Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='kwiatek82']a te żwacze to takie cos? [URL]http://www.maced.com.pl/index1.php?id=1&sw1=on&prod=1&poz=1&od=0[/URL] [/quote] Dokładnie. UWAGA!!! Jeśli wpadnie Ci kiedyś do głowy kupić to swojej Małej, przygotuj się psychicznie na nieprawdopodobny smród (nie chodzi mi o intensywnosć - choć to też, a raczej "aromatyczność" tego smrodku) :evil_lol: Ale to i zdrowe (na florę bakteyjną w przewodzie pokarmowym, tyle że nie wiem, od jakiego wieku) i zazwyczaj smakuje, że hej!
  2. [quote name='Kiłi']No nie wiem, u nas wszystkie psiaki jadły (i jedzą;)) i nic im się nie działo:niewiem:[/quote] To akurat normalne: to, co dla jednego psa jest przysmakiem dla drugiego skończyc się może niesympatycznie, dlatego zawsze obserwuję swojego psa, gdy dostaje coś nowego. U nas sprawdzają się kości wiazane ze skóry cielęcej (coś takiego: [URL]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_12_197&products_id=2225[/URL] ), wędzone penisy wołowe, a najlepsze na świecie są żwacze :) Nie sprawdzają się różnego rodzaju: psie cukiereczki, barwione ciasteczka i inne chemiczne cudeńka - przysmaki (biegunka), mamy zakaz podawania psu kości naturalnych (zatykają mu się po nim jelita, koszmarne zatwardzenie). Parafrazując: co pies, to obyczaj :)
  3. Jaka on śliczna :loveu: Czekam z niecierpliwością na więcej fotek. Kiłi - Twója sunieczka tez jest cudna :) Jak nazywa się takie umaszczenie? Kwiatku - "Okiem psa" jest fajnie napisaną książką, lekko się ją czyta, pamiętaj jednak o tym, że John Fisher pod koniec życia odszedł zupełnie od teorii dominacji, którą głosił. Nie jestem także fanką pani Fennel, a to z tej przyczyny, że nie przemawia do mnie "Amichien Bonding", ani to, że każde zachowanie psa jest próbą zdominowania nas :) Czytaj wszystko, co wpadnie Ci w ręce i filtruj zawarte tam informacje.
  4. [quote name='simbik']To ja również ładnie poproszę :cool3:, o skan stawki dogów niemieckich (deutsche dogge) na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Rakija, jak już zeskanujesz,to wrzuć tu także te dogi, proooszę :)
  5. [quote name='Nor(a)']Miło będzie spotkać aż w Budapeszcie :lol:[/quote] Jak fajnie, że jedziecie!!! Z nami także się spotkacie. Do zobaczenia :lol:
  6. Halbina - dodać jeszcze można kilka fajnych tytułów, co mamy nadzieję uczynić :evil_lol: Dziękujemy za gratulacje! Matusz - witaj i zaglądaj tak często jak tylko masz ochotę. "Dostojenstwo" to nie jest dobre słowo, Korek jest hmmm.... zbyt energiczny, aby mógł być dostojny, ale fajnie, że na fotkach sprawia takie wrażenie :) Dziękujemy za gratulacje! Simbik - dzięki, jak prawie każde zdjęcie które lubię, to również jest niepozowane :) Duży zaczaił się z aparatem, gdy wracaliśmy ze spaceru. Najprawdopodobniej niedługo zalejemy Was fotkami, udało nam się w końcu kupić aparat :multi:
  7. Oj, jak ja tęsknie za Vizcayą. Tam nie było centrum miasta i tramwajów nie było... Góry, zieleń i bryza znad oceanu... [URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://i029.radikal.ru/0805/9e/a2d3b0bbb691.jpg[/IMG][/URL]
  8. W końcu tu trafiłam :) Mała Unka bez dwóch zdań śliczna! Bardzo podoba mi się ta jej biała kreseczka na pycholu :loveu:
  9. [quote name='kwiatek82']Sylwiu link do galerii jest obok zdjecia śpiącego aniołka w moim podpisie :D[/quote] Nie ma to jak spostrzegawczość :evil_lol:
  10. kwiatku - witaj serdecznie! poporoszę o link do galerii ślicznotki :) [quote name='simbik']Gratulacje :multi::multi::multi:. My na ostatniej lokacie w młodzieży czarne/arlekiny ;).[/quote] hahahahaha!!! :lol::lol::lol:
  11. [quote name='Sylvia_76']Dostaliśmy dziś nieoficjalną wiadomość, która nas bardzo ucieszyła :) (bo "wszystko się może zdaaaarzyyyyyć" - w dogach jak w piosence Lipnickiej :) ) Oficjalnie pochwalę się już wkrótce :evil_lol:[/quote] Już od jakiegoś czasu mogłam, tylko zapomniałam: mimo kilkukrotnej zmiany sposobu naliczania punktów Korek jest Zwycięzcą Rankingu 2007 Klubu Doga: wygrał w tym samym roku: czarne/arlekiny klasę młodzieży (pobijając dotychczasowy rekord Polski we wszystkich kolorach) oraz czarne/arlekiny "dorosłe" (pobijając dotychczasowy rekord Polski we wszystkich kolorach). W rankingu hiszpańskim na razie jesteśmy na trzeciej pozycji, od tej pory będziemy już niestety tylko nieustająco spadać w dół...
