bez niego funkcjonować :) Idabo - Korek na randki zawsze chętny, do weekendu jednak na pewno nie znajdziemy czasu... :shake: Halbina - jakie cudne fotki!!! Jeśli masz jeszcze jakieś to wklejaj! A tak poza tym, to chciałam się pochwalić: Korkosmok w Bydgoszczy - I dosk., w Łodzi również złoto, Zwyc. Młodzieży i Naj. Junior w Rasie :loveu: Mój kochany Smokotwór :loveu:
-
Również tutaj: GRATULACJE dla Nuleńki!!! Teraz pora na Drakulca :loveu: Do zobaczenia w Radomiu (chyba, że wybieracie się również do Płocka)
-
Pierwsze 850 kilometrów za mną. Korkosmok zjadł jak na razie około 5% Volvo. Mam około 400 zdjęć tyle, że troche potrwa zanim coś wstawie bo... muszę odespać urlop :razz: . Odpoczywanie jest jednak strasznie męczące.
-
Obecnie strasze motoryzacyjnie w województwie wielkopolskim gdzie dojechałam dogowozem :)Jestesmy w lasach/jeziorach pod Koninem gdzie szykujemy z Korkiem formę na Bydgoszcz.Zdjęcia przesle jutro
-
Nie pisałam bo ostatnio sporo jeżdze / ćwicze dogowozem. HA :cool1: :diabloti: :oops: :shake: :multi: :eviltong: :razz:
-
Jak pisałam Korkosmok nie jadł za bardzo przez ostatnich kilka dni. Rózne były teorie: że ciepło na dworzu bo wiosna, że to miłość (Nutka, Biba, Charlie, Draka, Astra, ...), że każdy dog co jakiś czas tak miewa, ... W każdym bądź razie nie ma tematu :multi: , apetyt wrócił i moje cudne zwierzę (Korek, nie TZ) znów jest wsszystkożerny i ciągle głodny. Jestem szczęśliwa
-
No i miałam rację - gdy Potwór zobaczył rozmrażane mięcho zaczął taniec ze śpiewem (gdyby umiał recytować "Litwo, ojczyzno moja" pewnie też by to wykorzystał) i mlaskaniem... Chyba go kulinarnie rozpuściłam na maksa... Anetta - mój TZ już teraz rozpacza, ze znów będę mu śmierdzieć pod nosem (Ben Gay'em oczywiście :lol: :lol: :lol: ) Chyba się wybiorę do lekarza... Albo to starość nadchodzi wielkimi krokami :) PIKA - a z jakim błękitkiem się bawiliście? :) Pędzę do Waszej galerii i liczę na fotki! Mnóstwo fotek z tego spotkania! Megnum - jasna cholera, dog na łańcuchu... :angryy: Biedna mała... Ona tam była przetrzymywana również zimą? :angryy:
-
[quote name='niunia32']Korek! czemu nie jesz?? :) :) :cool3: [/quote] ... bo oszczędzam miejsce w brzuchu na wołowinkę i indyka :diabloti:
-
Tyle, że wolałabym by nie odchudzał się przed wystawami :mad: :mad: :mad: :)
-
[quote name='niunia32']superaśna jest!!! :) :loveu: Witamy gorąco!! jak miło znowu zobaczyć ulubionego Doga!!! :loveu: pozdrawiamy gorąco! Tajfun i niunia[/quote] Dzień dobry :) Jak fajnie, że wpadłaś :) "ulubiony dog" :) leży na materacyku i śni o czymś smacznym, bo się oblizuje. Szkoda, że w "realu" przestał ładnie jeść - albo chce mnie sobie wytresować (bo mięsko pyszne jest zawsze, zwłaszcza surowe, karma zaczeła kłuć w zęby), albo po prostu na wiosnę/lato mój pies mniej je i już. Idabo - ależ oczywiście, że się kiedyś możemy tam umówić :) I na polach też :) I wszędzie :) P.S. Pozmniejszałam zdjecia. Taka wielkość jest chyba dobra :roll: P.S.2 Co się bierze, jak bolą korzonki i ciężko się ruszać? Oprócz Ben Gaya, bo smierdzę tym na kilometr... :razz:
-
[quote name='anetta'] Tylko czemu foty takie wielkie? :razz:[/quote] Porozjeżdzało się? CHolerka, mam widocznie ustawiopną większą rozdzielczość niż zwykle. Wieczorem poprawię :)
-
