Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']A sprzątasz Ty, gotujesz, zmywasz etc:cool1: Bo jak nie, to na czarnym targu sprzedam:diabloti:[/quote] jaaaaa:crazyeye: to mi sprzataja, gotuja, zmywaja hold oddaja....:loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='madzia i medor']Nadrobiłam wszystko:evil_lol: :evil_lol: Buhahahha:evil_lol: Las niewidos, boszki:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/226/d2ce883ad67aca57.jpg[/IMG][/URL][/quote] a to buhahaha to niby czemu?? moj jorczek ci podpadl?:diabloti:
  3. [quote name='evaxon']poprostu ...wydaje mi sie...ze....jestes zmeczona:razz:[/quote] po czym wnosisz:razz: :razz:
  4. tak sobie pomyslalam ze chyba juz pojde...wiem , bedziesz tesknic Ewunia ..nie pros nie nalegaj nie placz....wroce:diabloti:
  5. [quote name='evaxon']:placz: :placz: wezcie jąąąąąą:placz: :placz:[/quote] wszyscy spia kto ma wziac?:razz: i jak ma mnie wziac:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  6. [quote name='evaxon']Dilerowa widzisz:multi: podziwiaja mnie:multi: [B]MNIE MNIE MNIE[/B] A NIE CIEBIE:diabloti:[/quote] biedna Ewcia nie wyczula sarkazmu....chodz cie przytule:loveu:
  7. [quote name='madzia i medor']Nigdy nie wiem, Ameryki tym nie odkryłaś:evil_lol: Aj loviuvivu tu:loveu: Nie chwal się, bo do reklamacji oddam:cool1:[/quote] ja nie podlegam reklamacji..jestem bezblednym modelem:loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='madzia i medor']Ale twarzowa koszuleczka:diabloti: Padłam:mdleje::evil_lol:[/quote] Podnies sie Madzia bo cie krego slup rozboli....
  9. [quote name='PIKA']ladniejsza od Pysi? :cool3: :evil_lol:[/quote] Wiesz ja kocham Pysie wiec nie chce jej ranic.....:diabloti:
  10. [quote name='evaxon']ni ewiesz co piszesz:evil_lol: ale dzieki ci dobra kobieto:multi: za darmo cie oddam:diabloti:[/quote] Nie stac ICH na moje utrzymanie:loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='madzia i medor']Nie JA Twoja, tylko TY moja, no przecie to ja Cię przygarniam:diabloti:[/quote] KKKocham cie misiu:loveu: :loveu:
  12. [quote name='madzia i medor']Przyganiał kocioł garnkowi:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: Którzy to:razz:[/quote] no ONI ...nie widzisz ICH....sa wszedzie...
  13. [quote name='Vectra']to ONI tak :diabloti:[/quote] ha wiedzialam!!! co dzien powtarzam ze ONI tu sa!
  14. [quote name='madzia i medor']Ja ją przygarnę, pokocham jak swoje:loveu: :loveu:[/quote] moja Madzia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='evaxon'][CENTER][B]oddam Dilerowa w "dobre" rece[/B] [B]po odbior zapraszam do mojej galerii:razz: [/B][/CENTER] [/quote] nie stac ICH....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='evaxon']:roll: :roll: :roll: :roll: idz spac[/quote] ale dlaczego???? nie chcesz juz na mnie patrzec??? sluchac mych slow??? :loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='Vectra']KKKurde do kibla wyjść nie można bo stukacie i stukacie .........[/quote] myyyy:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to tyyyyy:diabloti:
  18. [quote name='evaxon'] :mdleje:[/quote] alez moja droga wiem ze moj blask cie oniesmiela ale nie musisz padac z wrazenia:loveu: :loveu:
  19. [quote name='madzia i medor']Widocznie nie uważnie słuchałam:evil_lol: A Ty zombi:crazyeye: Bo ja tam [COLOR=white]niewidzialna jestem:ghost_2: [/COLOR] To jest bardziej kaczi:cool1:[/quote] Bycie zombi jest kaczi...:diabloti: niewidzialnym byc jest passe:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']Bój się Boga dziecko:cool1: :evil_lol: :evil_lol: Odmeldowana:p Ja palę szybko, więc mniej mi zabiera:cool1: A poza tym, są sposoby na przedłużenie, co suma sumarum wychodzi na jedno, tak jakbyś nie paliła:diabloti: To ty ten tego:hmmmm: A blada już jezdeś...:razz: :diabloti: Kurna faker, nie nadążam za Wami:shake: :diabloti:[/quote] wlacz turbo:)
  21. [quote name='Vectra']Ty też zombi :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a i owszem:) ale jakie piekne zombi:diabloti:
  22. [quote name='evaxon']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: piekna foteczka pieknego kawalera:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ktorego wlascicielka jestem ja..piekna jak nikt:loveu: :loveu: :loveu:
  23. [B]cheba se pojde juz....cicho tu jakos..wszyscy spia czy jaki pieron....[/B]
  24. [quote name='madzia i medor']A skund wiecie:razz: :razz: :razz: :diabloti:[/quote] bo tak mowila mucha....:razz:
  25. [quote name='Vectra']Dilska sio :cool1: zasłoniłaś całą galerie Tigrową :evil_lol:[/quote] nie pojde....podziwiajcie mnie:loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...