-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='niceravik']Nie musisz wklejać tego pisma ponieważ dostało i zna je PÓŁ POLSKI :lol: . Marek J. - MYLI SIĘ :mad:.[/quote] Niceravik - mylisz się. Pod pismem (adresowanym bezpośrednio do mnie, nie wydaje mi się, aby dostał je ktoś jeszcze :) ) nie podpisał się pan, o którym piszesz. Nie jest to (powtarzam) pismo, które tu się już pojawiło. Zbyt szybko wyciągasz wnioski. To wszystko, co mam teraz na ten temat do powiedzenia.
-
[quote name='PIKA']w rezerwacie Ci nie wolno puścić psa luzem, a w lesie jezeli sa to tereny łowieckie (a pewnie są) w odleglosci wiekszej niz 200 m od zabudowań, psa luzem mogą Ci odstrzelić :shake:[/quote] Pies będzie miał do biegania albo 5000 metrów albo ponad 10 000 (zależy od tego, co wyjdzie w praniu). Las ma służyć li i jedynie uatrakcyjnianiu sobie i psu życia (spacery na lince) i ładnemu widokowi z okna :) Wiem o przepisach dotyczących myśliwych. Zastanawiam się tylko, czy w rezerwacie przyrody można polować? Miałam nadzieję, że nie...
-
[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Czytałam Twój post przed edycją. [/FONT][/COLOR][/quote] Nie wkleiłam/zeskanowałam treści pisma, napisałam tylko, że do momentu ewentualnej (ewentualnej) zmiany przepisów/doprecyzowania już istniejących, kopiowanie w Polsce było i jest legalne. Wybacz, ale osoba która podpisała się pod pismem jest dla mnie większym autorytetem w tym zakresie niż Ty (nie odbieraj tego personalnie). Nie będę na ten temat teraz rozmawiać, bo lubię konkrety. Dlatego jak pisałam wyżej, z przyjemnością (mam nadzieję) wrócę do dyskusji za kilka miesięcy.
-
[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Nic nie szkodzi, że się rozmyśliłaś. Od dawna znamy to pismo, które miałaś przed sobą ;) . To jest klasyczna bzdura, którą można używać wyłącznie jako „podkładkę pod doniczkę wyleniałej paprotki” na urzędniczym parapecie wiadomego Departamentu MRiRW.[/FONT][/COLOR][/quote] Odpowiedz mi proszę, skąd znasz pismo które dostałam? (nie bywasz u mnie w domu, na pewno nie jesteśmy zaprzyjaźnione i nie udzieliłam Ci takiej informacji). To nie jest dokument, który tu się już pojawił. Dlaczego oceniasz (cyt. "podkładkę pod doniczkę wyleniałej paprotki”) coś, o czym nie masz zielonego pojęcia? Rozmyśliłam się chwilowo, z przyjemnością włączę się do dyskusji w drugiej połowie roku :) nie wątpię bowiem, że wątek wciąż będzie istniał.
-
[quote name='PANGEA'] A mieszkac bym mogla w kilku miejscach rownoczesnie. Kocham 3-miasto, Wawe, na Litwie zakochalam sie w Palandze, Wilnie, no i wiochy :p do tego cieple kraje. No i wszedzie koniecznie z dogiem :cool3:[/quote] W takim razie psokojnie możemy mieszkać razem :) 3 city - 100 razy TAK! Wawa - znalazłam tu już "swoje" miejsca, więc też może być Palanga - zakochaliśmy się w tym miasteczku wiochy - od niedawna także na tak, z zastzreżeniem, że im więcej przestrzeni wokół tym lepiej ciepłe kraje - byle nie za ciepłe - OK :) I wszędzie z dogiem, albo nawet z dwoma :lol:
-
[quote name='PIKA']Jaki "malusi" cudny błekitek nam sie ukazał :loveu: Sylwia przeprowadź sie ;) [/quote] Przeprowadzę, ale to już chyba pod Warszawę (obok wielki las, rezerwat, więc nie wytną, cisza, spokój i tyyyyle miejsca dla psa :multi: )
-
[quote name='eveandAxel']Sylwia a co do centrum wydarzeń, hehe, to bardziej chodziło mi o centrum dozich wydarzeń, dozie towarzystwo;) ( czasem dużo się dzieje ) .[/quote] Od jakiegoś już czasu czujemy się niczym samotny żeglarz (co prawda ze sternikiem - nasz Dog Manager :)). [quote name='eveandAxel']Sylwia niemożliwe, że nie przekrzywia główki, wogóle?? Ax połowę dnia spędza w tej pozycji:loveu:, głównie jak słucha tego co ktoś mówi, czegoś w telewizorze, za oknem, jak patrzy co się stało kiedy Lady bokserka kolejny raz z zaskoczenia przechwytuje jego patyk .[/quote] Nie przekrzywia :) Bardziej się wtedy marszczy i widać, ze skupia :) Gdy zobaczy cokolwiek (np. wózek, dziecko, szyszkę, samochód, dorosłego, motylka,... itp.) wybystrza się i przyjmuje postawę wystawową.
