-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
moj latrerek...slicny no nie????????????????? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/b9d3c33342bb49b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/be47651d767ab09d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/1330724b0bdbe8e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/5469214c70a630bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/181/22f6f9b6b09275e0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']ale dog w sesie pies czyli nie suka?? czy dog czyli pies w sesie kupa siersci na 2 łapapach ?? bo jezeli dog w sesie pies czyi nie suka to sie moja droga mylisz bo przecie Dilus mnie ma jaj:evil_lol: :evil_lol: siemanko:D[/quote] ja nie wiem...zeby juz tak od rana pijanym byc...:diabloti:
-
[quote name='Vectra']można gifunie :loveu: można obrazeczki :loveu: wszystko można byle się mieściło w normach "Las Kamcias regulaminos" :loveu: witajcie kochanieńkie :loveu: :loveu: :loveu: tu wkońcu mogę być sobą :loveu: :loveu: :loveu: szczerą otwartą i sympatyczną :loveu: :loveu: no to lece po kaffe , papatki narazieńki buziolki wracam za minutke :loveu:[/quote] Ewunia to ja tez biegunciem po kaweczke potuptusiam i wypijemy razem...zostaniemy psiapsiolkami ploseeeeeeee:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']witaski Dilusiowa Ago :loveu: :loveu: nie szczędz fotkek , wstawiaj najśliczniejsze :loveu:[/quote] musze poszukac bo nowych nie mam ..telefon mi sie zepsul i nie moge robic fotecek...
-
jaaaaakieeee kochane...jakie slodkie pieseczkiiiii to szczeniaczki jesce som:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:witam gospodynię skoszonego trawnika i prawie doga;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] trawnik sie nie skosil...czerwony smok nie dal sie odpalic...ale mimo to witam razem z moim prawie dogiem....:loveu:
-
halooo:) bylam tu...
-
haluu a ja dzis pierwsza mowie dzien dobry:)
-
iiii...wroble mnie doniesli ze mnie wczoraj dobijalas na gie..znaczy sie dobijalas....a gdzie ja bylam?:razz:
- 78403 replies
-
aaa i ten tego sie zapomlam przywitnac....jol ziom:loveu:
-
[quote name='basienka22']:lol: Dzięki Madziu że pamietasz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hihihi przyda mu się oj przyda:mad: :mad: :mad: :mad: Jeszcze jest pare osób ktore mu wklepią :olympic: :diabloti: :grab: :sweetCyb: :chainsaw:[/quote] Bsaiu nie daj sie chlopu...niech se gada przynajmniej se blony sluzowe nawilzy...a po za tym jak na niego spojrzysz to przypomnij sobie ze mezczyzna to tylko dlatego zostal stworzony ze wibrator nie ma funkcji koszenia trawnika:razz:
-
oczekiwalam zdjec tych twoich sukienek:razz:
-
halo Kasienko przeszczesliwa:)
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a ja zajadam sniadanko......:eating: [/B][/quote] smacznego:) to ide po jogurcik.....
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dotarlam i tu do elemelelkowni:loveu: dzien doberek:) -
opowiesci kilka wrobla cwirka...... Jak co dzien wieczorem poszlam z Dilerskim na spacerek...niby nic nowego:)i kiedy tak sobie wedrowalismy przez laki, pola i bezdroza spotkalismy starszego pana, pan jak pan...:razz: ale to co mial mi do powiedzenia na temat mojego psa ?...mianowicie pan zafascynowany przystanal i podziwial mojego przynoszacego mi wyrzucany patyczek pieska po czym zapytal grzecznie '' a coz to za rasa?'' na co ja rownie grzecznie bo juz taka mila i grzeczna sie urodzilam odpowiedzialam ze mial ci on byc bokserem ale sie po drodze rozmyslil i tak tylko boksera przypomina:razz: na co starszy pan rownie grzecznie( achhh coz to byla za konwersacja:cool3: ) ale i stanowczo odpowiedzial ze jestem w bledzie( :crazyeye: ).... spojrzalam na Dilera -moj ci on, nic sie zmienil i dalej mi przypomina boksera....ale pytajaco spojrzalam na pana i uslyszalam na to ze moj pies to DOG!:crazyeye: po czym ja w stuporze sie ostalam a pan bez dalszych wyjasnien pozegnawszy sie