Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc Bonitka:loveu: ja sie wczoraj opalywalam i dzis tez moze nieco sie podsmaze..:)
  2. witom cie Alu promiennie i slonecznie...ale mnie czacha boli...auuuuuu
  3. eee nie bylam tu przed chwilka?? nie chyba nie....to ten tego dobry wieczor...:) i tak cicho tylko powiem zeby nie bylo ze siem lansujem...fotki dalam mojego jorczka wytrymowanego jak ta lala:diabloti:
  4. [quote name='madzia i medor']Nie śmiałabym:shake:[/quote] nooo smialabys smiec...:diabloti: [quote name='ß@$!@']miniaturka miniaturki kunia powiadasz?:evil_lol:[/quote] jakby to powiedziec .........noooo jakby kun tylko ze taki malusi,mini mini..w sumie masz racje...:evil_lol:
  5. [quote name='madzia i medor']Ależeś mnie teraz zszokowała:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti:[/quote] HA wiedziala ze jak wstawie fote PSA to bedziesz we szoku:diabloti:
  6. [quote name='madzia i medor']Moje oślinione szczęście:loveu: :loveu:[/quote] tiaaa..oslinione i do gory glowa w dodatku..:diabloti:
  7. [quote name='madzia i medor']Ale ....nudne, zamazane, spacerkowe foty...i do tego nie do gory lapami...:shake: :shake: :shake: :diabloti:[/quote] eeee..czy ty przypadkiem nie za wiele wymagasz ode mnie dzis...?:diabloti:
  8. [quote name='ß@$!@']pedzacy? no co Ty?:shake: przecie to koński galop jest:evil_lol::loveu:[/quote] bo to kun jest jeno miniaturka:diabloti:
  9. i na koniec niespodzianka!!! PIES!!:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/8d8e1dda8bbbb0f0.jpg[/IMG][/URL]
  10. matko jedynaca znowu pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/c7b33b2642720b3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/a9bdbd93ab5cd10b.jpg[/IMG][/URL]
  11. pedzacy pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/41d86e29bc25ca21.jpg[/IMG][/URL]
  12. i wsciekly pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/5a9a75bd3f9394d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/11b083ed40f459e6.jpg[/IMG][/URL]
  13. i kurde znowu pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/336d160715a7b88d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/1be450c8a603d70b.jpg[/IMG][/URL]
  14. i ten tego pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/99/8a7a448d68557d78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/d44bfcb4d15cc2ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/7bb78f6078ba808b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/4b857d47a23a223a.jpg[/IMG][/URL]
  15. dawam foty....nudne, zamazane, spacerkowe foty...i do tego nie do gory lapami... drzewka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/99/008a004296c04693.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:czegos musiałabyć dolać ....tylko czego latwiej:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no wlasnie...osiolkowi w zloby dano... [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]łączę sie z tobą w bólu :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] respect...jol
  17. a ja widzialam rosowy.....:diabloti:
  18. [quote name='madzia i medor']Buhahahha:evil_lol::evil_lol:Tyż tak raz miałam:siara: ile się wtedy nawqrwiałam:diabloti:[/quote] zeby zagryzam i daje dalej..mam foty..niektore zmniejszylam ale resze to ja lepiej juz zostawie i zrobie to jutro....
  19. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]zauważyłam cie... lepiej późno niż wcale :cool1: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gospodarze pedzieli mi że.... mogłabym siąść z nimi.. a nie przy kompie... zupełnie nie wiem o co im chodzi :hmmmm: czepiają sie....:mad: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] niech sie czepia psiego ogona....jakze siem ciesze ze mnie dostrzegas, kruszynke w kosmosie:razz:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]nosem nie dosięgasz do lady:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ale grzywka siegam:diabloti:
  21. ja mam jaja jedne w lodowce i jedne w sypialni...:diabloti:
  22. czuje siem niezyuwazona....:razz:
  23. [quote name='majoka']pisz byle jak, ale pisz:evil_lol:[/quote] [quote name='paula_z']Hahaha :D Wampirek :evil_lol:[/quote] bedem sie starac jak mogiem.... ze niby ja wympirek....eeee zebow mam dwa co prawda ale trzonowe tylko:diabloti: AgaK jakie gaduly?? gdzie??:diabloti:
  24. ja tez jezdem...i w dodatku na biezacao...
×
×
  • Create New...