-
No tak, ale by zamieścić cokolwiek wpierw trzeba zfinalizować dysk, a jeszcze wczesniej użyc odpowiedniego formatu nagrywania i np. wyłączyć Nightshoot i włączyć różne inne rzeczy - na razie ponosze konsekwencje zakupu zaawansowanego technologicznie modelu :shake:. Powiedzmy, że na razie "pracuje na jakością obrazu" i to energicznie bo już 20 kwietnia wyjeżdżamy na długie wakacje. A że raczej bedzie co filmować to nie pozostaje mi nic innego jak pokonać (:mad:) ten niewspółpracujący wytwór techniki.
-
Ewelina - mieszkam w centrum, fakt, ale czy wydarzeń? Ja też dowiaduję się o nich z gazet czy TV, mam za to okna brudne 3 dni po umyciu (więc od jakiegoś czasu ich nie myję, nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami), manifestacje przechodzące wprawdzie nie pod oknami, ale na ulicy obok a i owszem, z psem na spacery codziennie jeżdżę samochodem, itp kwiatki. W Gdańsku mieszkałam w starej Oliwie... przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, miałam rzut beretem do Parku Oliwskiego i kilka rzutów na plażę Orłowską. Zdecydowanie wolę 3city. Pangea - Palanga jest świetna. Miałam nadzieję na to, że w tym roku wybierzemy się tam na urlop, ale chyba nie wyjdzie... Ach, "Meduza" :) I najważniejsze: cudny jest Axel! Uwielbiam, jak dog przekrzywia główkę. Mój tak nie robi. Zawsze zazdrościłam tego Klaudii Jojkowej, bo Jojek praktycznie za każdym razem kiedy się zamyśli przechyla łepek :)
-
[quote name='MEGNUM']Pewnie że będę miała coś błękitnego:eviltong: Prędzej czy później, ale będę:evil_lol: [/quote] Ja też! Ja też!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='ASICA']a gdzie w Warszawie taki las???:-o:-o[/quote] pod Warszawą, niestety... Agusiastella - witaj :) Jakbym czytała siebie sprzed sprzed dwóch lat :) Co do siusiu - to pewnie trochę potrwa, tym bardziej że szczeniur będzie pewnie na początku na kwarantannie (zdania są podzielone, czy izolować psiaka od zarazków w tym okresie czy nie, moim zdaniem ryzyko jest zbyt duże, żeby wychodzić z nim wtedy na trawkę, na której jest masa zarazków innych psów, chyba że mieszkasz w domu z ogrodzonym ogrodem, wtedy oczywiście naukę siusiania na zewnątrz można zacząć od początku). Niestety od 4 lat nie mieszkam w 3 city... nad czym wciąż ubolewam...
-
[quote name='kamila-dog']Walka z patykiem swietna ale filmiku ci nie odpuszcze :mad: Moze jojkowa bedzie wiedziala? :lol:[/quote] Filmików ci u nas dostatek, ale nijak nie wiadomo, jak się do nich dobrać :shake: Postaram się coś z tym zrobić...
