Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red]Aga ....już zielekosy masz:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] nie mam ..za to mam za malo krwi w alkoholu:razz:
  2. [quote name='Basia_Sz']Rechoczecie jak te żaby :shake: Nie śmiać się ze starej baby!!! :mad: Której się tu wszystko miesza, której nikt tu nie pociesza.... [/quote] chodz ciem przytulem:loveu: [quote name='Pysia']To nie robalki. Tym razem to rosówy :evil_lol:[/quote] eeee to na ryby je mogiem zabrac??:diabloti: [quote name='tygra']cześć jaki słodki uśmiech [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/d2ce883ad67aca57.jpg[/IMG][/URL][/I][/quote] tygra!wow dawno u nas nie bylas:loveu: [quote name='majoka']Cześc Kochana steskniłam sie za Wami jejku jakie piekne zdjęcie i Dilus i tło za nim. Rewelacja. [IMG]http://images20.fotosik.pl/226/d2ce883ad67aca57.jpg[/IMG][/quote] ja siem tez stesknilam [quote name='paula_z']Cześć Dilerki :multi: Pikne te portreciki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/548457f4553754b5.jpg[/IMG][/URL] :D Coś mu w zęba wlazło [/quote] rosowa pewnie:diabloti: [quote name='leemonca']zapomniał wyciągnąć wykałaczkę po obiadku :diabloti: dzien doberek:)albo raczej dobry wieczorek [quote name='PIKA']Jak tam na griliku bylo? :cool3: Dilski byl z wami ma się rozumieć? :mad:[/quote] ma sie rozumiec...jak zwykle wszedzie sie to plata za nami:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]mam fotki ale to pierniczę ....bez sensu ..ja nie umię takich pawiowych napisów robić:diabloti:pójde się pochlastać :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie chlastaj siem kto to potem posprzata?:diabloti: [quote name='Vectra']szcześć piętna [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] moja mila:loveu: :loveu: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek[/COLOR][/FONT][/B] :multi:[/quote] ja ciem Klockowa :loveu: [quote name='madzia i medor']Dealerkowa kaj się podziewasz:razz:[/quote] no....nie wiem... [quote name='Vectra']Bartuś kompa na kłódkę zamknął :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to tera sie musze sie przyznac...se grilowalismy w ogrodzie naszym ze sasiadami naszymi i se my dwa flachy wina obalily...ile mnie kosztuje poprawne pisanie to tylko ja wiem:diabloti:
  3. [quote name='Pysia']Witaj Klockowa - akuszerko na odległość telefoniczna :evil_lol: Przyznam się, że próbowałam nadrobić zaległości ale ciągle coś mi przerywa ;) Nie dam rady...Nigdzie :cool1: Przeczytałam tylko że macie mgliste pojęcie o dealerkowej iż ma mózg :evil_lol: Macie wiare w ludzi :diabloti:[/quote] to sa pomowienia!!! to nie jest mgliste pojecie to jest niezbita pewnosc iz dilerkowa ma mozg i go uzywa...HA:diabloti:
  4. :loveu: wszystkiego najlepsiejszego
  5. dzien dobry sloneczne:)
  6. moj TZ twierdzi ze nawet jak piwo otworzy w srodku sa juz gratis wloski Dilskiego:)
  7. [quote name='Kate I Luka']Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie. :loveu:[/quote] Kasia co ty jadasz ze do rymu gadasz?:)
  8. [quote name='Pysia']Witaj ta bez mózgu :diabloti: Ten brokat to specjalnie dla mnie :evil_lol:[/quote] Witaj ta z robalkami:loveu:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:nooooo tak nie ma różu ni brokatu ....tak skromnie ...nie to co Las Kamcias:diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] i w dodatki fotki dalam....o ja gopia!
  10. [quote name='Basia_Sz']Ala, to jest katastrofa :shake: Ja już nie wiem, jak mam czyścić te panele i czym :-( Na zdjęciu faktycznie wyglądają nie wiem, jak czyste i lśniące, ale w rzeczywistości są piękne tylko chwilę po myciu, jak są jeszcze mokre :cool1: Widać na nich każdą psią łapę, ludzką zresztą też :roll:, jak się chodzi w samych skarpetach. a w dodatku jak idiotka wybrałam sobie takie ciemne, bo mi się kolor podobał :mad:. Może, jakby były jaśniejsze, to nie byłoby tak widać tego kurzu :placz: Mogę się zasprzątać do upadłego a za chwilę wygląda tak samo, jak przedtem... :-( Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie i doświadczenia, to chętnie wysłucham, bo jak tak dalej pójdzie, to wyląduję w Rybniku na Gliwickiej niedługo... :-( A grillek udany, owszem, pyffko też dobre :D Witaj bGirl :loveu: Dziękujemy za odwiedzenie naszej skromnej galerii i zapraszamy ponownie :loveu::loveu::loveu:[/quote] uprzejmie informuje ze jasne panele tez do dupy w polaczeniu z psem....:razz: no i dzien dobry:loveu:
  11. dzien dobry:) beda nowe fotki?????
