-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='mrowa23']ja bym prosila wiecej zdjec jojka bo swienty z niego facet[/quote] Święty czy świetny? :evil_lol: a właściwie to jedno i drugie :)
-
Drażnienie 2 [IMG]http://i025.radikal.ru/0805/25/ff1ac6c3c3d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i024.radikal.ru/0805/3c/bf6b80d72e6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i001.radikal.ru/0805/8b/92be37c545b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i033.radikal.ru/0805/5f/d1ad49d46c5e.jpg[/IMG] Ale tu faaaajnie :) [IMG]http://i015.radikal.ru/0805/b2/6c469e027d41.jpg[/IMG]
-
Relacja 13 czyli drażnimy Pangulca fotkami :diabloti: Drażnienie 1 [IMG]http://i021.radikal.ru/0805/f6/f1b63f7854c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i024.radikal.ru/0805/00/d3fd527993e1.jpg[/IMG] [IMG]http://i022.radikal.ru/0805/c8/79ae2716076c.jpg[/IMG] [IMG]http://i011.radikal.ru/0805/f0/922ea7c26593.jpg[/IMG] [IMG]http://i017.radikal.ru/0805/2c/2b8ddac181f2.jpg[/IMG]
-
[quote name='eveandAxel']Dobra w końcu do was dotarłam, Sylwia serdeczne gratulacje, ale się smykacie, jak usłyszałam morze to też pomyślałam o Europie ale troche tej bliższej, w życiu nie pomyślałabym że wywieje was tak daleko:evil_lol: Proszę wyściskać Korka, dzielny chłopak! Zaraz pędzę do galerii. [/quote] Dzięki :) Zawsze chciałam pomieszkać trochę w Hiszpanii i Portugalii. Cudnie stało się, że udało to się skoordynować z wystawami, naszymi obowiązkami zawodowymi i czasem, gdy temperatury tutejsze przewyższają 30 stopni ale tylko nieznacznie, więc i rano i po południu można poszaleć z psem na zewnątrz. Ale ja tu wpadłam w innym celu :) Gratuluję serdecznie młodszemu braciszkowi rozpoczęcia i dorosłego Ch.pl i Interchampionatu :multi: dziś w Łodzi. Rośnie kolejny Modry zdobywca ringów :loveu: P.S. I na co stawiała Amerynanka? Chyba nie na najmniejsze fafle ;)
-
Relacja 12 czyli Korek spotyka Panią Marie Jose Labrousse. Korek nawiązał serdeczne kontakty polsko-francuskie. Byc moze oparły się one na podobieństwie fonetycznym angielskiego: "beef" i francuskiego "beouf" - zreszta nieważne, Korek i tak na to mówi "mniam" :cool1:. Duzi natomiast po wczorajszej wizycie we francuskiej restauracji pognali na lunch do... McDonalda:multi:.
-
ciąg dalszy! ciąg dalszy!!! (i wyjeżdżaj częściej, świetne te Twoje relacje :lol:)
-
Relacja 11 czyli 37 stopni Celsjusza w cieniu. Korek ma wysuszony nos od klimatyzacji. Duzi też jacyś ledwo żywi. Cała trójka na przemian siedzi w basenie hotelowym / wannie albo śpi. Uff jak gorąco :angryy:.
-
Relacja 10 Jestesmy w krainie ciepłych źródeł w Les Dax we Francji. Sylwunia jest absolutnie wniebowzięta, a Duży przeklina okrutnie kuchnie francuską. Korek natomiast przeklina kaganiec, który tu musi nosić. W zaistniałej sytuacji relacja sie kończy co by nie naruszyć obyczajowości forum. ______________________________ Duży znalazł amerykańska restaurację, a Korek dogadał się z Panią w recepcji, że po ogrodzie hotelowym może biegać bez kagańca. Wyraźna poprawa humoru skutkuje wklejeniem poniższego linku: [URL]http://www.stpaullesdaxtourisme.fr/AN/virtual_visits.aspx[/URL]
-
