Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/b0a48a61379b283e.jpg[/IMG][/URL] Slodki Dilek :loveu: Witajcie w Nowym Roku :multi:[/quote] a pańcia to juz nie słodka?:evil_lol: Witaj Paula:) wszystkiego dobrego w Nowym Roku:loveu:
  2. dobry wieczór kochani...co ja tu za horrory czytam???:-o całe szczescie ze NA RAZIE skonczyło sie na strachu...ale NA RAZIE. pewnie rozpeta sie afera jak sie komus tfu tfu krzywda stanie....co za ludzie co za kraj.....
  3. [quote name='Kate I Luka']No , nasz też lubi dominować... Ale z rzeszą psów, które są w podobnym do niego wieku, i które chcą brykać jak on dogaduje się świetnie....[/quote] mmój Dilik robi mi czasem niespodzianki tzn. np. ja mysle ze on na pewno bedzie chciał zjesc jakiegos psa a tu szok i Dilik szaleje , bawi sie i ani mu w głowie jakies ataki a kiedy indziej ..spotyka starego kumpla i najpierw musi mu spuscic manto a potem jest ok...to chyba ten głupi wiek teraz :) Dili ma 20 miesiecy czyli prawie dwa lata i chyba sie sprawdza:)
  4. [quote name='madzia i medor']A wyjątkowo dobrze, sama jestem w szoku;) :evil_lol: :evil_lol: A u Was:cool3:[/quote] a u nas po chińsku...jako tako....jedna hrabinia która była na imprezie tak mi popsuła humor ze przed trzecią wyszlam bo myslałam ze ją pobiję...takiej marudy jak żyje nie widziałam...
  5. [quote name='Kate I Luka']Przytulaśny Dealerek ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/f4c59b022fb75c7a.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: u nas też tak poranki wyglądają, Gastek zasypia u siebie na fotelu, a budzimy się już we trójkę :cool3: :cool3: :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/b0a48a61379b283e.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dili jak tylko Bartek wstanie to cichaczem tup tup i juz spi mi na głowie:) na szczescie jak sie ładnie mu powie sio to sobie idzie:) ale ja lubie sie do niego poprzytulac:)...po to mam psa:)
  6. [quote name='Kate I Luka']eee, my takie ekspresowe spacerki dzis, bo praktycznie cały dzień pada... A mieliśmy nadzieję na jakis noworoczny udany spacerek z fotkami :( A proszę Cię bardzo, zaraz będą... Same domowo - fotelowe, bo pogoda do bani :roll: No ładnie, toż to tylko przejść przez ulicę od nas, i już jest Żurawia, bo pewnie tam przebywacie :) My mieszkamy przy boisku Kolejarz :cool3: i przy parku Zadole. No nie, tak blisko jesteście, że musimy poznać Gastka z Dilusiem :multi: :multi: :multi:[/quote] my mieszkamy na Wspólnej:) a jesli chodzi o poznanie naszych piesków to ja chetnie tylko nie wiem czy mój Dilus tez:) nie wiem czy troche czytałas na temat problemów ktore mam z dilim i innymi psami... po prostu on zawsze zaczyna jatke bo musi byc panem i władca. jesli nie nalezysz do tchorzliwych to chetnie sie spotkam:) zaznaczam ze ma sporo kolegów psich i jest ok a jego najlepsi kumple to dwa szczeniaki:)
  7. [quote name='madzia i medor']A jak taki przystojniak może się nie podobać:cool3: :cool3:[/quote] tez sie własnie zastanawiam hihihi:) jak po sylwku??
  8. [quote name='madzia i medor']Ale śliczne foteczki:loveu: :loveu:[/quote] Witam cieplutko:) ciesze sie ze sie podoba:)
  9. [quote name='Kate I Luka']To my sąsiadkami jesteśmy? Skąd dokładnie jesteś?[/quote] to skomplikowana historia:) jestem z Piekar Śląskich ale wyszłam za mąz za chłopaka z Piotrowic. mieszkamy w Niemczech ale przyjezdzamy tu do rodziny:) teraz akurat do soboty bedziemy w Piotrowicach a dokładnie ?-wiesz gdzie jest szkoła policji???
  10. [quote name='Kate I Luka']Dziękujemy :) W dzielnicy Piotrowice mieszkamy ;)[/quote] taaa?? to dlaczego ja nie widziałam na żywo takiego ślicznego Gastona????:mad:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/1/75b69208c97b958f.jpg[/IMG][/URL]
  12. :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/b0a48a61379b283e.jpg[/IMG][/URL]
  13. kotek:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/1/c3fda1a5fe78821b.jpg[/IMG][/URL]
  14. Witaj Aneczko:) wszystkiego Dobrego w Nowym Roku dla Ciebie TZ-ta kota i piesa:)
  15. [quote name='Bodziulka'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B][I]Życzymy wszystkim zajebistej zabawy :cool3: i jeszcze większego kaca :evil_lol: I wszystkiego thebeściakowego w Nowym Roku!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www2l.incredimail.com/gcontent/animations/new_year/champagne.gif[/IMG][IMG]http://www2l.incredimail.com/gcontent/animations/new_year/fireworks.gif[/IMG][/CENTER] [SIZE=1]I nie róbice niczego, czego ja bym nie zrobiła :diabloti: ;)[/SIZE] Oto obiecany filmik - co robi Box, gdy ma dosyć fotek :evil_lol: [URL="http://s23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/?action=view&current=MVI_0192.flv"][IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa2/th_MVI_0192.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wstawaj:) wstawaj:) fotki dawaj:) wszystkiego dobrego w Nowym Roku
  16. haloooo :) wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:)
  17. haluuuu:) śmiesznego nowego roku Paula:)
  18. czesć kochani:) wszystkiego naj najlepszego w nowym roczku:) pytanko mam nieśmiałe:) skad z Katowic dokładnie jesteście??:)
  19. hapi nju jiiiirrrrrrrrrrrrrrrrr:):evil_lol: wszystkiego dobrego w nowym roku:loveu:
  20. [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/dziwy/28grudz12.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/dziwy/28grudz12.jpg[/IMG][/URL] Ależ ma zalotne spojrzenie... :D[/quote] he he ja bym powiedziała przewrotne:evil_lol:
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/98d8c9dfe6654b84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/71ff933bd6aa77a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/95ad2bc25206fadd.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/f4c59b022fb75c7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/9df45de30d141f66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/54927b2762446eb4.jpg[/IMG][/URL]
  23. czyż on nie jest piekny....?:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/4ed06cb22545213b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/4d643089bda4aa21.jpg[/IMG][/URL]
  24. wrzucam pręgusia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/269/f88ef344854aec28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/239273152e6190ee.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...