  12. [quote name='evaxon']siemanko Dilusinscy:p[/quote] siemanko piekna Ewo:razz: [quote name='AgusiaTerierka']Spod znaku lwa? [/quote] tiaaaa i tygrysa i zyrafy:diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]york jak nic....[/B] [B]Tylko chyba mocno wytrymowany...[/B] [B]nie za mocno????hihi... [/B][/quote] myslisz ze za mocno?? ojjj...a tak sie staralam... [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]tajniak w trawie.:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] tajniaki to on puszcza wlasnie...:mad: [quote name='bonita'][B]Wyszły Ci te foty :loveu: takie soczyste kolorki - śliczne[/B] [B]A ten piesek w trawce to kto ;):evil_lol:[/B][/quote] a to moj jorczek, reproduktor najlepszy w kraju i poza jego granicami...nie slyszalas o nim jeszcze??? [quote name='Basia_Sz']Cóż to jest za stwór cudowny, tak powabny i nadobny Długo by się tak patrzyło w roześmiane pieskie ryłło Witaj Aga w piękne niedzielne przedpołudnie, pozdrawiamy cieplutko i miziamy cudownego Medorka za lewym uchem :evil_lol: :loveu:[/quote] EEEE Medorka??? to u Madzi:) u mnie za lewym uchem drapie sie Dealera - jork szorstkowlosy:) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red]witam w Los Dealeros:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]jak tam po grilku:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] obzarta, przezarta do wypeku..bleee [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Cudowne zdjęcia. Jaka zielona trawka. WIosna,[/COLOR][/B][/quote] wiosna przyszla wiosna przyszla coz za piekne chwile ...wyleciala pszczolka z ula ugryzla mnie w tylek...:evil_lol: [quote name='madzia i medor']Kocham Cię robaczku:hand:[/quote] ja tiebia toze:loveu: :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:[FONT=Arial][COLOR=red]widziałam cię tam i uwdzie a tu cie nie ma;)[/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] a czego ja tu bede szukac w tym malo popularnym blogasku....:razz:
  13. Dzien dobry Ozzulki:) ja tez juz pokawowa:) i pospacerkowa..nastepny dluzszy spacerek raczej pod wieczor bo Dilski siedzi i dyszy i nie chce mu sie lazic w tym upale...lezy w ogrodku pod drzewem...
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:eviltong::eviltong::eviltong:przywitam Cię ....nie klachulo:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dziekuje ci niezmiernie moja droga:loveu:
  15. Dzien dobry Pysiowa powiekszona rodzinko:loveu:
  16. [B]dzien dobry cioteczko Bonitko:loveu: [/B]
  17. dzien doberek robaczku:loveu: ja juz dawno wstalam, psa wylatalam kawe wychleptalam....i robie nic...:)
  18. udaje sie na spoczynek...dam ci odetchnac cobys w kompleksy nie wpadla:diabloti:
  19. [quote name='madzia i medor']Zapóźno:cool1: Byłam:cool1: Czuje się zrelaksiona:cool3: I tak mi teraz błogo... :loveu:[/quote] ide spoczac.....rano o swicie musze sie zdaje Bartusia gdzies wyprawic...cos mi napomknal dzis to jest wczoraj....albo mi sie wydawalo...ze cos mowil..:cool3:
  20. [quote name='madzia i medor']Kamciu wracaj, bo Ci blogaska wstrętne babska chytrze przejmują:razz: :diabloti: :diabloti: I to nie są Twoje siostry, które sie nim opiekują:shake:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. [quote name='madzia i medor']:mdleje::evil_lol::evil_lol: Idę się do Kamci blogaska zrelaksować, tam tak różowo... :loveu:[/quote] nie idz! w imie dogomaniakow rozkazuje ci sstoj!!!:diabloti: :diabloti:
  22. [quote name='evaxon']:multi: :bigcool: :bigcool: :klacz: :jumpie: :jumpie: :ylsuper: :Cool!: :Cool!: :laola: :laola: :cunao: :drinking: :drinking: :drinking: :cunao: :drink1: :drink1: :cunao: :BIG: :BIG: :drinka: :drinka: :drinka: :BIG: :BIG:[/quote] wiesz co?? kocham cie misiu:loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='evaxon']wziasc za wlosy i do jaskini :diabloti: :diabloti: :diabloti: czepiasz sie:obrazic: ide spac :razz: mam nadzieje ze Dilerowa mi sie nie bedzie snila:evil_lol:[/quote] idz spac dziecko:) sen robi dobrze na cere:diabloti:
×
×
  • Create New...