-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
halo Kasiu:multi: ja juz kawczke mam gotowa:) -
[quote name='Vectra']mam alerigie na banany ,ale chętnie co niektórych bym obdarowała co to alergii nie mają :loveu: :loveu: :loveu: by im podnieść poziom cukru , potasu , dowcipu tego ostatniego najwięcej :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] jejciu jaka ty jestes troskliwa...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']siostro moja :loveu: :loveu: kochana i jedyna :loveu: :loveu: przepięny napisik :loveu: :loveu: nie będę cię obrażać bo to nieregulaminowe :loveu: :loveu: śliczny gifek :loveu: :loveu: PS do wszystkich co to im się forum rozciąga - rozdzielczość se zwiększcie to się wam wciungnie forum :eviltong: :eviltong: to miało być obraźliwe :diabloti:[/quote] Ewusia no nie bedz taka dla naszych kolezankow i kolegow co mala maja...ta no...rozdzielczosc albo jakkolwiek to sie nazywa... i jeszcze za to obrazanie banana dostaniesz a ty masz alergie na banany:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='ferraribox']PO sladziku właśnie trafiłam:evil_lol:[/quote] fajnie ze jestes...znaczy sie dobry slad zostawilam:evil_lol: [quote name='leemonca']latający fafel :turn-l: dzieńdoberek!!!![/quote] halooo leemonca:loveu: [quote name='Basia_Sz']Chyba się zakochałam.... :loveu:[/quote] we mnie:crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='beria']Jak tu milusio, błyszcząco i kolorowo :loveu: :loveu: :loveu: Też się pochwalę dobrą fotką :p [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [IMG]http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/22/I_love_17.gif[/IMG][/quote] iiijaaaaaa jaki piekny napisik:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko nie rob za duzo takich slicznosci bo wiesz to rozciaga forum ti ti ti zartownisiu:loveu: :loveu:
-
[quote name='Behemot']Robicie bardzo ładne fotecki :loveu: I macie toffane piesecki :loveu: Ja tesh mam pieska nierodowitego :roll: I fotecki ładne zrobiłam :multi: [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/6005.jpg[/IMG] Tu makro [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/6006.jpg[/IMG] I takie ostre zdjątko w ruchu :multi: [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/6003.jpg[/IMG] Czy macie do nich jakieś uwagi techniczne? :roll:[/quote] och:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ja nie mam zadnych uwag , nie wiem jak kolezanki....gdzie mi tam do takich fotek, ojejku ty to masz talent:loveu: :loveu: :loveu:
-
halo halo zostawiam sladzik po sobie:lol:
-
[quote name='evaxon']o w morde ...słoń :mdleje:[/quote] gdzie slon??? gdzie sie skryl??? za drzewem:crazyeye: :crazyeye: cip cip sloniu...:diabloti:
-
[quote name='Vectra']wybaczam cię choć czuję się obrażona nieco a to nieregulaminowe jest :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] dalabym ci jakis obrazek zebys sie nie czula obrazona ale mogloby sie forum rozciagnac...i to tez chyba nieregulaminowe jest....:loveu: :diabloti:
-
[quote name='Vectra']a gdzie ja napisałam że podoba mi się Twój pies ? :crazyeye: fotki mi się podobają :loveu: piętne som :loveu: takie wyraźne i ostre :loveu: Ja już nie wstawie dziś foteczek :shake: limit wyczerpałam ,a i tak nagięłam regulamin bo wstawiłam 4 ,a nie dozwolone 3 :oops: :oops: :oops: :oops: i wstawiam coś mądrego :loveu: :loveu: taki mały tekścik :loveu: :loveu:[/quote] och Ewuniu to ja cie zle zrozumialam...wybacz:loveu:
-
[quote name='Vectra']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Dilerówna no poprostu się rozpłynęłam :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: starasz się widzę oj starasz .... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ochhh Ewcia:oops: ciesze sie bardzo ze ci sie moj pieseczek podoba:loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a ty nie masz juz zadnych foteczek??? :loveu:
-