Magnum - i jak merlaczkowa dożynka? Wiadomo już cos, co można napisać na forum? Anea - my dziś ani na pola, ani do Grudziadza... Korkosmokowa pańcia się starzeje i gdy do przeziębienia doszły korzonki ogłosiła strajk :diabloti: i nigdzie sie nie wybiera. Mam nadzieję, że do Bydgoszczy mi przejdzie. Idabo - jak miło, że wpadłaś :) Nugatika - dziękujemy :loveu: A to kolejna tura fotek Korkosmoka i Nutki :) "Pytanie: co mi zrobisz jak mnie złapiesz?" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/38/korekinutka2sr0.jpg[/IMG][/URL] "Odpowiedź :) " [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5554/korekinutka7nh3.jpg[/IMG][/URL] "omijanie przeszkód żywych" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2804/korekinutka4si2.jpg[/IMG][/URL] "zamiast krawata" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/437/korekinutka6dq6.jpg[/IMG][/URL] "Błękitny Zajączek i Czarny Jednorożec" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/4285/korekinutka9ns6.jpg[/IMG][/URL] "leśne Potwory w biegu" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/8083/wbiegu2tu9.jpg[/IMG][/URL]
-
GRATULACJE!!! :multi: :multi: :multi: Czekam na fotki!
-
Halbina - jaki off? Każdy dożek tu mile widziany, zwłaszcza taki, który potrzebuje pomocy. Dziękuję, ze wkleiłaś link.
-
Megnum - mam całą masę :) (jeszcze ze 40) ale muszę je zmniejszyć :) Jutro na pewno się pojawią :) A pannica to Nuka (Nutka) Deelf'ów z Molosów :) Korkosmok zakochany na amen :) Gdy wpadli do nas po spacerze - Korek zaciągnął dziewczynę za fafel na materacyk i tam się miziali i dawali całuski (po wybuchu entuzjazmu pt. "mam koleżankę!!! Hurrrrra!!!!")
-
Ja!!! Ja też chcę Drakulca!!! Korkosmok ostatnio chodzi struty i marudzi "kupcie mi dziewczynę, no kuuuupcie..." to przy okazji zrobisz dobry uczynek, gdy ją nam oddasz :)
-
tak, jak pisałam - z serii miniarsko - zabawnych mamy jeszcze kilka ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2779/zabawnetq5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6033/zabawne2vj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3503/zabawne3xb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6862/zabawne7bf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7668/zabawne5re4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1278/zabawne6ve4.jpg[/IMG][/URL] i dwa romantyczne :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1614/zabawne8yr8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4739/zabawne9gq8.jpg[/IMG][/URL] c.d.n. :)
-
[quote name='moon_light'] Podobne miny robi młody :eviltong:[/quote] hihihihi... w końcu rodzina :) zaraz ciąg dalszy z serii "głupawych" :)
-
Mój leśny jelonek: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1759/korek4zw9.jpg[/IMG][/URL] i leśny Potwór: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/672/obraz1qv6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='moon_light']hah, [B]to z tyłu to cień korka[/B] ?;) Jezeli macie MNÓSTWO fotek to czekamy czekaaaamy :cool3:[/quote] To z tyłu to Nutka :) Fajnie się ułożyły, prawda? :) co do fotkuffff... cdn :)
-
[quote name='akard']Hej, jak sie ma kaczuszka:evil_lol: Czy Korasek z Wielkimi da się zaprosić na jakieś wspólne bieganko??[/quote] Kaczuszki od jakiegoś czasu nie widać... ojej... coś musiało się jej przytrafić... :roll: Wspólne bieganko zawsze - zdzwonimy się ;) Przed świętami byliśmy z pewną przepiękną błękitką i jej właścicielami Karoliną i Jackiem na spacerku w Kampinosie. Jacek zrobił mnóstwo przepięknych fotek. To moja ulubiona: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4868/galeriapn3.jpg[/IMG][/URL]