Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. halo chcialam czule powiedziec nimfetko ale siakos mnie powstrzymala jakas sila..wiec czesc Nimfo z oczkiem wodnym:)
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red]ile trunków na stole:eviltong:...no i pies ....nie na stole;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nooo ales wypatrzala...:evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]......hmmmmmm....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] powtorze za Ala ....hmmmmmm...
  4. [quote name='apple']Pogadasz? No i znowu ploty:loveu:? Ty niereformowalna jesteś Madziu!:evil_lol:[/quote] to nie som zadne ploty....to som very yntelygjietne rozmowy na poziomie:eviltong:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:mad:no tak mnie to sie już nie zauważa:diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] heheh ktos jeszcze do lady nie siega.... Klockowa mnie nie widziala nawet jak w sklepie u niej bylam:razz:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zbiera mu sie... niebawem bedzie wieczorek taneczno boxerski z panem[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_9_207.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]po kiego diabła ja tu fotecki wklejam.:hmmmm:. i tak nikt nie zauważa, nie komenuje.. :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] aha...ja to nikt....dobrze wiedziec...
  7. [quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak zasłużył to ino mów ;)[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong: a ten na zdjęciu to nie Pawcio :turn-l: to jakis inny wieśniak :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] iii jak wiesniak to tez moze dostac tak profilaktycznie hehhee:diabloti:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to może temu panu damy spokój ale bardzo chetnie skorzystam z twojej pomocy przy okładaniu [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]męża Basienki zwanej w innych kregach barabarą.... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaa to twoj pan taki wyrazisty wyraz twarzy posiada na zdjeciu.....ups ale fopa popelnilam:oops: a nie to Pawelku ty tam sobie tatuuj spokojnie... a tym innym panem to my sie zajmiemy...zrobimy mu oklady i masaz nogami.....od stolu:diabloti: :mad:
  9. [quote name='madzia i medor']Dealerkowa, ja kiedys przez Ciebie padnem:mdleje:;) [/quote] take zycie...cowiek pada a potem sie musi podniesc i dalej to samo..i tak az do ..uchachanej smierci...:razz:
  10. [quote name='madzia i medor']Odmogło Cię mój koffany robaczku:diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] odmoglo..aleeee trzymalo jak pieron:diabloti:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mam cie na uwadze... myslisz że ma zamiar sie puscic i trza go trzymać?? :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a niech sie spuszcza..tfuuu puszcza :diabloti: damy rade:)
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buhahha... widocznie dawno wpier.... dziel nie dostał :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja trza pomoc to ja przyjade....moge go trzymac albo co...:diabloti:
  13. [quote name='Vectra']kąpiemysię raz w miesiącu :cool1: w jednej wodzie :cool1: :evil_lol:[/quote] brafooo trzeba oszczedzac wodem i srodowisko naturalne... [quote name='goldenka245']Yntelygentnye te rozmowy:P Swoją drogą to cześć :D[/quote] czesc:razz: [quote name='Vectra'][COLOR=red][B]uwielbiam sprawiać innym przyjemność[/B][/COLOR] :loveu: :loveu: bo gdybym tej pani u weta zaczęła opowiadać jaki to mały słodki piesek z Ajdy i nie groźy (czyli zgodnie z prawdą) była by zawiedziona :-( a tak usłyszała to co chciała usłyszeć :loveu: plus coś ekstra odemnie :evil_lol: :evil_lol: szkoda że tak szybko poszła :-( tyle miałam jej jeszcze do powiedzenia :-([/quote] moja kkkofana:loveu:jak ona mnie zawsze pociesza, do mymlona przytula wirtualnie..tak ci ona dobra jest:diabloti: [quote name='madzia i medor']Dealerowa:crazyeye: :crazyeye: Pogięło Cię:stupid: Znowu psa wstawiłaś:shake: :shake: Idę z tej zapsionej galerii:diabloti: [/quote] wracaj tu zara:mad: nie bede za tobom latac po galeriach tu sobie porozmawiamy yntelygentnie:diabloti: [quote name='Kate I Luka']Witaj Agusiu droga :multi: :multi: :multi:[/quote] Kasienka yol:multi: [quote name='Basia_Sz']Gdzie jesteś łolaboga?[/quote] se poszlam spozyc przterminowanego jogurta ktory sie zaczail w lodowce bo taka jedna Vectra mnie powiedziala ze mam jeszcze dzis do autka nie wsiadac i nie moge jechac na zakupy:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]u mnie w sklepie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a potem albo przedtem bylam u Klockowej i bylo bardzo milo i Ynteligientnje:diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]dawaj chrupe bo zabiore ci balonik ...[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=green][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/178/c8ee4a0702d5b20e.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] a co ten pan w tle taki wystraszony??
  15. ja ciem..Klocuszek:loveu: a jaki uczesany:loveu:
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]co ty mnie tu robisz... prima aprilis... spóźniony ale szczery... :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dzięki.... :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie ciulaj żeś jest pod moim sklepem [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_200v.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]po polsku: wrazi=wsadzi [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nooo jakby ci to powiedziec...zara bede prawie w sklepie....uwazaj mowie...zeby nie bylo ze nie ostrzegalam
  18. [quote name='Vectra']ja oszczedzam :cool1: sikamy raz w tygodniu w wuce :evil_lol:[/quote] a to my tez...se sikamy ale wode jeno raz w tygodniu spuszczamy...:diabloti:
  19. [quote name='clockwork'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_200v.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie ma za co... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uwazasz czy nie ??? jak dlugo mam machac ta lapka zza okna???
  20. do kibla...bo u mnie w kiblu nie ma kota i moga tam wszysyc sikac ile wlezie:diabloti:
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]matkobosko... aż sie lenkam.... :smhair2: ale co tam... zaryzykuje... lubiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to uwaza....
  22. klockowa lubisz niespodziewanki?:diabloti:
  23. [quote name='malawaszka']to Ty tez masz taki stolik???? :mdleje:[/quote] ona ma lepsiejszy....i sie leka ze jej go porwiesz....:diabloti:
  24. juz se znajdalam:diabloti:
  25. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]heloooołłł!!!! jestem!!!!! powsinoga sie mówi... nie włóczykij :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty powsinoga :) ten twoj salun to ma jakas strone internerkowa?
×
×
  • Create New...