  12. Cudny Joj! Nie widziałam wcześniej tej fotki... Panna, nie zaniedbuj relacji! Co znaczy wg Ciebie "już wkrótce"???:diabloti: Jeszcze trochę i ten wątek zacznie przypominać stronę Korkosmoka jeśli chodzi o Aktualizacje :evil_lol: :)
  13. Jesteśmy w domu. Rzeczywiscie brak jest trzech relacji w naszym Fotoblogu, ale tak już pozostanie; najpierw popsuł nam internet (komputer), a nastepnego dnia wieczorem "nie mieliśmy głowy" by coś napisać. Trudno bowiem o żartobliwe wypowiedzi gdy naszych Przyjaciół spotyka nieszczęście. [B]Żegnaj Przyjacielu. Żegnaj Di Maggio.[/B] Sylwia, Andrzej i Korek
  14. Relacja 21 czyli Korek poznaje Ludzika [URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://i046.radikal.ru/0805/d0/6d25cf1518b8.jpg[/IMG][/URL]
  15. Relacja 20 czyli odpowiadam na pytanie pierwsze: [quote name='PANGEA'] Korek jest jedynym dogiem w Hiszpani?? :eviltong:[/quote] Nie jest jedyny, jeszcze są co najmniej dwie jego siostry - ale nie mam dowodu bo... (patrz: Relacja 19) :lol: Tak na marginesie: zastanawiamy się czy nas tu lubią... W niedzielę mnóstwo osób nas pytało: kiedy wyjeżdżamy :razz:.
  16. Relacja 19 czyli powiadają, że z Rodziną się wychodzi się najlepiej na zdjeciach :diabloti:. Hmmmm... mamy obawy, że z "Garabową Rodziną" jest to absolutnie niemożliwe. Wielokrotne próby ustawienia Korka z dwiema siostrami zaowocowały zbiegowiskiem tłumu, który obserwował z wyraźnym rozbawieniem motające się, związne smyczami się trzy panie, a dookoła wesoło pląsajace dogi. Tu miał być portret rodzinny. Nie ma :shake:.
  17. Relacja 18 czyli sesja fotograficzna na Zamku w Elvas. Najpierw Sylwunia była Księżniczką, a Korek robił z Rycerza z Bajki. Potem miała być kolejna sesja zatytułowana: "Piękna i Smok". Niestety nic z niej nie wyszło bo ani Duży ani Korek nie chcieli być Smokiem. W efekcie zrobiono kilka zdjęć krajobrazowych; takich bajkowych ;)
  18. Relacja 17 czyli Duży idzie na zakupy, a Korek cały dzień przesypia. Kupowanie koszulki piłkarskiej Barcelony w regionie, który kibicuje Realowi jest "politycznie niepoprawne". Niestety nie było wyjścia, jako że koszulka Realu została kupiona wcześniej w regionie, który kibicuje Barcelonie. Oprócz tego Duży pierwszy raz grał w Pelotę z przygodnie poznanymi Hiszpanami. Wynik niech pozostanie tajemnicą :cool1:. Sylwunia zaś dotrzymywała towarzystwa Korkowi. Aaaa, jeszcze ciekawostka: dzisiaj zalało Andaluzję.
  19. Relacja 16 czyli 1000 km dalej Jestesmy w miejscu w którym: - internet działa na schodach, - klima tak w ogóle działa tylko u nas w pokoju nie wiadomo dlaczego nie, - rolety odsłania się raz na wieki bo sie nie opuszczają Hiszpania czterogwiazdkowa wita :angryy:
  20. Cloudy - dziękujemy! P.S. Mam nawet koszulkę z napisem POLAND :) Jojeczku kochany, zaczynam być nudna, ale BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!! :loveu:
  21. Relacja 15 czyli minął kolejny dzień. Zwyczajny dzień, w którym obyło się bez sensacji: RENAULT ruszyło we właściwą stronę, a Real wygrał z Barceloną. Poza tym: - leżeliśmy, - opalaliśmy się na plaży, - jedliśmy truskawki, - jedlismy arbuza, - Korek zjadł szponder. Ponieważ powyższe aktywności wykończyły nas kondycyjnie idziemy spać nie zamieszczając żadnego zdjęcia.
  22. [quote name='halbina']widoki przepiękne, a ten ostatni... przepyszny... Pangulec jest słoniem?... :-o[/quote] Pangulec nie jest słoniem... Pangulec słoniem bywa :diabloti:
  23. Relacja bez numeru - lekko bez sensu... Tutejsze krajobrazy to ósmy cud swiata... zatem [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://i034.radikal.ru/0805/11/bba6f2a86b75.jpg[/IMG][/URL]
  24. Relacja 14 czyli wątpliwa relama samochodu RENAULT. [URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://i007.radikal.ru/0805/07/0d458979da53.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...