mam nadzieje ze sie pogniewacie ale wlasnie wrocilam ze spacerku z moim diloslawem latrerkiem i zrobilam pare fotek i chcialam sie pochwalic:loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/104/f1ccf3ba479c82f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/ef3a8c5dcc4c895c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/bcbae4ca640f1d96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/104/5a64faebc04df9ed.jpg[/IMG][/URL] bozie jak ja go kocham tego mojego piesiunia:loveu: :loveu: :loveu: wklejajcie fotki swoich milusinskich plissss:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
i jeszcze bardziej arystokratyczny wyraz pyszczydla.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/URL] kuniec:)
-
arystokratyczny profil... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/5daefd8c2ea0d695.jpg[/IMG][/URL]
-
i kolejna porcja nudnych nie rozniacym sie niczym fotek spacerowych z dzis....:shake: zaraz sie oderwe od podlozaaa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/c5ee95ac72ef8a93.jpg[/IMG][/URL] noo nie poganiaj mnieee..iiideee [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/84981ba5e7619346.jpg[/IMG][/URL] wcale sie nie zmeczylem... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/a0d7e6618a932b7a.jpg[/IMG][/URL]
-
ja chcem ta w kropki:loveu: :loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aha.. zapomniałam...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz jedziesz do mnie.:multi:.. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wobec tego informuje że Ali nie bedzie na kompecku, i mnie pewnie też...:cool1: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mamy terapie [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co niektorzy zostali juz poinformowani:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Kate I Luka']Cześć Aguś :) Dobrze, że się nie dowiedziałaś że masz ratlerka... albo yorka... trzeba by Cię było wykląć z klubu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] uffff...... [quote name='bonita']:grins:[B]Dzień Dobry[/B] [B]Ja się chciałam zapytywać czemu tu takich ładnych fotek Dilusia nie wstawiasz jak w trymowanych fotkach? he?:evil_lol:[/B] [/quote] bo siem wstydzem...:oops:
-
[quote name='Vectra']czy Dilunio :loveu: na tej fotce kąpał się w jeziorku ? :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] tak zaraz po trymowaniu...on plywa jak rybka..moj slodziaczek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
tutaj juz po trymowanku....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/97d41762fdecb898.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to wy cały czas macie ta konferencje??:stupid:[/B][/COLOR][/FONT] mie by sie juz tematy skończyły :evil_lol:[/quote] eeee tera ci doope obrabiamy:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]niee... klienty dentystki siedzą tukej... wystarczy że juz słyszeli wycie behemotki :diabloti: teraz musze naprawiać swoją zszarganą opinię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale kiedy ja juz obiecalam ze nie bedem spiewac...nioooo chooodz:loveu:
-
[quote name='mmbbaj']O, jaka jestem zachwycona :loveu: Jak tu ślicznie :loveu: Jak w bajce :loveu: Tu się można prawdziwie zrelaksować :loveu: Tylko sentencji mi troszkę brakuje, bo właśnie one tworzą prawdziwy klimacik :loveu: I boję się, że się topiczek ten śliczniusi nie uchowa na blogaskach :-( bo nie można tu mieć dwóch :-( Więc śpiesznie dodaję śliczniusieńkiego gifka :loveu:[IMG]http://republika.pl/blog_rm_1345032/2786051/tr/fa25a9531.gif[/IMG] Prawda, że cudny? :loveu: Tak się mieni i mieni i mieni i mieni.... :huh:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']AGusiu jakie śliczne zdjątka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] dziękuje za wpisy w naszym wspólnych rodzinnym blogasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG][/quote] Ewuniu kkkurde balansik az sie wzruszylam:placz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]witanko... wcale nie z rana... i jeszcze na trzeźwo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Maupo chodz na koferencje niooooooooo:diabloti: