-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
gdzie znowu polazla? co za wloczykij jeden niooooo:razz:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]ja??? nie smiem watpic w arystokratyczne korzenie twojego yorko-westa....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]nawet nie podejmuje tematu...bo za chwile mi powiesz ze ma takie drzewo genalogiczne ze szok....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]i co łyso mi bedzie a po co????[/COLOR][/B] [/quote] a ma ci on drzewo...z korzeniami nawet ma ci on je....:diabloti: i nie bede juz nic mowic bo ciem lubie i masz ladna fryzurke i nie scem cobys olysiala:)
-
Klockowa zawzywam ciem przed oblicze me!!:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a jak sprytnie siedzi.....[/B] [B]dooopsko wyzej , łapy przednie nizej....słaby to on nie jest....:diabloti: [/B][/quote] bo to sprytna jest bestyjka...:loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]Ty to powiedziałas......[/COLOR][/B]:diabloti: [B][COLOR=green]czyzbys watpila w arystokratyczne pochodzenie mojego pieska???[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]widac...szkoelnie ...na psa zabójce przeszedla bez trudu....:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] tia..zdal za pierwszym razem...razem zdawalismy :diabloti:
-
[quote name='Basia_Sz']Kurde bele, Ala, o której imprezka? :cool3: Mas jus tlunki? :cool3::cool3::cool3:[/quote] to ja siem nie pisze na trunki procentowe ..cheba ze masz wode niemoralna...:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:eek: :lying: :icon_roc:[/quote] o co biega HE?:razz:
-
Klockowa gdzies ty szczescie moje:loveu:
-
[quote name='bonita']C[B]hodzi mi o świeżą soczystą trawkę :loveu:[/B] [B]U mas naokoło to jak na końskim padoku wyglą[/B]d[B]a:p, a Ty trawę masz nawet w ogrodzie:placz::evil_lol:[/B] [B]O to mi chodziło:cool3: a foty z trawą to takie kulorove są- ładne:loveu:[/B] [/quote] a ze trawa...zielona nooo....tera panimajem.... nie wiem jak ja to robie ze ona zielona....raz pomalowalam i tak sie koror trzyma...:) co mi przypomina ze musze czerwonego smoka odpalic i skosic to zielsko trza trawka pohandlowac:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]niedoprecyzowałam......mowie o torebce z Twojego legwana...[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]NIE CHCE....:cool1: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]zagladaj...zapraszam.....:loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]jak to nie dla psa??????[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no prosze Cie...to po co ja sie staram i robie foteczki?????[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no wiesz, teraz to juz mnie skrzydla zupełnie opadły.,.......[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ach Ci niesforni klienci......jakies kary cielesne przewidujesz dla nich????:diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]zajrzyj , zajrzyj do niej na chwile bo wiesz...miło jej bedzie.....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]i moze klientów tez ulgowo potraktuje.....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Daj jej szanse.....:lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] no ja nie wiem jak akurat stane w progu jak bedzie na dogo siedziala to ja nie wiem czy ona mnie pppokocha...:diabloti:
-
[quote name='Basia_Sz']A Wy dalej tą kieckę wałkujecie? :evil_lol: Pogniecie się za bardzo... :roll:[/quote] a nich by sie i wygniotla byle by byla....:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']noo i gdzie te foteczki w kiecusi i w garniaczku??? :loveu: ja sie pochwale że mam już wreszcie kiecke na wesele na które idę w maju :multi:[/quote] nastepna mnie dobija.....:diabloti: ja ide w sobote..te najblizsza..kuuuupa czasu no nie?:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:loveu::loveu::loveu: znalazłam kolejna bratnia duszę.....:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ino tyś jest wybredna że ulala... ani sukienki se nie umie dobrać... :mdleje: ja tam bym nie miała problemu..:evil_lol:. wszystkie sie mnie podobują...:loveu: kazda jedna!! i w każdej jest mi dobrze :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] mnie sie tez wszystkie podobuja dlatego sie umiem zdecydowac:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hmmmm: mój legwan nie ma żadnej torebki... :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bendem zaglądać ale czasem brakuje mi czasu... nawet prawie zawsze.... a do tego klienci w sklepie odrywaja mnie od kompa :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] eee klockowa a ja tam chcialam sie do ciebie kiedys wybrac ale teraz to juz nie wiem czy to dobra pomysla???
