Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. ajajajajajajajajajaj....ja nie wiem co mysleć.....psy z kotami,koty ze świnkami....aj aj aj....czy ty te biedne zwierzatka poddajesz hipnozie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='paula_z']Bosch L&R :roll: [/quote] Dili tez po Boschu był jak odbezpieczona broń biologiczna...
  3. no to wy sobie popatrzcie na Dilusia w kawałkach a ja ide spać..:) dobranoc
  4. [quote name='Vectra']o Dilskiego pocieli na kawałki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ale tylko tłoszkę:evil_lol:
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/f07ff1b877ad077b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/5fb36345bdd33db6.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/95d6f4d2e8ef3879.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/269/5bcad691e0dc7a45.jpg[/IMG][/URL]
  7. kawałek pieska i kawałek pani:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/e828f5e69d1ba68c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/e828f5e69d1ba68c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/2/051340b40baf2b13.jpg[/IMG][/URL]
  8. kawałek pieska ..widac ranke na łapiszonku.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/314/a8d1a1afc5c41d99.jpg[/IMG][/URL]
  9. kawałek pieska [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/239273152e6190ee.jpg[/IMG][/URL]
  10. no to pare zwierzaków... kotek raz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/9e75e43853caa77f.jpg[/IMG][/URL] kotek dwa... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/269/b4f9df23fb1efde1.jpg[/IMG][/URL]
  11. aaa jaka ja ślepata jestem...piekny masz banerek :loveu:
  12. oooo przegapiłam urodzinki...najlepszego:loveu: ale za to trafiłam na fajne foty:)
  13. nie..... no człowiek nie ma netu przez 26 godzin a ONE tu tyle nagadały....:evil_lol: wieczorek dobry:)
  14. halo melduje że jestem, obejrzałam, przeczytałam i sie ciesze że z Leonkiem lepiej ..a robotników....:mad:
  15. [quote name='Pysia']Trzymaj bo jak nie wyleczę to jej nie pokryję bo szkoda myszki :roll: Opis spaceru Zmoroszelm sprzed chwili :diabloti: Stwierdziłam że warto wyprowadzić futra na siq bo zaraz idę wziąść prysznic :) Najpierw Zmorka. Oczywiście mlaskała przez sen więc wzięłam kawałek chlebka i podłożyłam pod nisek :p Wstała z zamkniętymi oczami i poszła za mną :diabloti: Na dworze położyłam chlebek na ziemi. Zjadła, przeszła dwa kroki i mając nadal zamknięte oczy zrobiła krótkie siq :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przeszła następne dwa i padła mlaskajac dalej....Musiałam iść do kuchni po następny kawałek chlebka aby ją do domu zaprowadzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z Szelmą tak łatwo nie poszło. Ta to ma kamienny sen :cool3: Chlebek nie dał rady :shake: Pomogła piszcząca zabawka:multi: Po 5 minutach piszczenia ( z sypialni nawrzeszczał na mnie jakiś głos :crazyeye:) i dopiero podniosła swoje wieeeeeelkie doopsko :p Na dworze zamiast zrobić siq to natychmiast padła i zasnęła :placz: Musiałam wołać Karola z góry żeby mi pomógł ją wciagnąć bo nic nie skutkowało :crazyeye::shake: [COLOR=red]Ja za tylne , on za przednie łapy i tak ze zwisającym i obijającym się o próg łbem wtaszczyliśmy chrapiącą Szelme do domu[/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ostatni raz wyprowadziłam ją na dwór o tej porze...:diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chciałabym to widzieć:) i dobry wieczór albo dzien dobry jak kto woli:)
  16. [quote name='tygra']cześć co u Dilskiego słychac?[/quote] [quote name='evaxon']dobrywieczorek :)[/quote] dobry wieczorek:) ja i dilski bylismy odcięci od swiata od wczoraj południa do dzis ....awaria neostrady wrrrrrrr....:mad: ale juz jestesmy i własnie zrzucamy i wgrywamy foteczki:)
  17. [quote name='Kate I Luka']oj faktycznie, musicie poznać Kanule i Dealera :) Pasują do siebie jak ulał :) A dzieci jak cudne by wyszły :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [quote name='majoka']Dzieci to chyba w cyrku by pokazywali:evil_lol:[/quote] z pewnością by pokazywali...biorac pod uwage że Dili bezjajeczny jest:evil_lol:
  18. [quote name='majoka']Idealny kandydta dla Kany - juz sobie wyobrażam dzieci. Mam nadzieję, że się nie obrazisz jak coś wrzucę: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5804/13122006013ai0.jpg[/IMG][/quote] absolutnie sie nie obraziłam:) po prostu pekłam ze śmiechu i tak jakby deżawuuuu mam:evil_lol:
  19. [quote name='tygra']hahaha - czad [/quote] nie czad tylko Dili:evil_lol: [quote name='Pysia'] Buahahahahahahahahaha umarłam buahahahahahaha Melduję że monitor popluty i biurko też :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hmm tego ten..powycierałaś już?:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a temu co......[/quote] no jak co?? nieuczesał się chłopok:) [quote name='leemonca']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] ja nie rozumiem co tu takiego smiesznego jest....:evil_lol: [quote name='agabass']ło matulu co to za stworio :evil_lol: :lol: :evil_lol: boska fota[/quote] ten stwór to mój kochany pies w stanie rozproszenia a tak w ogóle kochami moi to stara fotka jest :) a jak tak wam sie stare foty podobuja to nie bede robic nowych:)
  20. Oj Bodzio jakis ty biedny...na łóżku każą leżeć, podusię niewygodną pod główkę podkładają i jeszcze na spacery zabierają:cool3:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:pbyłam od 7 do 12 , jutro tysz tak a w piątek na 9.30 do 12;)[/I][/B] [/quote] ta to sie narobi:eviltong: :loveu: zagladam ponownie i niespodziewana niespodziewanka mnie spotyka:) takie fajne Gastofotki:)
  22. Maga lepiej że on śpi ...sen wzmacnia siły obronne organizmu... tak delikatnie go poczochraj ode mnie:)
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:[/I][/B] [/quote] ze kijem ???? na mnie???:crazyeye:
  24. ja też chetnie popylnę:) Alunia możemy sie razem zabrac:)
×
×
  • Create New...