Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. juhuuu:) no i gdzie jestes??? to ja kawe zrobilam, rogaliki upieklam i obiad nawet ukulalam a ty co?:mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. zdarzenie opisane przez ciebie upewnia mnie ze Hakerek 100% zdrowym bokserem:) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='evaxon']ojojjj Dilus ale cie wykolegowali chłopie:razz: chodz do mnie ciocia ci znajdzie troszke miejsca:loveu:[/quote] u cioci tez nie ma miejsca bo Tigra zajela lozko:eviltong: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/58ab05b2be181672.jpg[/IMG][/URL] Hihihi :D Jaka minka :grin: Czesc Dilerki :cool3:[/quote] czesc Paulinka:) minka wiadomo :) w koncu to specjalista od min :evil_lol: [quote name='leemonca']witamy się i mocno miziamy!!! Dillerek ma mocne poczucie swej własności, jego łóżeczko i koniec!!! nie ruszac!!![/quote] taaaa ja tez tak mam...moj TZ nie ruszac!!!:evil_lol: mizianka od nas dla was:loveu:
  4. [quote name='PIKA']Cześc Dilerki :multi:[/quote] halooooo jak milo cie widziec:)pracuje wlasnie nad TZ em ale zobaczyl remont jaki ci zrobil dozek i jakos mu mina zrzedla:):evil_lol:
  5. [quote name='drzalka']hehehe..niezłe fotki... zeby pieskowi do łózka wchodzic.. wstydzcie się :P[/quote] wstydze sie oj ja ja sie wstydze:oops: :oops: :oops: [quote name='madzia i medor']Ale super foteczki:p[/quote] ciesze sie ze ci sie podobuja:)
  6. [quote name='evaxon']:evil_lol: no szkoda tylko ze dla panci juz miejsca nie bylo:-([/quote] hmmm...skad ja to znam:)
  7. a potem TZ wrabal mu sie do legowiska i Dilski nie strzymal:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/3c1c497e6f0176d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/b6d5c1f6055d1162.jpg[/IMG][/URL]
  8. Byli niedawno u nas znajomi z powodu moich urodzin , imprezka sie przedluzala i moj biedny pies nie mial gdzie spac.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/57/da3b340077dd0db0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/1a5a67067db6c217.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/143/9604efea0c5fc953.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/c3b82291aabee339.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]u mnie nowe foty :cool3: lansuje sie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gdzie nie wejde to ta przede mna i siem lanzuje:)
  10. no prosze w domciu tez jest fajnie:) mozna sie na panci lozku powylegiwac, za modelke posluzyc:)
  11. potfoor:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/58ab05b2be181672.jpg[/IMG][/URL]
  12. pare fotkow domowych bo pogoda do bani..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/94/767b44d51686c788.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/57/71ac83e0b8f64fe4.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Vectra']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to już Kano ONYMI się zajmuje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hehehheee:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Vectra']no u mnie nie :cool1: żaden żywy się po cichaczu nie przemknie :evil_lol:[/quote] a martwy sie przemknie....:razz: ?
  15. [quote name='Basia_Sz']Heloł :loveu: To i ja zajrzałam w końcu :oops: Pies ślicznota :loveu: tylko.... może mam coś nie tak z ocyskami, ale raz to czarne mi się widziało, a raz bronzowe... :crazyeye: Ale pewnie miałam brelongi popalcowane... :evil_lol:[/quote] klockowa po prostu farbuje psa coby do wystroju pasowal:)
  16. [quote name='Vectra']o nie moja droga :diabloti: jestem u was codzień tylko tak po ciuchutku :oops: oglądam foteczki i czytam :loveu:[/quote] mozesz tupac...moj pies jak spi to nic nie slyszy hehehehe:)
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ahhhh... przypomniało sie mi że to [U]foto blog[/U]... parę fotek w takim razie coby sie nikt nie czepiał :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/20,ga8acee471107524/i389525.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][COLOR=green][SIZE=3][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [/quote] upijaja psa:eviltong: upijaja psa:eviltong: kto ma pod reka numer do TOZu:):evil_lol:
  18. [quote name='Vectra']hau hau :diabloti:[/quote] rozumiem Ewcia ze chcialas przez to powiedziec: witajcie drogie Dilery, rzadko was nawiedzam i tylko na chwilke ale czasu mi brak bo musze sie opiekowac banda niebezpiecznych psow, ktorych slawa rozeszla sie juz po dogo:evil_lol: :loveu: hau hau:cool3:
  19. [quote name='evaxon']:multi: to pedze do ciebie :cool3:[/quote] szczekamy:multi:
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]oooo dilery :p [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]gdzież ty tu psa znalazła... musiałaś wertować stronice po stronicy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooo to my:) na poczatku byl taki maly czarny , potem wiekszy czarny i taki bezowy mi sie napatoczyl z dzieciaczkiem jakims...siakies takie sie plataly tu:)
  21. dzien dobry bardzo:) sie skusilam i se zajrzalam:) i se nie zaluje....przyznaje sie od razu ze obejrzalam i czytalam wyrywkowo ale mi sie podoba:) pies mi sie bardzo podoba nawet:) do zobaczenia:)
  22. [quote name='evaxon']:cool3: a obiadek sie znajdzie??:loveu: :evil_lol:[/quote] cos sie ukula:)
  23. Witajcie....daj znac zaraz co i jak , jak wrocisz....
  24. [quote name='evaxon'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] aele exctra:multi: u mnienie ma takich fajnych budynkow:-( wez mnie do siebie:loveu: dzioendoberek:cool3: ja juz po kawce i rogaliczku a Tigra spi :razz: (ale z niej leniuch :evil_lol: )[/quote] czesc:) przyjezdzaj - zapraszam:) kawe mam jakis rogalik sie znajdzie tez:)
  25. [quote name='Kate I Luka']a czy to Barcelona i Gaudi???? Czy jakieś podróbki z innego miasta????[/quote] nie:) ten budynek miesci sie w Darmstadt w Niemczech, zalicza sie do tej kategorii domow w ktorych ludzie moga mieszkac w zgodzie z natura...:razz: ten nazywany jest waldspirale albo wasserhaus, mozna to sobie tlumaczyc jako lesna spirala lub wodny dom:). zdjecia nie oddaja jego uroku niestety:)
×
×
  • Create New...