Relacja 9 czyli kilka słów o magii krajobrazowej. Korek nie jest specjalnie zainteresowany tym, jak tu pięknie. Dziwi go tylko że Sylwunia ciągle mówi "ach" i "och" i to wtedy kiedy w pobliżu nie ma wołowiny. Duży co prawda zakłócił sielskie widoki założeniem krótkich spodenek, ale ponieważ jeszcze nie przesłania całego krajobrazu Sylwunia pogodziła sie z tym faktem szybciej niż zwykle. Obecnie Sylwunia i Duży wertują hiszpańskie strony z nieruchomościami. Korek śpi. Tak jak już pisałem, nie jest specjalnie zainteresowany tym jak tu pięknie. [IMG]http://i043.radikal.ru/0805/8c/f79ee2e9d980.jpg[/IMG] [IMG]http://i003.radikal.ru/0805/c0/366c991dad7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i045.radikal.ru/0805/49/5b71aa8e1758.jpg[/IMG] [IMG]http://i006.radikal.ru/0805/d3/5a905a673f24.jpg[/IMG] [IMG]http://i009.radikal.ru/0805/8d/f19f519bbbb1.jpg[/IMG] [url]http://i021.radikal.ru/0805/68/fcc3d567a13c.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna ilość zdjęć w poście to 5[/COLOR][/B]
-
Relacja 8 Korek dzisiaj oglądał z bliska Zatokę Biskajską oraz zaprzyjaźniał się z Panem Rzeźnikiem z Lekeitio. Przyjaźń została przypięczetowana na wieki kilogramem wołowiny. Sylwunia ukąsała potrawę regionalną, potem spotkaliśmy Anglików, którzy natychmiast zaprosili Korka na Crufta. Dla zainteresowanych zdjęcie Korka wypatrującego ukochanej Nuki za wielką wodą (takich Ślicznotek tu nie ma). [IMG]http://i041.radikal.ru/0804/25/a12380796bc7.jpg[/IMG]
-
Relacja 7 Dzisiaj Korek robił za pumę. Sylwunia leniła się okrutnie, a Duży czekał cały dzień na mecz. Potem po cichu kibicował Anglikom bo bał się, że nam tubylcy :mad:. Poza tym pijemy tanie wino - ale tak tu jest że nawet drogie wina są tanie. Do tego arbuzy i truskawki. I wołowina - mruknął Korek i zasnął. Dla niedowiarków: Puma na fotce :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/205/7b89fd2d67fefcdf.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziękuję pięknie za wszystkie gratulacje. Megnum, nie dochodzą Twoje SMSy... Masz wpisane z przodu +48 przed naszym numerem? Aby się nie powtarzać zapraszam wszytkich zainteresowanych do korkogalerii tu na Dogo. Mogę wpisać też stawki, mam katalog klubowy, nie wiem tylko jakie kolorki i klasy Was interesują. Pozdrawiam... i wracam do pożerania truskawek (tu są już takie prawdziwe, soczyste i pyszne - mniam! - jak powiedziałby Korek :) )
-
Relacja 6 czyli " El Landszafcik" [IMG]http://i033.radikal.ru/0804/9e/9773a575d1f4.jpg[/IMG]
-
Dziękujemy wszystkim za gratulacje - zarówno te SMSowe jak i "postowe". Jest nam niezwykle miło - powoli zaczynamy wierzyć w ten gigantyczny sukces naszej Wungi. To co się wydarzyło wczoraj jest dla nas niezwykle ważne. Powoli zabieram się za wysyłanie zdjęć do Klaudii Jojkowej, która je powkleja (mam wolno działajacy internet). I NAJWAŻNIEJSZE CZYLI PODZIĘKOWANIA: Klaudio - nasz Dog Managerze - dziękujemy Ci ogromnie. Żadne słowa nie oddadzą tego, jak jesteśmy Ci wdzięczni. Gdyby nie setki przegadanych godzin i Twoja ogromna pomoc w zaplanowaniu całej tej przygody a także czynny udział w każdym etapie jej przygotowania - nie byłoby nas tu teraz. Wczoraj, gdy płakałam po tym, jak zebrani przy i na ringu wystawcy bili nam brawo po ogłoszeniu wygranej Korka myślałam o tym, jak bardzo żałuję, że nie ma Cię tu z nami. Dziękujemy także Panu Pedro Saebra za wielką życzliwość i pomoc w dotarciu na Klub, Panu Jose G. Abadowi za to że możemy czuć się w Hiszpanii jak w domu, Pani Carli M. R. Goncalves za pomoc przy ringu i opiekę oraz Pani Susan Black za tłumaczenie i uśmiech. Ogromne słowa uznania należą się tez organizatorom za perfekcyjne przygotowanie wystawy: wspaniale zadbali oni o doskonałe warunki dla psów (zacienione miejsca, dostep do wody, zieleń), wystawców (paella dla wszystkich, zimne napoje, kawa) i co najwazniejsze fantastycznie przygotowali ringi (duże, z doskonałym podłożem) dla ponad 200 dogów niemieckich uczestniczacych w tym wydarzeniu.
-
Relacja 5 - spóźniona z powodu pogody w Zatoce Biskajskiej Korek został wygłaskany dziś przeokrutnie. Miał też okazje spotkać się z Rodziną: bliższą i dalszą. Sylwunia jak zwykle zażywała kapieli słonecznych, a Duży sprawdzał czy w przeciwskazaniach antybiotyku, który bierze nie ma nic napisane o zbyt długim przebywaniu na słońcu. Poniważ okazało się ze takowe przeciwskazania były aktualnie cała trójka odpoczywa w pieknym miejscu na prawdziwej hiszpańskiej wiosce. [IMG]http://www.akuiolabaserria.com/images/6979/B53EC6FA-2403-490D-B5FB-43F709AB6765.jpg[/IMG]
-
Relacja kolejna. Duży zażywa antybiotyki, Sylwunia zażywa kapieli słonecznych, a Korek odkrył znaczenie słowa "manana". W związku z tym, że stan Dużego jest kiepski relacja jest krótka. Jeszcze tylko dla zainteresowanych obrazek: [IMG]http://i004.radikal.ru/0804/d6/972a598f53e8.jpg[/IMG]
-
[FONT=Arial]Relacja 4[/FONT] [FONT=Arial]Relacja wczorajsza i dzisiejsza ukazują się dzięki uprzejmości Pani z recepcji posiadającej Internet.[/FONT] [FONT=Arial]Dzisiaj spacerowaliśmy nad wodą, a Korek kontemplował ontologiczne aspekty istnienia.[/FONT] [FONT=Arial]Duży zgubił na plaży zapalniczkę w związku z czym nie palił, chociaż nie było zakazu.[/FONT] [FONT=Arial]Obecnie wyruszamy we dwójkę na poszukiwanie obiadu bo Korek po zjedzeniu wołowiny doszedł do wniosku, że myślenie na plaży zmęczyło go na tyle że pora spać. [/FONT]
-
[FONT=Arial]Relacja 3.[/FONT] [FONT=Arial]W końcu przestał obowiązywać zakaz palenia, ale za to wykrzaczył się internet – wobec czego Duży, który palił przy komputerze i tak wychodzi na dwór[/FONT] [FONT=Arial]Sylwunia nauczona wczorajszym doświadczeniem tym razem nabyła jogurty. Trudno nam powiedzieć czy dobre bo zostały w samochodzie. [/FONT] [FONT=Arial]Widzieliśmy morze. I śnieg.[/FONT] [FONT=Arial]Pogoda jest mocno zmienna, aczkolwiek Duży z determinacją zapowiada założenie krótkich spodenek.[/FONT] [FONT=Arial]To może być niezapomniany widok. Prawie jak morze. I śnieg.[/FONT] [FONT=Arial]Jutro kolejna relacja.[/FONT]
-
Relacja 2 Morze blisko, ale ciemno jak jasna ... - a to co szumi, to autostrada :cool1: Korek zabrał Sylwuni ręcznik, a że ręcznik Korka został w Warszawie: Sylwunia zabrała ręcznik Dużego. Zakaz palenia obowiązuje dalej wiec niewysuszony (bo nie ma ręcznika) Duży pali na zewnątrz i narzeka, że się przeziębi. Sylwunia nabyła w drodze kupna 3 piwa. Pierwsze wystrzeliło na parkingu. Drugie w samochodzie. Trzecie okazało się być tym niesmacznym. Plam z piwa nie wytarliśmy bo nikt nie miał / nie chciał poswięcić recznika. Jak pisał Douglas Adams w "Autostopem przez Galaktykę": ręcznik jest najważniejszym przedmiotem w podroży. Już wkrótce relacja numer 3 z nad morza.
-
Relacja 1. Morza nie widać, zresztą byłby to cud "pierwszej wody" gdyby ktoś je stąd zobczył. Korek zaanektował łóżko. Tutejsza kuchnia jest nam nieznana jako że wszystko było nieczynne. I jeszcze jedno: tu wszedzie jest zakaz palenia :angryy::angryy::angryy:
-
ciekawe... wakacyjny wyjazd nad morze, ktory budzi tyle emocji :cool1: Ci, którzy żywią obawy widać coś mają na sumieniu :mad::mad::mad:
-
[quote name='halbina']FOTA EXTRA!!! Piękna i bestia... całusy dla Bestii... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dziękuję za całusy :) "Piękna" (a właściwie piękny) śpi :) KWIATEK - witaj na Dogo!!!
-
Dogi niemieckie W oba dni :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Di Maggio ME - I dosk, CAC, CACIB, BOB Gianicolo ME (Bluś) - I dosk, CJC, Gianicolo ukończył [B]Mł. Ch. Słowenii[/B] [B]Bravo!!![/B]
-
jedziemy niedaleko nad morze :lol: a na razie obraz "Piękna i Bestia" [IMG]http://i033.radikal.ru/0804/d9/bf9bb9522368.jpg[/IMG]
-
[quote name='halbina'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109965"][IMG]http://images23.fotosik.pl/198/0239cfd5cadefbe8.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny, zerknijcie... proszę![/quote] Dzięki, Halbina, że wkleiłaś tą wiadomość.