-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
to tak dla przypomnienia:) spiacy krolewicz:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/0d4195052ca299c4.jpg[/IMG][/URL] spiacy krolewicz i spiaca ten tego...hmmm krolewna:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/ce436f662674dc42.jpg[/IMG][/URL] krolewna nie pchaj sie tak bo mam jedna lapke bardziej...:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/136/f3fd846072976555.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='paula_z']Hej hej :multi: Aga i Dilus wrocili :multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/ea8c843665af1e26.jpg[/IMG][/URL] :loveu:[/quote] ano jestesmy:) [quote name='PIKA']Huraaaa Dilerki wrocily :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] Agulka jak sie ciesze ze ty sie tak cieszysz:evil_lol: [quote name='bonita'][B]Jesteście :multi: na dodatek z fotkami:multi: [/B] [B]Jest radocha z tego neta, ja to się cieszyłam jak głupi do sera jak mi zamontowali:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] nooooooooo znam to hehehehhe, na razie nie mam za duzo czasu bo mam gosci ale dzis wieczorem wracaja do domu swojego i bede saaaama...tzn z kolega mezem i kolega psem....ale sama:)
-
[quote name='drzalka']witamy.. śliczny psiak.. bedziemy tu przybywac.. oczywiscie w zamian za super fotki :D:DD:...;)[/quote] dziekujemy za wizyte:) bedziemy dawac fotki:evil_lol:
-
czesc wlascicielko ogromnego ubloconego psa:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:skąd ja znam tego pana;)[/B][/I] [I][B][IMG]http://images21.fotosik.pl/83/1c548d756590fdce.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]:multi::multi::multi:witaj i nie poddawaj sie z pół roku nadrobisz wszystko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] pol roku???? aaaaa nieee to ja sie wole poddac :) witam:)
-
aaaahaaa to dziala hihihi moge wrzucac:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/80a4278b6c59805f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/ea8c843665af1e26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/83/1c548d756590fdce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/6ec8dd88ce19606a.jpg[/IMG][/URL]
-
a teraz musze sobie przypomniec jak sie wrzuca fotki....hmmmmm [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/739bb582bdb973c4.jpg[/IMG][/URL]
-
ja tez sie ciesze ze wrocilismy do swiata zywych...:)
-
no ja cie ....ale dozyki pieeeekne:):loveu: Witajcie Szpilczaki:)
-
ja tez trzymam kciuki....dzien dobry
-
puk puk to my dilery:)
-
Alunia witaj kofana:) ja juz jestem online:):multi:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
halo Pysiunia:loveu: to ja....bylam obejrzalam poczytalam ale tylko troche i ide dalej:) aha i wroce:) -
to ja tez powiem dzien dobry:) a co se bede zalowac?:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
chyba nie nadazam....:evil_lol: witajcie dawno nie witani:) -
[quote name='evaxon']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Dilerki nasze kochane wrocily:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: czesc:multi: nie uciekaj nam juz wiecej :-( :mad: :diabloti: :evil_lol:[/quote] witaj:) postaram sie nie uciekac:) mam tyle nadrabiania ze chyba sie poddam:)
-
kochani!!!! witajcie!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: az sie wzruszylam ze o nas nie zapomnieliscie:) a teraz niespodziewanka........................................................................... MAM NETA!!!!!!!!!!!!!!! przed chwila zadzwonil mily pan z tcomu i powiedzial ze mam dostepa:) wiec biegiem poinstalowalam nie wiem czy wszystko i czy dobrze ale kij tam...dzialaaaaaaaa!!!!!:multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/7/1634b625749c1c59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/7/c0da3570338808bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/0ac42d7a2fcede51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/7/a5da49df1384b06b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/ed22d4825dab8f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/321a157e65cf4d43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/280/437359dbafba5742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/9a23902adaf7f0fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/19280a0b4301cb10.jpg[/IMG][/URL]
-
wczoraj bylismy u mojego brata i jego przyszłej zony:) Przyszła zona posiada piesa którego juz widzieliscie ale dla przypomnienia oto gestapowiec Felek:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/9af1231fef92d2f1.jpg[/IMG][/URL] i biedny maleńki Dilerek:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/eac66b79fb781988.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/1ea375a76092a5c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/7/50e38c5c1b64930b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/37f6b70d458edaea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/7/e75ab53dcab14f58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/381db9e2f6be07d0.jpg[/IMG][/URL]
-
halo ludziki:) a mnie jakos smutno bo rano wracamy do drugiego domu...musze sie wyspać bo 1000 km za kierownicą brrr..ale jakos nie moge was opuscic:)
-
[quote name='tygra']jaki fajny tasiemiec (kurcze on raczej spory jest albo łóżko macie małe) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/5/9667f6170887ee73.jpg[/IMG][/URL][/quote] łóżko jest ...średnie:evil_lol: a tasiemiec to mieszka chyba u mojego męża w brzuchu:):evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/5/ee8042644a5bbf3e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/049687125eabf862.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/5/9667f6170887ee73.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/5/944e12ef4ec2dfe8.jpg[/IMG][/URL]