Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [B]eeeee....przepraszam...chyba zabladzilam....chcialam do milosnikow psow....do widzenia..[/B] [B]:)[/B]
  2. [B]dzien dobry Pysiu:) nie zebym sie powtarzala ale dzien dobry Pysiu:) [/B]
  3. [B]halooooo Gastusiowie:) jak zdroweczko?[/B]
  4. gratuluje 300 stronki:) i...szczurki:)
  5. dolaczam sie do powitan:) dzien dobly:)
  6. hejaaaa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/331ad7f8837cc1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/28e3c27f0e264a02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/24a3a93f4639acf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/76281a3450663ecf.jpg[/IMG][/URL]
  7. ruszyl na poszukiwanie sladow wiosny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/6a8ed213710cdb51.jpg[/IMG][/URL] moze skryla sie pod lawka? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/fa92496ee0475878.jpg[/IMG][/URL] hop hop wiosnoooo!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/61bba4b76e02eb08.jpg[/IMG][/URL] wylaz spod tego sniegu wiosenko!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/27e256e87f9012e6.jpg[/IMG][/URL] znajde cie chocbym mial przekopac cale to sniezysko!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/d94b0a39818e3f4f.jpg[/IMG][/URL] oooo moze tu? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/bf5c79d372a0e242.jpg[/IMG][/URL] tu jej nie ma ide dalej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/f20ee676c341ed44.jpg[/IMG][/URL] chyba zlapalem trop [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/a6d02e2b82be8255.jpg[/IMG][/URL] panciu , panciu cos tam bylo!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/24a3a93f4639acf4.jpg[/IMG][/URL] taaa bylo ...ale zapomnialem gdzie....musze sie rozejrzec [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/fac3293af4c097bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/d2c6c8f98b543798.jpg[/IMG][/URL] chyba sie poddam i pojde pobiegac po tym bialym paskudztwie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/c1f56bb6c452ccd3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dili byl w lekkim szoku jak poszlismy na spacerek:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/bf7f002976e0822c.jpg[/IMG][/URL] Patrzal na swiat zdziwionymi zaspanymi oczkami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/e8bb08552c770012.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:a u nas nadal śnieżek ...a u was jak:razz:[/B][/I][/quote] Witaj Aluniu..a u nas jak pytasz? calkiem ci u nas piknie...tak piknie ze az strach:evil_lol: ooooo tak jest : wstalam bladym switem i przezylam szok:placz: tak wygladal moj ogrodek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/11b2fb765d9a5ddb.jpg[/IMG][/URL] i moje wielkanocne drzewko zamienilo sie w choinke bozonarodzeniowa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/947bae227d3c96f6.jpg[/IMG][/URL] :placz: :placz: :placz:
  10. [quote name='madzia i medor']Sznureczki to to, co tygryski lubią najbardziej;):cool3:[/quote] taaa lubia tez czasem tak nimi podrzucac , ze niespodziewajacy sie niczego niewinny czlowiek zarobi w glowke:) [quote name='ferraribox']Dzień doberek:multi:[/quote] hej:) witam u nas:) [quote name='evaxon']berek :multi:[/quote] doberek:) [quote name='Kate I Luka']Cześć Dilusie :multi:[/quote] czesc Gastonki:) jak zdrowko?? [quote name='madzia i medor']doberek - kartofelek :multi:[/quote] kartofelek doberek:) [quote name='ferraribox']Oj!Diluś,kolega Gacek chętnie pobawiłby się z Tobą.[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/97/8d387eefc83bede3.jpg[/IMG][/URL][/quote] zapraszamy:razz: [quote name='bonita'][B]Mi też to wygląda raczej na obiadek niż agresję:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]Witanko:multi: [/B][/quote] Witajcie:) taki kudlaty obiadek moze stanac ..koscia w gardle:) [quote name='paula_z']Hehe :D Czesc Aga z Dilerkiem [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote] czesc Paula z Maxiem:loveu: [quote name='Pysia']A ja jestem przekonana ze tutaj jest kontrola jakości wytrzymałości grzbietu :diabloti: Witajcie ;)[/quote] no nareszcie ktos na to wpadl:eviltong: [quote name='tygra']ależ głodny Dili na taki kąsek się połaszczył :) [IMG]http://images20.fotosik.pl/145/00666eab6890d85c.jpg[/IMG][/quote] tiaaa niedozywiony ci on taki ze napotkane psy polyka:) Witam wszystkich razem i kazdego z osobna:)
  11. [quote name='Agga'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-17-13.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]Prawie jak niufek:eviltong: [/COLOR][/B][/quote] PRAWIE robi wielka roznice:evil_lol:
  12. [quote name='Agga'][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/00666eab6890d85c.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]No nie wierze własnym oczom? Przecież boksery nie są agresywne.:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote] a gdzie ty tu widzisz agresywnego boksera?:crazyeye: on byl glodny po prostu, nie agresywny:evil_lol:
  13. Dilik z kolega sznureczkiem:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/147/d2d65f0deca1a7fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/97/8d387eefc83bede3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/59/5560e8e97911f5d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/147/36e6cccbfbfc8352.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/147/7fbf964767280dca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/59/428dd4a80b85faca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/97/72432118a48ceb54.jpg[/IMG][/URL]
  14. czesc chlopczyku:)
  15. [quote name='majoka']hej bracie bliźniaku......Całusy od siostry Kany....:loveu:[/quote] witaj siostrzyczko czysta , pachnaca i wyszorowana:) buziaki:loveu:
  16. [quote name='paula_z']Ale fajne Dilus ma kolezanki :multi: Haha :D W pierwszej chwili myslalam, ze jakas swinke upolowal :oops: ;)[/quote] niech on juz lepiej nie poluje....:mad: ostatnio polecial za zajacem....dosc okazalym i szybkim na szczescie zajacem....co sie nawolalam to moje...ale wrocil.........bez zajaca:evil_lol:
  17. [quote name='evaxon']pelna czy nie pełna to jeszcze 22 nie ma:evil_lol:[/quote] czepialska:eviltong:
  18. czesc dziewczynki;)
  19. [quote name='evaxon']kochana to juz pod pornografie podchodzi :evil_lol:[/quote] hmmm...ale pod niepelna:) bezjejeczna:evil_lol:
  20. pora reraksu:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/59/676c07fdf3ae54fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/97/2bdc120e265915dc.jpg[/IMG][/URL]
  21. o matko i corko:crazyeye: skad zes nawiozla tego sniegu???
  22. [quote name='ferraribox']:placz: ;) ;) Fajnie!superaśnie!!!!!!!!!! ,żę młody może spać w łóżku:diabloti: Ale jak tu spać z trzema boksikami?:placz: 1[/quote] kupic jeszcze wieksze lozko:evil_lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:nie zjadaj ona ma futro :crazyeye:załkniesz się :evil_lol::evil_lol:[IMG]http://images20.fotosik.pl/145/00666eab6890d85c.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]Cześć [/B][/I] [B][I]witojcie u nos:) ol jeeee:evil_lol: [/I][/B]
  24. [quote name='drzalka']Hejo.. co tam Dealuś , jak sie miewasz? :loveu:[/quote] sie miewa dobrze , zaczepia mnie swoim sznureczkiem:) [quote name='madzia i medor']Diler sprawdza pojemność swojej paszczy :evil_lol:[/quote] taaa na szczescie labki sie nie mieszcza:)
×
×
  • Create New...