-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Tlena nie mam :placz:, ale skajpa mom:evil_lol:[/B][/quote] to czym ty oddychasz???:razz: -
witaj:multi:
-
dzem dobry Agga:multi:
-
Ha pierwsza jestem dzis o swicie:diabloti: dzien dobry Paula:multi:
-
matko jedyna kolejny faflun:loveu: ale macie fajnie:lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]O i gadu gadu masz, ja tyż:cool3: Możemy tam kiedy sobie porozmawiać o naszych niedocenionych talentach:diabloti: i powspierać się duchowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/quote] mam gie i tlena mam i skejpa tyz :) -
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Kochana....[/B] [B]mam nawet dwie.....[/B] [B]jedna bardziej klasyczna....dopasowana,przed kolanko..taka biało czarna.....ta biel taka nawet polyskliwa....[/B] [B]jutro foty..:loveu: [/B] [B]a druga al'a lata 60 czarna w biale kropaski....z tiulowa falbanka za kolanka...czaderska....:loveu: [/B] [B]obie jakby na mnie szyte....[/B] [B]normalnie miodzio...:loveu: [/B] [B]wlasnie w tej pierwszej dzis w pracy jestem i ogolnie sie podoba ta sukienka oczywiscie.......:diabloti: [/B] a co??????????:diabloti:[/quote] taaa dobijaj mnie dalej..ja to chyba mam jakis spaczony gust bo nie umiem nic kupic. inna sprawa ze tak rzadko chodze w sukienkach ze na sama mysl o wlozeniu tego dostaje dreszczy ale brat mi powiedzial ze jak na jego slub przyleze w galotach to mi doope skopie...:razz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Krokodylim:crazyeye:no co Ty , Merol nie pozwoli na to żeby krokusiowi choć jeden włos z głowy spadł:evil_lol: Wszystko delikatnie jest brane:diabloti:[/B] [b][B]Dealerka masz taki wielki talent:loveu:, może Ty z mojej rodziny pochodzisz:cool3:[/B]:evil_lol: [B]Cześć witanko:multi:[/B][/quote] ja to w ogole jeden wielki chodzacy talent jestem...taki niedoceniony:diabloti: -
alescie sie uczepily....ja wczoraj bylam ekh...chora, slaba , blada i miálam problemy z koordynacja....jaja mam w sypialni dwa..tzn tera se akurat poszly zarabiac na rachunek za prad...a w lodowce mam jajek 6:) zara bedzie mniej bo Dilusiowi dam:) aaa i dzien dobry
-
zaniemoglam wczoraj ......ale jestem znowu i dzien dobry cieplutkie mowie:loveu:
-
[quote name='basienka22'][quote name='clockwork'] Na tego kretyna nic juz niedziała nawed grożby,słowa poprostu nic.Więc ja mam orzeszek ale czy on cos ma ???:???: :???: Cały czas mnie to zastanawia:vamp: :vamp: :stormy-sad:[/quote] nie zebym sie wtracala ale wiesz niektorzy oceniaja po sobie wiec faktycznie moze on nic nie ma albo calkiem maly orzeszek taki zarodniczek orzeszkowy...
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]UMIAR Aga, UMIAR:evil_lol::evil_lol:[/B]:evil_lol:[/quote] umar maciek umar juz lezyyyy na desce...jakby mu zagrali podskocylby jesce:diabloti: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dziecko... śmiem twierdzic że za dużo pijesz... w niedziele jeszcze :shake: bardzo niedobrze bardzo :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pamietam po prostu aby dzien swiety poswiecic....:razz: czy jakos tak...
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]aa... to głowa cie boli po rachunku... juz sie zmartwiłam że przeholowałaś..[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong:[/quote] obawiam sie ze przeholowalam ale od tego rachunku to otrzezwialam zara i tak mnie siakos sieklo....oczoplasu dostalam prawie....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry gromadko:) a mnie to sie rzucilo w oczy ze'' przyjechaly posilki w postaci tesciowej''... smaczna byla???:diabloti: -
dzien dobry:) jak to masz sukienke??? a ja ciagle nie mam a zegar tyka...
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]masakra..... godzina i 10 minut.... tyle zajęło mi nadrobienie Ozzulkowego blogasa :mdleje: zostało mi 6,5 godziny pracy... a blogasków całe mnóstwo... aż sie boje iśc dalej :angryy: wstrętne przebrzydłe gaduły....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i za to was kocham misie :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] idz se do mnie tam pusto i glucho....jak we lesie jakim :diabloti:
- 78403 replies
-
ze ten tego..jak to bylo....aaaa dzien i dobry...aczkolwiek powiadam wam glowa moja mowi ze dobry to on ci nie bedzie.....dostalam rachunek za prad...jestem w szoku potrzebuje lekarza.....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:nie zauważyłam jaka masz grzywkę:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]grzywe mam rozwiana, wzrok dziki, suknie plugawa....:diabloti: [/B]
-
dzien doberek:multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Idem na tą kaffe, a ciastko jakieś jest? czy już zjadłąś:diabloti::evil_lol:[/B][/quote] cosik sie znajdzie:) chodz:evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Witamy się również:multi:, szkoda że to poniedziałek, a nie piątek:p[/B] [B]Nie a dobrze Ci czasem:diabloti::evil_lol:[/B][/quote] nie bardzo mi dobrze szczerze mowiac...za duzo wina wczoraj wypilam:razz: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I];)witej.......mus płyny ustrojowe uzupełnić;)[/I][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] uzupelniam bardzo bardzo....slabonia mam pospolitego dzis:razz:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Dobry dzionek :) jest kawa u Ciebie?:evil_lol:[/B] [B] [COLOR=red]jak nie jak tak:) jak co dzien rano...:razz: [/COLOR][/B] [B]:megagrin::diabloti::evil_lol:[/B] :loveu:J[B]aki piękny wierszyk córciu[/B] [B]W górach resztki śnieżku[/B] [B]a w dole wiosna, ...ach[/B] [B]Cieszymy się ogromnie [/B] [B]że zima idzie w dal...:evil_lol:[/B] [B]Mamcia z Bielska przesyła pozdrowionka:multi:[/B] [/quote] nastepna poetka na dogo:evil_lol: -
dzien dobry pechowcy:) mnie 13 sie nie ima:) ja urodzona 13go to mi tam takie dni, czarne koty i inksze nie straszne:)