grzecznie odszedl....chwilke za nim patrzylam czy nie rozplynie sie w obloku kurzu ale nie...to nie byl sen... po czym z powatpiewaniem patrzalam na mojego pieska dluzsza chwilke ,czym ten chyba zdziwiony jakis byl bo przysiadl przede mna i zerkal niesmialo spod oka....po czym po kilku minitach doszlam do wniosku ze TAK moj pies jest DOGIEM...jakby na to nie patrzec....w koncu DOG oznacza pies i moj pies jest jak najbardziej psem..... a dzis od rana na niego ( psa znaczy sie ) patrze czy mi sie on nie przeistacza bo moze pan ten jakies nadprzyrodzone zdolnosci ma i mi psa , znaczy doga , zaczarowal?:razz:
-
[quote name='apple']Będziemy Was śledzić:razz:!!![/quote] juz sie boje... [quote name='bonita'][B]jestem :)[/B] [B]Jak zwykle w porze kawnej :D[/B][/quote] no nareszcie trafilas na czas wlasnie zrobilam swiezutka pachnaca kawusie....:loveu:
-
halo:) wpadlam z rewizyta:) obejrzalam foty..slodki ogoniasty faflun:loveu:
-
[quote name='Basia_Sz']Pozdrawiamy Dealerki i życzymy miłego dzionka :loveu:[/quote] i my rowniez zyczymy:loveu: [quote name='tygra']nie no czad [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/101/8679d3d7547e0f0a.jpg[/IMG][/URL][/quote] eee czad?? wrecz przeciwnie to zdjecie tchnie spokojem:diabloti: [quote name='Pysia']Cześć :) Potrzebuję trochę narkotyków aby uspokoić stado wrzaskunów ;) Masz coś w zapsie?:evil_lol:[/quote] ludu moj ludu nie bede siem chwalic czy mam bo mnie w koncu zamkna... [SIZE=1]cos sie znajdzie:diabloti: [/SIZE] [quote name='apple']cześć! Wreszcie do was zagościliśmy z Krosiem. Tu tez same ploteczki widzę:cool3: E nie sorry - yntelygjentne rozmowy:evil_lol::eviltong:[/quote] witajcie:multi: zapraszamy do naszego blogaska :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][I][B]:crazyeye:Dealerkowa ...ja sie tu dobijam do Ciebie na Gie po działke a tu doopa cicho ....nic:mad:[/B][/I][/COLOR][/quote] eee..trawke kosilam...tzn.chcialam ale mi nie wyszlo...a dobijania nie slyszalam z tym ze jak tym kijem walilas to nie wiem czy mi gie dziala teraz:diabloti: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/101/8679d3d7547e0f0a.jpg[/IMG][/URL] Hehe :D Cześć Dilerka :multi: Skosiłaś tą trawkę? :razz: Przyszmugluj trochę do kraju, bo ona taka zielona :evil_lol:[/quote] nol problem..czekaj na granicy... [quote name='bonita']\ [B]nie zdążyłam:p[/B] [B]Ale i tak się napiję [/B]:drink1::drink1::drink1:[/quote] napij sie napij bo ci sluzowki wyschna:diabloti: [quote name='madzia i medor']Jejku:crazyeye: Ten wiersz został napisany o mnie:bigcool::bigcool: Cała ja:loveu: To i ja sobie z Dealerkową chlupne :razz::razz::razz::drink1:[/quote] a ta tylko lata po galeriach i okazji do chlupania szuka:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]jak z Dealerkową jak sirota gdzies dogorywa pod stolem......była i zniknęła[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dobijałam się z polecenia impresario:razz:na gie a tu cisza:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] jestem onzajmiam ze jestem prosze pukac zapraszam w moje skromne progi:)
-
[quote name='tygra']cześć byłąm poczytałąm i zajrze potem[/quote] czesc:multi: zagladaj:) [quote name='evaxon']przyszłam sie tylko napic za 300 stronke:cool3: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1:[/quote] o matko z corka :crazyeye: ja mam 300 stronke:crazyeye: nie zauwazylam...slepata jestem jaka czy co...:evil_lol: [quote name='ferraribox']TO i ja dołączyłam do pijących z okazji 300 stronki;)[/quote] no to chlup:) [quote name='AgusiaTerierka']Co galeria to okazja... :drink1: Trzeba miec zdrową watrobę i mocną glowę:evil_lol: .[/quote]
-
halooo Madzia...pracujesz?:razz: pracuj robaczku pracuj....
-
Dzien dobry Alicjo...co sie dzieje? kto jest chory? dlaczego mialam tak malo do nadrabiania?:diabloti:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
tutaj takie powazne rozmowy o losie niufkow to ja niesmialo tylko dzien dobry powiem:loveu: -
dzien dobry Ewcia:)