cześć kochani :)
musze znowu powiedzieć do zobaczenia:)
rano jedziemy .....tak wiec na pewno będę rzadziej gościć u Was i u siebie:)
nie zapomnijcie o nas:)
i po mizianku:)
[U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/25bc7dd3c8f61836.jpg[/IMG][/URL][/U]
[U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/5/b41c7fc29c6ee922.jpg[/IMG][/URL][/U]
[U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/1d5e923cc6423dba.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu::loveu::loveu:cóż za słodki widok[/B][/I]
[I][B][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/b0a48a61379b283e.jpg[/IMG][/B][/I]
[/quote]
oj dziekujemy bardzo:)
szkoda ze chuchu nie ma słodkiego to moje szczęście:evil_lol:
[quote name='leemonca']myślałam, że pluszaczek to ten śliczny pręgusek :razz: :razz: :razz: :evil_lol:[/quote]
aaaaaaahaaaaaaaaaaaaa oj jaka ja niekumata:diabloti:
dobra przyznaje się..obejrzałam tylko fotki (świetne jak zawsze...ale po co ja to piszę?:) ) nie czytam bo pewnie znowu sobie zapluje monitor jak po wizycie u Magi:evil_lol:
nie no ja się poddaję..przed wejściem do tej galerii powinno byc ostrzezenie...Peknięcie ze śmiechu którzy tu wejdziecie....:evil_lol:
dzien dobry tak w ogóle:)
[quote name='Kate I Luka']Witajcie w środowe popołudnie... A ja mam urlopik :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
a ta lata po dogo i sie chwali:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
dzięń dobły:)
ale sie uchachałam z wizyty pana ksiedza:evil_lol: :evil_lol: traume ma na 100% hihi
co mnie zastanawia to dlaczego jak ja mam( miałam ) kolędę to jakos dziwnie zawsze baaaardzo zapracowana jestem(byłam)....dziwne...:evil_lol: