-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']No wiesz co:mad: :mad: To Ty masz wyjść, a nie ona:mad: :diabloti:[/quote] [B]ja tak moze znienacka i nie na miejscu...ale dlaczego wy nie jecie przy swoich psach?[/B]
-
[quote name='madzia i medor']Ale świetne fotki i:evil_lol: :loveu: Szkoda, że nie znalazł tej wiosny, bo my już też za nią teśknimy:roll: :evil_lol:[/quote] [B]ja tez zaluje......nienawidze zimy!![/B]
-
[B]alez ci one pikne te kunie.....takie duuuze :evil_lol: [/B]
-
[quote name='evaxon']:lol: ja tam sie nie krzywilam jak jadlam ten chlepek :evil_lol:[/quote] [B]zabierasz psu chlebek????!!oj ty....niedobra:evil_lol: [/B]
-
[quote name='PIKA']cześc Dilerki :multi:[/quote] czesc Pikowa:loveu:
-
[quote name='dbsst'] [B]nie no złosliwość galpująca :evil_lol:[/B] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] bardzo mi przykro, że będziecie zakatowane koń zdjęciami koń w locie koń w portrecie i znowu w locie itd itp :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]...a w galopie beda te koniki tyz?:razz: [/B]
-
[B]ja osobiscie oczekuje na te historie z niecierpliwoscia:)[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)co u was też napadał ten śnieżek:evil_lol:...a u nas topnieje:multi::multi::multi:[/B][/I][/quote] [B]nawet ci ladnie wyszlo to udawanie zdziwionej i przejetej mym bezbrzeznym smutkiem.....:evil_lol: [/B]
-
[B]ooooo legwaniczek wedrowniczek:) jaki ladny.....:razz: [/B]
-
[B]no to pora sie podniesc z twarzy, usiac na d....e i szalec na dogo hej![/B]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']a taka piekna pogoda byla:turn-l: :turn-l: :turn-l: :turn-l: :turn-l: a u nas nie pada ani snieg ani deszcz:eviltong: doberek:evil_lol:[/quote] [B]zawiscilas mi i prosze.....:eviltong: [/B] [B]pewnie [/B] [B]sie modlilas cala noc o obfite opady sniegowe:)?[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']u mnie książki leżą w takim miejscu by psie zęby ich nie dosięgły . Lalcia to się naczytała w swoim życiu i dlatego pewnie jest taka mądra :p gazety , ulotki .. ba ona nawet ze dwie książki telefoniczne przeczytała :evil_lol: a ile instrukcji przeróżnych :evil_lol:[/quote] [B]u mnie tez leza tak zeby NIKT ale to NIKT ich nie dopadl bo ja lubie MOJE ksiazki ...ale towarzysz malzonek sie czasem nie pilnuje:mad: [/B] [B]wypcham obydwu....[/B] -
[B]o matko z corka! wszelki duch...:crazyeye:[/B] :crazyeye:
-
[quote name='AlKil']Witaj Alicjo R ! Na wstepie mego posta pragnę zaznaczyć, że człowiek nie może sobie pozwolić na jeden wieczór rozrywki, bo potem gorzko tego żałuje, musząc przedrzeć się przez tyle stron... uff pragnę też donieć, że ma starsza latorośl udała się wczoraj do szkoły, gdzie frekwencja w jej klasie liczyła sztuk 2, włącznie z nią. W związku z powyższym szanowna dyrekcja zwolniła ich do domu, a me dziecię poszło wyprodukować marzannę i własnoręcznie ją utopić w odmętach Bałtyku. Zostało przyłapane na tym czynie przez fotoreportera, który galopował po plaży szukając obiektów do zdjęć. Mam nadzieję, że w/w fotografie jednak się nie ukażą na łamach prasy i moje dziecię nie zostanie potępione przez opinię publiczną i bractwo Romana...:cool1:[/quote] [B]oswiadczam w imieniu swoim , psa i TZ ze jesli Twoje dziecko bedzie przesladowane to...to....to ja nie wiem co zrobie ale cos zrobie:razz: [/B]
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']zjadł ci książke ? :diabloti: widać ciekawa była :cool3: mi Lalka w niedziele zeżarła kilkadzisiąt płyt CD i jakiś kabel , kwitki z przelewami bankowymi :diabloti: a co tam :evil_lol:[/quote] [B]ciekawa i smaczna niewatpliwie:diabloti:[/B] -
[B]jakie duzo??? te nedzne pare fotek? phi....[/B]:evil_lol:
-
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Poliglotka ze mnie, nie???[/FONT] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]jawohl!!:modla: :modla: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Witaj Kasiu i klonie :evil_lol: Hej tygra :p Już możesz wyjść :diabloti: Wróciłam :evil_lol: Nikogo nie zabiłam :diabloti::multi: Tak to bywa jak się człowiek zadaje z bokserami :evil_lol: J.w. :diabloti: Obie mają boksery :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]phiiiiiiiii..........ja nie mam boksera, ja mam psa ktory zezarl mi ksiazke.....i zastanawiam dlaczego ??? moze dlatego ze nosila jakze wielce interesujacy tytul 'jak rozmawiac z psem'?? to co ? mam z nim nie rozmawiac....a moze to byla jakas delikatna sugestia...ze za duzo gadam albo co.....ja nie wiem...ja nie wiem....[/B] -
[quote name='Kate I Luka'][B][FONT=Tahoma]goeie dag Aga & Lucca :) Hoe gaat het met u?? :evil_lol: [/FONT][/B] [FONT=Tahoma][B]Guten Tag Aga und Dealer :)Wie geht es dir?[/B] :evil_lol: [/FONT] [/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[B]dzien dobry:) przyszedlam sie tak z czystej, niewymuszonej bezinteresownosci podlizac:diabloti: [/B] [B]oooooch...achhhh jakie piekne, wyraziste,przejmujace zdjecia slicznego Leonka.....[/B] [B]gdyby nie moja skromnosc zaprosilabym cie w moje niskie progi ale obawiam sie ze twoja artystyczna dusza nie znioslaby tych pseudofot mojego nazwijmy go psa.....nie znioslabym tego gdyby jego widok przesladowal sie w koszmarach nocnych...[/B] [B]eeee no i ten tego milego dnia chcialam ci zyczyc:)[/B]
-
[B]halo halo ja tu bylam, bym zdjecia jakie obejrzala.....[/B]
-
[B]witaj turbodoladowana Klockowa:)[/B] [B]mnie tez dzis doladowalo...wstalam o 6.30 , poszlam z psem na psacerek, wypilam kawke, posprzatalam w chalupie,wypilam kawke,przygotowalam na obiadek, wypilam kawke,poszlam na ploty do sasiadki gdzie wypilam kawe,i teraz czytam dogo i....niemozliwe ale pije kawe:)[/B]
-
[B]dzien dobry:) [/B]
-
[B]ustaw sie w kolejce hihi:evil_lol: [/B]
-
[B]Halooo Alu:) przebrnelam przez te nagadne strony...czlowiek nie moze na jeden dzien odejsc od kompa... normalnie zgrooozaaaaa:evil_lol: [/B]
- 78403 replies