-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
i jeszcze dla Ewy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/57/4e45b1a8f3c2c39d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/56/229dcb44d40d3c4c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Hakerki pewnie znów tworzą:p[/B][/I][/quote] sadzac po czasie bedzie to ogromne dzielo:)
-
[quote name='evaxon'] oo tak :multi: i kominy :loveu: ach jak ja lubie kominy:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] hmmmm..gdybys byla facetem pomyslalabym ze masz jakiegos kompleksa:evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry:) jak sie miewa pan W.? pracuje ciezko hehehehe?:evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
witaj Bonitko:) -
[quote name='a_ga.isk']Hmm u nas tez z pogoda ciekawie... wlasnie eghem snieg pada :shock:[/quote] :crazyeye: snieg a feeee.....nie strasz mnie ....jeszcze tu przylezie ma blisko:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool1:fajnie masz jak możesz poborykać się ...ja MUSZĘ...nie mam wyjścia ...nawet chora nie jestem zeby na L4 iść:cool1:[/I][/B][/quote] dzien dobly:) a to u nas trzeba chorym byc zeby dostac L4?????:crazyeye: a ja myslalam ze to tak jakos latwiej....:evil_lol:
- 78403 replies
-
i dla czekajacych na wiosne:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/93/1280c00a557447e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/142/92f73aa555b5b910.jpg[/IMG][/URL]
-
a tu mam cos dla Ewy..budyneczek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/142/8db22401fe77a6bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/93/ddb69c4c6a96e89e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kate I Luka']hahaha, podłączyli im neta, i aż padli przed laptopem ze zmęczenia :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/136/ce436f662674dc42.jpg[/IMG] CZeść Dilusie :loveu:[/quote] czesc Gastusie:loveu:
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] Haha :D Swietne ujecia Dilskiego :multi: Czesc Aga :lol:[/quote] czesc Paula:) [quote name='madzia i medor']O ile foteczek :razz:[/quote] no troszeczke:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='AlKil'][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/K-ce4.jpg[/IMG] ten pan mi się nie podoba.... przypomina komornika z mojej skarbówki...:diabloti:[/quote] a mnie pierwsze co przyszlo na mysl to , ze pan nie pasuje do tego psa.... -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pdobra już jestem bardzo grzeczna i poprawna politycznie ...[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/90/431af42cca2a3ef2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/90/0d8b096ecc6508a0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/140/7daa415a448dd5f1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/URL][/quote] nie jestes obawiam sie Alu...........................masz psa morderce:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']czesc Dilusie:multi:[/quote] czesc czesc ales sie wysilila...fotki obejrzalas potfoora ?? tak wpada i wypada jak po ogien..co za kobita....:evil_lol: :loveu:
-
helol Ewcia:) jak ty sie tak chwalisz budowalami to moze ja tyz cos wrzuce.......se popatrzysz:)
-
tak sobie patrze i mysle jakie to piekne psy..... witaj Paula:)
-
[quote name='majoka']to mysl Kochana, najlepiej na zachodzie[/quote] jestem na zachodzie i mysle:razz:
-
[quote name='majoka']Hej Dilerki....... Szukam jakiegos miejsca na wypoczynek latem nad morzem, nic na ten temat nie wiecie?[/quote] czytalam juz u ciebie i mysle wlasnie gdzie i kiedy ja slyszalam o jakis tanich sympatycznych domkach nad morzem gdzie mozna z psem..... jak mnie olsni to ci powiem
-
[quote name='bonita'][B]Minki to on robi przednie,:evil_lol:[/B] [B]a ta fotka z ozorkiem jaka świetna:loveu:[/B] [B]Marzą mi się takie tereny:loveu::loveu::loveu: u nas naokoło brzydko pełno butelek i śmieci, aż strach piesa ze smyczy spuścić :shake:.[/B] [/quote] miny to on robi faktycznie, czasem mozna ze smiechu peknac, a najbardziej lubie spojrzenie i minke niewiniatka:) [quote name='drzalka']hejo Dihejo DHejko Dealerku.. sliczny z ciebie psiak :D:multi: :loveu: :loveu:[/quote] a pewnie ze sliczny:cool3:
-
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Wiecie..... może faktycznie pomyślę nad tym by cos z Gastka było.... Ale wolałabym na pierwszy strzał chyba otwartą wystawę. Mniajszy stres dla psiaków (i chyba dla mnie, bo pewnie byłabym bardziej nerwowa niż on :evil_lol: )[/FONT] [FONT=Tahoma]Jak tylko zmienimy czas to zabieram się z Gastonem za trenowanie choć odrobiny posłuszeństwa.[/FONT][/quote] no wiesz co, ja mysle ze odrobine posluszny to on jest hihi
-
i pies morderca patykow:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/e6660418999d0bd3.jpg[/IMG][/URL]
-
piesek ogrodkowy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/be3a7aae844cc90c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/60ecb916ddb8eb9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/59b3355a340e6881.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B]O fotki znowu nowe :loveu:[/B] [B]Fajny terenik macie.[/B] [/quote] staram sie nieco nadrobic:) a terenik po prostu piekny....cale hektary lak , pol i lasow gdzie spotkac mozna mnostwo psow , saren, zajecy, koni, koz i nie wiem czego jeszcze:) dzieki za odwiedziny:)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/aec2025e1e24931f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/6c21fedc6e608eb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/37026f60dc2f707a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/cc3a87e8d65ee69d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/ea0bf9a7550c82b4.jpg[/IMG][/URL]
-
spacerkowo patykowe fotki:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/b41553370139cd96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/b4dbe7c0a61304c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/073fc43136ea25c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/073fc43136ea25c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/2e419bf7d75303fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/0e45a016adff967f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/6102cb25da25852f.jpg[/IMG][/URL]