-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Behemot']O, nie ma fotecek. :cool3:[/quote] o,Behemocik...
-
[B]oznajmiam ze jestesmy...ale za malo teskniliscie i nie dam fotecek:eviltong: napisikow tez nie bedzie:eviltong: [/B] [B]zadnych fotek! to nie galeria....to moj blogasek wytrymowany:diabloti: [/B]
-
[B]Witam niewitanych:)[/B] [B]ide na pastwisko ze psem....jak sie nie rozplyne z upalu to wroce...[/B] [B]tesknijcie za mna plisss to moze was kororowymi napisikami przywitam:razz: [/B]
-
[quote name='madzia i medor']Jak w tej galerii jest słodko i różówo:loveu: :loveu: :loveu: Ja tak kocham różówy:multi:[/quote] [B]ja tez lubie rozowy..uwielbiam..i dlatego pozyczam od naszej kolezanki te sliczna rozowa sukienke:loveu: :loveu: [/B]
-
[B]co niektorzy tutaj naprawde przedstawiaja poziom ze ho ho....[/B] [B]Kamcia ja tu pierwszy raz ale juz wiem ze beda wierna ogladaczka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: .[/B] [B]no a przy okazji zapraszam cie do naszego blogaska , zdarza mi sie nawet fotki umiescic czasem:oops: [/B] [B]to narka;) [/B]
-
[quote name='madzia i medor'][B]dealerowa[/B] berek:scared: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]Maaaadziaaaa:diabloti: :diabloti: [/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dobra nie chce od ciebie kasy... pieniądze to nie wszystko.....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bier to sobie , kurz do woli.. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale cena aktualna dla innych jakby cos :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]piniadze to nie wszystko....ale wszystko bez piniedzy to h.uj:diabloti: [/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]biore, ale tylko po tuningu... mózgi to moje hobby- uwielbiam zbierać to czego nikt nie ma :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Tuning to moja specjalnosc:loveu: co dzien w lazience robie taki malenki tuning, mam mnostwo chiptuningow i uzywam ile wlezie :diabloti: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='agnes1']NO PRZECA GODO, ŻE JEJ SIĘ INSTYNKT MACIEŻYŃSKI OBUDZIŁ:crazyeye: . TO JAK MYŚLISZ?? PO CO POLECIAŁA??:diabloti: MOŻE W KOŃCU BĘDĘ CIOCIĄ:multi: :multi: :multi:[/quote] [B]Jacenty ma instynkt macierzynski:crazyeye: :crazyeye:[/B] -
[quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]w razie jakby coś... 65 złotych.[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]. może być w ojro [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [B]kurna..zdzierstwo..w bialy dzien...Jacenty a jam myslala zes ty moj przyjaciul jest...:diabloti: [/B]
-
[B]Szanowne Panie , bardzo prosze nie rozmawiac o mnie jakby mnie tu nie bylo.....jestem....widze....obserwuje.....:diabloti: [/B] [B]mozg mam ...nie uzywany..odsprzedam..tanio:eviltong: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i co, i co... cos ty taka ciekawska?? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B] troskliwa jestem....chcialam wiedziec czy dolecialas...i skrzydel nie polamalas:diabloti: [/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co ja tak w gości z pustymi rękami/rękoma- niepotrzebne skreślić*[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]prosze dilery- prezent od firmy [/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/225/e1a3fa13e5a50a8d.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]dzieki ziomal...jol...szacuneczek...[/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to palenie ci robi spustoszenie w czaszce :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B]ke?? we czym??[/B] :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ło jak sie cieszkam...lece po browara... czy to ju z koniec?? bo nie wiem ile kupić...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Zuch dziewczynki!!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa.. Pysiu chciałam cie przeprosić, bo nie dotrzymałam słowa.... i nie siedziałam na kompku całą noc... ochrona lokalu mnie wyrzuciła kole 20tej... :mad: i tak sie podnieciłam tym porodem, że... obudził sie we mnie instynkt macierzyński... poleciałam do domu :oops: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]i co dalej?? polecialas i co??:evil_lol: [/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:[FONT=Arial][COLOR=red]ozdoba moja droga ...ozdoba[/COLOR][/FONT][/I][/B][/quote] [B]:oops: :oops: oj jaka nie kumata[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)dołóż klamerkę:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]w sensie taka do wieszania prania??[/B] [B]mam sie tez powiesic czy co...:diabloti: [/B]
-
[quote name='madzia i medor']:saint1: :saint1: :saint1: [/quote] [B][COLOR=blue]janiol..janiol mnie sie ukazal...:crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [B][SIZE=1][COLOR=#0000ff]przeciez nic nie pilam....[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)[COLOR=red]nooo to mus przyjechać znów do macierzy na zakupy:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] [B]bede bede niebawem:multi: tylko najsampierw musze kreacje zakupic....czyli worek i sznurek:razz: [/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:[COLOR=red][FONT=Arial]no weź kup se w Polsce klawiature:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote] [B]eeee..na to nie wpadlach....:razz: [/B]
-
[B]dzien dobry Basiu:) dzie cie wywialo?[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='AgusiaTerierka']Bonitko, nie ma Ciebie? Spacer, czy porządki?:razz:[/quote] [B]kawe pije ze mna:eviltong: [/B] -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]możesz jeszcze zajarać , zakurzyć :eviltong:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B] zabakac, wykurzyc,wciagnac dymka....ufffff[/B]
-
[B]dzien doberek:) alescie zaszalaly z fotami:)[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Nie wytrzymałam i obudziłam Pysię :oops: mamy 4:1 :loveu: ostatnia dziewczynka była też duuuża - ale nie wiem ile waży bo Edyta ledwo mówiła :oops: no więc pijemy za zdrówkko Seti :drinking: i 5 maluszków :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] [B]huuuuuraaaaaaaaa:)[/B] [B]Waszko czesc ci chwala ze nie wytrzymalas:loveu: [/B]