-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
o i taka bestie jeszcze spotkalam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/548457f4553754b5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']las .. las ... :hmmmm: no napewno nie las kamcias :evil_lol: oo wiem las niewiedus :diabloti:[/quote] co ja bym bez ciebie zrobila:loveu:
-
[B]hejka:) fryzurka bardzo bardzo:) i auteczko tyz:)[/B]
-
[B]o fotki:) o jakie ladne...takie jakby reklamowe:diabloti: :cool3: [/B] [B]dzien dobry na wieczor:)[/B]
-
[quote name='Vectra']wiem :oops: nieraz godzinami próbuje coś spalić i się nie da :oops: ale dziś np przypaliłam żołądki które gotowałam dla Frania :evil_lol: fszystko to przez las kamcias :placz:[/quote] oo ooo ooo i mi sie przypomniala nazwa tej hodofli mowilam ze Las cos tam:diabloti:
-
[quote name='Vectra']i tak fajnie przepalone :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B]Vectra zgadzam sie ale ty myslisz ze to tak latwo zrobic?? wiesz jak sie trzeba starac zeby ''uchwycic'' takie przepalenie:diabloti: [/B]
-
[quote name='Vectra']jesooo jaka ten Twój jorguś ma zajedwabistą czupryne a z jakiej on chodowli jest co ?[/quote] [B]ekh...jak mozesz pytac??? no z tej dobrej....najlepszej nawet...tylko cholerka jak na zlosc zapomnialam....[/B] [B]Las...cos tam...:razz: [/B]
-
[B]haluuuuu jestem, obecna:) i bede bo TZ spi i nie bedzie marudzil ze sie taki samotny czuje....jakie to smutne doprawdy:diabloti:[/B]
-
[quote name='AgusiaTerierka']Chyba zodiakalny bliźniak?:razz:[/quote] skad wiedzialas?:loveu: :loveu: :loveu:
-
a to co nie wiem, robilam fotki mojemu krolewiczowi i jakis taki mi w kadr wlazil:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/171/9d9dc7e088b70f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/171/37da739099335938.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/3653a5843eae3b56.jpg[/IMG][/URL]
-
ooo a tu zagadka:) bo na pewno nie wiecie kto to to moj jorczek jeszcze go wam nie pokazywalam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/171/3f2b9fa56985e667.jpg[/IMG][/URL]
-
a co mi zam zasmiece sobie blogaska i pokaze wam mojego innego pieska poznajcie to moj jorczek, nazywa sie Diler [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/d05d71f37a30da72.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AgusiaTerierka']To widać...:evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']Łożesz Ty w mordę jeżyczka, ależeś zabłysnęła:crazyeye: :diabloti: Do usług:cool1: Pinknotki:loveu: :loveu:[/quote] ha bo to jorczek z najlepszej hodowli w kraju:razz:
-
[B]Kamcia kupilas sobie nowa lustrzanke ?? takie fajne zdjecia...wyrazniejsze niz te ostatnie:loveu: [/B]
-
[quote name='Vectra']i po co zaśmiecasz sobie blogaska fotami ? :diabloti:[/quote] juz nie bede obiecywam:razz: nastepna porcja moze za tydzien jak uroczyscie otworze ponownie mojego blogaska:loveu:
-
[B]eee to tego chcialam pare fotek wam pokazac..takie byle jakie...z komorki albo chlewika...zamazane i do gory nogami....jak zwykle:)[/B] [B]to jest moj jorczek, nazywa sie Diler i jest zodiakalnym bykiem...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/98/b20cd044780e6259.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madzia i medor']No to napiszę, ze aj loviuvivu soł maczos:loveu: :loveu:[/quote] ich habe dich liebe:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']czy już jesteś szczęśliwa :diabloti:[/quote] szczesliwa?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to sie nie nazywa szczescie to jest...pelnia szczescia to jest cos na co cale zycie czekalam , o czym marzylam , snilam i pisalam wiersze musze sie napic...i zapalic...duzo palic...duzo pic... czy jest na sali psychoanalityk?????
-
[quote name='PIKA']Cześc Dilereki :multi:[/quote] czesc Aga:loveu: [quote name='madzia i medor']Ojj Dealerówna jest wszechstronnie utalentowana:razz::grins:[/quote] kkkocham cie misiu:loveu: [quote name='madzia i medor']To faktt:cool2: Czy już pisałam, że Cię koffam robaczku:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] niee:diabloti: nie pisalas....
-
[quote name='Kamcia_14'][SIZE=3][COLOR=royalblue]Zgodnie z zaproszeniem przychodzę do waszej galerii :cool1: . [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=royalblue]Nie sorry , blogaska . :eviltong:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=royalblue]Jak to nie będzie :placz: ?! Żartujesz :razz: ?[/COLOR][/SIZE][/quote] [B]Kamcia jak chcesz nas odwiedzac to zapamietaj sobie raz na zawsze: JA NIGDY nie zartuje...kazdy ci to powie:razz: [/B] [B]fajnie ze nas odwiedzilas:loveu: [/B]
-
[quote name='Vectra']Dilska wracaj z tego beznadziejnego grilla :cool1: bo tu TAAAAAAAAKAAAA niespodzianka na Ciebie czeka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]jakbym wiedziala co tu na mnie czeka to bym sie dala usmazyc na tym grilu:diabloti: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Pysia - szacuneczek:loveu: [/B] -
[B]jadziemy na grilka..fotki beda chyba jutro.[/B] [B]kocham was misie:loveu: [/B]