Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. cześć kochani :) musze znowu powiedzieć do zobaczenia:) rano jedziemy .....tak wiec na pewno będę rzadziej gościć u Was i u siebie:) nie zapomnijcie o nas:)
  2. cd psa gumy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/9ea6a941cfe61666.jpg[/IMG][/URL]
  3. i po mizianku:) [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/25bc7dd3c8f61836.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/5/b41c7fc29c6ee922.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/1d5e923cc6423dba.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
  4. mizianko:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/91e753d94b957d60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/4e0a9cd04ef813b5.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='evaxon']żaba? tosz to dżdżownica w łapkami :evil_lol: czesc:multi:[/quote] witaj:multi: dobrze że nie stonoga hihi:evil_lol:
  6. [quote name='lula']no no i pozy niezłe...pies guma :)[/quote] taaa pies cyrkowy:evil_lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu::loveu::loveu:cóż za słodki widok[/B][/I] [I][B][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/b0a48a61379b283e.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] oj dziekujemy bardzo:) szkoda ze chuchu nie ma słodkiego to moje szczęście:evil_lol:
  8. moja mała żaba:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/da9d5d0f4a6162c1.jpg[/IMG][/URL]
  9. haej:) i jak? byliście u weta?????
  10. [quote name='leemonca']myślałam, że pluszaczek to ten śliczny pręgusek :razz: :razz: :razz: :evil_lol:[/quote] aaaaaaahaaaaaaaaaaaaa oj jaka ja niekumata:diabloti:
  11. [quote name='tygra']jakie cudne [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/1/75b69208c97b958f.jpg[/IMG][/URL][/quote] w senssie dooopa cudna , mordula cudna czy całokształt hehehehe...mój kochany rolmopsik:)
  12. [quote name='leemonca']ale masz ładnego pluszaczka :jumpie:[/quote] to nie pluszaczek to moja siostrzenica hihi:diabloti:
  13. [quote name='Kate I Luka']Doberek Dilusie [CENTER][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_12/zwierzeta/misie/23.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] joł joł:) jaki śliczny misio pysio:)
  14. takie sobie przyjemne fotki:) ptaszydło mnie sie podobuje..takie dumne:)
  15. dobra przyznaje się..obejrzałam tylko fotki (świetne jak zawsze...ale po co ja to piszę?:) ) nie czytam bo pewnie znowu sobie zapluje monitor jak po wizycie u Magi:evil_lol:
  16. nie no ja się poddaję..przed wejściem do tej galerii powinno byc ostrzezenie...Peknięcie ze śmiechu którzy tu wejdziecie....:evil_lol: dzien dobry tak w ogóle:)
  17. [quote name='Kate I Luka']Witajcie w środowe popołudnie... A ja mam urlopik :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] a ta lata po dogo i sie chwali:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. wow!! trzy razy WOW!! przefajne, zajedwabiste banerki...:crazyeye:
  19. Witam niewitanych:) faktycznie buro i ponuro a do tego zła jestem jak osa...jak szerszeń prawie....
  20. dzień dobry:) to ja sie tez upomne o fotulce:)
  21. juhuuu Ewunia :) dawaj no jakieś foty..na zapas se musze polukać bo w sobote wyjedżamy buuuuu
  22. Witaj chwilowa sąsiadko:multi: ja tam dzicza sprawa?? cos się ruszyło??
  23. dzięń dobły:) ale sie uchachałam z wizyty pana ksiedza:evil_lol: :evil_lol: traume ma na 100% hihi co mnie zastanawia to dlaczego jak ja mam( miałam ) kolędę to jakos dziwnie zawsze baaaardzo zapracowana jestem(byłam)....dziwne...:evil_lol:
  24. [quote name='paula_z']Pancia tez, ale Dilek bardziej mi sie podoba ;)[/quote] mnie też:)
×
×
  • Create New...