-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:ale wam ładnie razem[/B][/I] [I][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/ce436f662674dc42.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] nooo tylko ciasnawo :)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerów też mają wyłapywać... ponoć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] AAAAAAAAAAAAAA!!!!! szanowny adminie prosze o zmiane nicka:scared:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:przecie ja go kocham :diabloti::diabloti::diabloti:miłością czystą :angryy:i gorącą :angryy::angryy::angryy:[/I][/B][/quote] a kysz a kysz.......
- 78403 replies
-
Alu uwazaj bo pan minister zajrzy na dogo i masz przechlapane:)
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Powariowałyście :crazyeye: O kwiatach gadacie :crazyeye: Debe czy Ty przypadkiem nie masz problemów z sobą ? :evil_lol:[/quote]' Pysiu nie ze soba nie ma, ma z kwiatkami :diabloti:
-
[quote name='samograj']Tak ALUŚ, przekopanie sie przez jeden dzień pisania u Ciebie to rzeczywiście GALERY!!!! A ja czuję sie jak SYZYF, bo jak już wepcham ten kamior pod górę, odpocznę trochę, choćby parę godzin.....apiat' od nowa!!!!!:placz:[/quote] witam w klubie:cool3: .....
- 78403 replies
-
a faktycznie poknocilo sie :) patrzalam na Dikusia a napisalam Gastonik hehehehe.....klania sie czytanie ze zrozumieniem hehe to od nadrabiania tych setek tysiecy postow :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry Pysia:) jak widze wspolpraca z panem W. ulozyla sie calkiem dobrze:) co mnie bardzo cieszy bo sobie zdjecia obejrzalam aczkolwiek czuje sie oburzona, zbulwersowana,zniesmaczona wrecz faktem ze na BOKSERY sie nie zdazylo.....bede plakac....spuchna mi oczy , bede wygladac jak krolik i to wasza wina.....:placz: a tak w ogole to milego dnia:) -
dzien doberek:) TZ gratulujemy umiejetnosci ukladania paneli:) Madze gratulujemy robienia super fotek:) a Leonkowi to normalnie zazdroszcze prawie tak jak Saba Agi:) jak patrze na te fotki to tak mi sie plaza, woda i spokoj marza.......
-
dzien dobry...wstalam o swicie , wyprawilam TZ i nadrobilam galeryje (galery :) ) ale jak mi tak jeszcze raz przysporzycie tyle pracy to ja sie rozplacze i bede tupac!!
- 78403 replies
-
[quote name='majoka']Całuski od Kanulca dla Dealerka:loveu: Cieszymy się , ze Jestescie:multi: :multi: :multi:[/quote] hej hej dzieki za caluski:loveu: a my sie cieszymy ze nas nawiedzacie:) [quote name='madzia i medor']Ale super foteczki:razz: A Dealer jak pięknie lśni :razz: :p I jaka fajna świneczka:razz:[/quote] halo Medorki:) a lsni Dilus lsni bo go czasem TZ poleruje :)
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
agbar replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
haloooo:) a ode mnie sobie wlasnie goscie pojechali.....tez jakos czasu na nic nie mialam:) -
to ja sie tez przypomne:) z kolega malzonkiem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/d94536e3e9cc7ac7.jpg[/IMG][/URL] i plus pies [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/20564c0f715cac59.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
to ja sie przywitam niesmialo:) i dolaczam sie do gratulacji:):loveu: -
witaj Kate:) ale sie tu boksiow i innych cudnosci plata:) no i Gastonik jak sie faktycznie pieknie zaprezentowal:)
-
halo halo....co u was????
-
ja tez na glodzie...epidemia jakas czy co?:) TZ pojechal goscia ostatniego odwiezc na dworzec i jak wroci to cos wrzuce do brzucha:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
ja cie!! no no teraz to sie Pysi nie doczekamy , jest na randce z W. i robi foteczki dla nas:) -
halo halo jest tu kto??? gdzie nie wejrze to zywego ducha nie ma...martwego zreszta tez nie:)
-
czesc Aneczko:) dotarlam i tu:) poogladalam sobie i pedze dalej:)
-
witajcie niewitani:) ale sie tu znowu nagadalo....aj aj
- 78403 replies
-
no wlasnie? bo ja jestem a was nie ma:)
-
juhu:) a ja tu bylam:) ale kociaki wyrosli hohoho:)
-
a takie stworki spotkalismy na spacerku:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/77b501b5ef83dc2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/014f8e936157f5ea.jpg[/IMG][/URL]