-
[quote name='kamila-dog']Dawaj dawaj-bardzo chetnie zobacze :multi:[/quote] Filmu nie potrafię wkleić... :shake: Fotki z dzisiaj: [IMG]http://i032.radikal.ru/0804/98/79ccfda86232.jpg[/IMG] [IMG]http://i045.radikal.ru/0804/78/4127e21906de.jpg[/IMG] nierówna walka Korka z patysiem :evil_lol: [IMG]http://i048.radikal.ru/0804/b7/d3261f722b6a.jpg[/IMG]
-
PIKA - tak sobie ostatnio oglądaliśmy foty Twojego psiura i doszliśmy do wniosku, że nasze wariaty muszą mieć wspólnych przodków - ten sam temperament :evil_lol: Korkosmokowi czasem udaje się zatrzymać na moment - co daje szansę na zrobienie jakiejś fotki tym, co ma się pod ręką :) . Tu zagapił się na wózek z dzieciakiem (powinnam chyba wziąć to sobie do serca i załatwić jakieś dziecię na wystawy :evil_lol:) (przepraszam za jakość) [IMG]http://i037.radikal.ru/0804/77/952d47b70439.jpg[/IMG]
-
[quote name='MEGNUM']Wszystko bym oddała za to aby moja dożyca nigdy nie przypominała mi wyżła:roll: :lol:[/quote] Nie grozi Ci to :) I to nie jest kwestią ucięcia czy pozostawienia ucholi. Ona po prostu jest piękna.
-
[quote name='kamila-dog']Nie wazny aparat :shake: Wazne ze Koreczek na zdjeciu :multi: Cudnie wyglada ale to nic nowego :eviltong:[/quote] Dzięki :) Zabraliśmy na spacer kamerę, żeby sprawdzić przed wyjazdem na wystawę czy da się nią robić również zdjęcia. Okazało się, że nie bardzo, cóż, lepiej teraz niż na miejscu. Mam fajny filmik pt. Korek znalazł sobie "patyczek" :) właściwie tylko wlecze na nim ten konar, ale wygląda pociesznie. Może uda mi się to tu wrzucić :)
-
Zdjęcie robione bardzo, bardzo kiepskim aparatem, ale robione dziś, więc świeżutkie :) [IMG]http://i024.radikal.ru/0804/60/5cc451562e6b.jpg[/IMG]
-
Kamila, skopiowałam wyniki z Molosów. [I][COLOR=black][I][B]Dog niemiecki błękitny[/B][/I][/COLOR][/I] [I][I][B][COLOR=black]PSY [/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa szczeniąt[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]825 - Cassius Medium nb[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa młodzieży[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]826 - Figaro Modry Efekt nb[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]827 - Gianicolo Modry Efekt - bdb III ?[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]828 - Mario Nubes nie do oceny[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]829 - Taurus z BW - dosk II ?[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]830 - Virtuoso Amigo Perro - dosk I, naj. junior[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa otwarta[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]831 - Frodo z Gardeminki - dosk. CWC, res. CACIB[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa championów[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]832 - Rumurek z BW - dosk I, CWC, CACIB[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]833 - Visconti Patland dosk II[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]SUKI[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa pośrednia[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]834 - Aisza Rudimentum dosk II[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]835 - Akwamaryna z Hugowej Ferajny nb [/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]836 - Udina Amigo Perro dosk I CWC Res CACIB [/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa otwarta[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]837 - Anne vom Edersee - dosk I, CWC, CACIB, BOB CRUFT NDSWR[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]838 - Espagnola ME dosk II[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]839 - Frida z Gardeminki - bdb III[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black][U]Klasa championów[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=black]840 - Paola Patland db[/COLOR][/B][/I][/I] [I][B][COLOR=black]Dog niemiecki czarny / arlekin[/COLOR][/B][/I] [I][B]PSY[/B][/I] [I][U]Klasa szczeniąt[/U][/I] [I]841 - ALAIN DELON Frankidogi [B]wo I[/B][/I] [I]842 – INZAGHI La Componella [B]nb[/B][/I] [I][U]Klasa młodzieży[/U][/I] [I]843 – Alano’s Shtat ZNAK ZORRO [B]bdb II[/B][/I] [I]844 – AZIZ Psy Przyszłości [B]bdb III[/B][/I] [I]845 – BASHIR BASHARAT Ateneum [B]bdb V[/B][/I] [I]846 – FARINELLI Moloseum [B]bdb IV[/B][/I] [I]847 – GEROME Modry Efekt [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I] [I][U]Klasa pośrednia [/U][/I] [I]848 – ACAN ze Smoczego Raju [B]dosk II[/B][/I] [I]849 – ARAMIS Oregon [B]bdb V[/B][/I] [I]850 – BASTI Oregon [B]dosk IV [/B][/I] [I]851 – DAMARIO Moloseum [B]dosk III[/B][/I] [I]852 – DILBERT Moloseum [B]dosk I CWC Res CACIB[/B][/I] [I][U]Klasa otwarta [/U][/I] [I]853 – ANGELO Moloseum [B]dosk II[/B][/I] [I]854 – BACHUS Myśliwi Wodana [B]nb[/B][/I] [I]855 – BENJAMIN de Shandarah [B]bdb III[/B][/I] [I]856 – DIABLO C Jag Sza [B]db IV[/B][/I] [I]857 – SALWADOR Komandofoka [B]dyskwalifikacja[/B][/I] [I]858 – YURIY Moloseum [B]dosk I CWC[/B][/I] [I][U]Klasa championów[/U][/I] [I]859 – COOL JAZZ Modry Efekt [B]dosk I CWC CACIB CRUFT NDPWR[/B][/I] [I]860 – CZARDASZ Marchołt [B]nb[/B][/I] [I]861 – GASCARD Medium [B]nb[/B][/I] [I]862 – RANGUN MERLIN Oregon [B]dosk II[/B][/I] [I][B]SUKI[/B][/I] [I][U]Klasa szczeniąt[/U][/I] [I]863 – IMAGINATION La Componella [B]nb[/B][/I] [I]864 – KELPIE Myśliwi Wodana [B]O I[/B][/I] [I][U]Klasa młodzieży[/U][/I] [I]865 – ASSIRE Quel’ Thalas [B]nb[/B][/I] [I]866 – BAYRA Obrowska Tradycja [B]dosk II[/B][/I] [I]867 – GALIZIA Modry Efekt [B]dosk III[/B][/I] [I]868 – GENEVIEVE Moloseum [B]bdb V[/B][/I] [I]869 - HOLLY Moloseum [B]dosk I Zw Mł , Best Junior[/B][/I] [I]870 – UNA AMOR Ego [B]dosk IV[/B][/I] [I][U]Klasa pośrednia[/U][/I] [I]871 – AL. UZZA Mały Smok [B]dosk II[/B][/I] [I]872 – WESOŁA LUDWIKA Magiczne Koło [B]dosk I CWC[/B][/I] [I][U]Klasa otwarta[/U][/I] [I]873 – ARSA Agamemnon [B]bdb V[/B][/I] [I]874 – FAME z Radcickych Hvozdu [B]dosk III[/B][/I] [I]875 – SEWA Komandofoka [B]dosk I CWC CACIB NSWR BOB CRUFT[/B][/I] [I]876 – TANTA QUINI Ego [B]dosk IV [/B][/I] [I]877 – ZUZIA Oregon [B]dosk II[/B][/I] [I][U]Klasa championów[/U][/I] [I]878 – CZARINA Modry Efekt [B]dosk I CWC Res CACIB[/B][/I] [I]879 – NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło[B]dosk II[/B][/I] [I][I][B][COLOR=darkorange]DOG NIEMIECKI ŻÓŁTY, PRĘGOWANY[/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][B]PSY[/B][/I][/I] [I][I][B][COLOR=darkorange][U]Klasa młodzieży[/U][/COLOR][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]880 - Bakszysz Corine Bene Te[/COLOR] [B]db[/B][/I][/I] [I][I]881 - Baster Corine Bene Te [B]nb[/B][/I][/I] [I][I]882 - Czar Hipogryf [B]db[/B][/I][/I] [I][I]883 - Leit Motiv de Ayalga [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa pośrednia[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]884 - Bambing Giga la Gothica[/COLOR] [B]dosk II[/B][/I][/I] [I][I]885 - Fallco from Minitz [B]dosk I CWC[/B][/I][/I] [I][I]886 - Ferrari Enzo C Jag Sza [B]nb[/B] ['][/I][/I] [I][I]887 - Kamaro C for Mesa Verde Jag Sza [B]dosk III[/B][/I][/I] [I][I]888 - Olinek Czarnoksiężnik z Archipelagu [B]bdb IV[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa otwarta[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]889 - Bartholomeo Giga la Gothica[/COLOR] [B]dosk I CWC[/B][/I][/I] [I][I]890 - Draco Rex Xenium [B]nb[/B][/I][/I] [I][I]891 - Lancaster Lanquesco [B]nb[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa championów[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]892 - Fatum Pangea[/COLOR] [B]dosk I CWC CACIB CRUFT[/B][/I][/I] [I][I]893 - Tango z Kuźni Napoleońskiej [B]dosk II Res CACIB[/B][/I][/I] [I][I][B]SUKI[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa szczeniąt[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]894 - Amoretka z Kuźni Napoleońskiej[/COLOR] [B]wo I[/B][/I][/I] [I][I]895 - Kaya Kaira de Miranko [B]nb[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa młodzieży[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]896 - Iluzja Korona Borealis[/COLOR] [B]nb[/B][/I][/I] [I][I]897 - Owacja Grabowski Dwór [B]bdb II[/B][/I][/I] [I][I]898 - Tifanni Axedius [B]dosk I Zw.Mł[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa pośrednia[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]899 - Joko Jana de Miranko[/COLOR] [B]db[/B][/I][/I] [I][I]900 - Lena z Bugałowa [B]bdb I [/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa otwarta[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]901 - Eulalia z Marcyporęby[/COLOR] [B]dosk I CWC CACIB BOB CRUFT NDSWR[/B][/I][/I] [I][I]902 - Tiara Versa Ego [B]bdb II[/B][/I][/I] [I][I][B][U][COLOR=darkorange]Klasa championów[/COLOR][/U][/B][/I][/I] [I][I][COLOR=black]903 - Eireen from Minitz[/COLOR] [B]dosk CWC Res CACIB[/B][/I][/I] Ogromne gratulacje dla wygranych i tych trochę mniej!!! Moja znajoma w ramach długu wdzięczności została niejako zmuszona do pofatygowania się na tę wystawę (miała blisko, więc nie mam wyrzutów sumienia) i obfocenia wszystkiego dokładnie. Zameldowała, że zrobiła 800 zdjęć. Gdy je dostanę ( i coś się będzie nadawać do publikacji, dziewczyna jest mistrzynią w foceniu pejzaży i ptaków, o psach nic nie wiem), wkleję na pewno.
-
Hahahaha :lol: Przypomniało mi się "polowanie na skocznię" :) To był wyjątkowo fajny wyjazd :lol:
-
[quote name='Dozia_13']Witamy...! Ojj biedy Koruś zdrowiej szybciutko kochany... Causki[/quote] Z przyjemnością informuję, że Korek od wczorajszego południa broi jak zwykle ku uciesze swoich Dużych :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Ja bardzo proszę o skierowanie całego towarzystwa do lekarza :shake:[/FONT][/quote] I Ty, Brutusie... ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='ASICA']jednego malutkiego chrupka ze śniadania,wielkosci paznokcia :lol::lol:,zaraz potem nastapił skok -kto pierwszy ten lepszy:eviltong:[/quote] hahahahaha :lol:
-
[quote name='anea']Zdrówka życzę w takim razie[/quote] Dziękujemy :) Choroba Korka wyglądała dość dziwnie: spore osłabienie bez żadnych innych objawów (podwyższona temperatura, kaszel czy katar). Dziś lepiej, ale pies dalej słaby. Przed chwilą dostaliśmy wyniki badania krwi: niedobór magnezu. Mam nadzieję, że wystarczy jak odpocznie i połyka Magne B6 - i wkrótce będzie znów moim ukochanym ADHDowcem :)
-
To miała byc jedna z wiekszych imprez w tym roku :diabloti: - od pół roku umawialismy sie kto co przywozi i kiedy sie spotykamy. Wszystko było domówione, przygotowane i... ... Korek zachorował i nasz cały team wystawowy spedzi weekend przed telewizorem:placz::placz::placz: Trzymamy zatem kciuki za naszych rosyjskich i bałkańskich przyjaciół - chociaż wygrac w Luxembourgu nie bedzie łatwo - [B]zgłoszono 140 dogów[/B] :cool3: Szkoda i imprezy i wystawy:placz::placz::placz: PS. Jesli ktoś jest zainteresowany mamy doskonałą rezerwację w Luxembourgu - możemy odstąpić.
-
[quote name='ASICA']jeszcze raz ślicznie dziekuje w imieniu solenizantki:p:p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6633/s4030010no0.jpg[/IMG][/URL] ps.prosze nie zwracać uwagi na tych dwóch przygłupów w tle:evil_lol::evil_lol:[/quote] Jaka synchronizacja! :) Te ukłony to na okoliczność czego? :)