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja Cie dobijam???:loveu: [/B] [B]czy Ty taka wybredna jestes i marudna...:-( [/B] [B]jak juz fason znajdzie to nie taka kolorystyka, jak kolorystyka ok to nie taki kwiatek po prawej....[/B] [B]kobieto zdecyduj Ty sie odrobinke ......:mad: [/B] [B]i słusznie ten Twoj brat powiedział.......[/B] [B]kurde raz nie zawsze moglabys sie w kiecuchne ubrac ładnie..i umalowac....[/B] [B]ja tez ogolnie preferuje spodnie , ale i czasami kiecuchne lubie wlozyc na siebie.....[/B][/quote] als mi pojechala...po calosci:diabloti: kkkocham cie misiu:loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to ten Twoj jork dosc agresywny taki jest......[/B] :diabloti: [B]a co to za pierdoła daje sobie na glowe wejsc????[/B][/quote] aaa bo moj malusi jorczeczek jest specjalnie szkolony :)
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]nie...od tamtej pory mowie Ci ze bardziej wytrymowany....[/B] [B]i chyba profil mu sie zmienil....[/B] [B]tak sadze....:diabloti: [/B][/quote] taaa profil mu sie zmienil na bardziej..eee arystokratyczny..:razz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to tak jak ja... nic na P[/B][/COLOR][/FONT] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]NIE P[/COLOR]ale[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]NIE P[/COLOR]rzeklinam[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]NIE P[/COLOR]omykam do kościula[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]NIE P[/COLOR]ławie sie w dobrobycie[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B][COLOR=red]NIE P[/COLOR]iernicze głupot[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czasem tylko coś[COLOR=red] NA "W"[/COLOR]- wypije :p[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=blue] [B][FONT=Arial]siema ziom :multi::multi::multi: widzialam fotki..... dużo masz tych psów... :p[/FONT][/B] [/COLOR][/quote] ja ciem chromolem...ilez nas laczy Klockowa....:loveu:
-
i pies jeden... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/232/11175fcc86ba4b8b.jpg[/IMG][/URL]
-
piesy dwa... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/232/b0458b96df012ddd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/232/3551777ee63221f3.jpg[/IMG][/URL]
-
eeee..nie wiem o co chodzi...:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/177/859976bdfe8c7f20.jpg[/IMG][/URL]
-
jorczek i wescik odpoczywaja... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/101/8679d3d7547e0f0a.jpg[/IMG][/URL]
-
uwaga zapodaje fotki zrobione wczoraj....prosze o wyrozumialosc:razz: jorczek morderca... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/232/2ef3a654eec27c8b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]pies.., [/B] [B]wytrymowany...[/B] [B]i jakis taki do gory nogami....:diabloti: [/B] [B]to chyba wescik???[/B] [B]taki podobny....:diabloti: [/B][/quote] to jest jorczek.......nie poznajesz?? :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red]oooo dałaś fote psa;)[/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] dlugo tym nad myslalam ....:razz: [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/336d160715a7b88d.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: hyhyhy:evil_lol: jaki fajny pies [/quote] nooo i jaki brazowy:razz: [quote name='majoka']co on taki smutny: [IMG]http://images20.fotosik.pl/228/4b857d47a23a223a.jpg[/IMG][/quote] za siostra teskni...:cool3: [quote name='paula_z']O qrde, pies :-o [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/5a9a75bd3f9394d5.jpg[/IMG][/URL] :loveu:[/quote] w szoku jestes co?? takiego to na pewno nie widzialas jeszcze:diabloti: [quote name='evaxon']słoneczne witanko z rana:loveu:[/quote] Witam:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]Dealery ...co jest , dzień ucieka .......wstawać :multi:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] wstalam juz...ale nie twierdze ze sie obudzilam... [quote name='Imbir1']eee, to nie pies, tylko jorczek i do tego wytrymowany:diabloti: cześć Dielerki[IMG]http://scretch2.fm.interia.pl/Pogoda/17.gif[/IMG][/quote] wlasnorecznie wytrymowany:cool3: [quote name='Basia_Sz']Witaj Aguś :loveu: Cóż to? Gdzie się podziałaś? Goście na kawkę przyleźli :evil_lol:[/quote] jestem jestem, kawa podana [quote name='bonita'][B]Myślem, więc jestem:evil_lol:[/B] [B]Na tą na kaffe przyszłam i ciacho :)[/B] [B]Masz jakieś nowe foty do obglądniecia :cool3: idę sprawdzić:cool3:[/B] [/quote] nie mam fotow to jest blogasek moj a nie jakas galeria:mad: [quote name='bonita']J[B]akie to romantycne jest :loveu: fajne [/B] [IMG]http://images20.fotosik.pl/228/11b083ed40f459e6.jpg[/IMG] [B]Jak Ty to robisz, że masz takie soczyste te fotki he?[/B][/quote] eeee soczyste??? o czym ty do mnie...