Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Behemot']Albo prusakiem :scared:[/quote] albo myszom:crazyeye:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:[COLOR=red][FONT=Arial]mój nalpiękniejszy:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/COLOR][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]KKKurde ...czy to napewno ta terapia była:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aha sprawdziłam naocznie .......słoniątka nie będzie.......Klockowa wchodzi do domu przez szpare pod drzwiami...;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Klockowa jest wezem:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zrób mu usta -usta.....:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] niech se polezy jeszcze musze 7 minut maseczke potrzymac...:diabloti:
  4. ooch biedna ty....trzymaj sie i nie daj sie chorobsku
  5. wlasnie doprowadzilam do stanu przedzawalowego pana technika od telefonu:diabloti: sie chcialam upiekszyc i se maseczke zrobilam z alg...no i zapukal ...to mu otwarlam:diabloti:
  6. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]prawie jak zmeczony dog.......hihihihi......[/COLOR][/B][/quote] PRAWIE robi wielka roznice.....:diabloti:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]a ja na dodatek miałam wolne z prac domowych i spedziłam go w miłym towarzystwie;)[/I][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][I][B]a ty już w Katowicach czy jeszcze poza granicami:razz:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:multi::multi::multi:heyka Aniu [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] poza granicami ciagle echhh....jutro chyba pojedziemy....
  8. [quote name='Pysia']Witam bardzo biedna w psy dealerko :eviltong: [/quote] auc....zabolalo....:diabloti:
  9. Witam oooogromniasta chwilowo Pysiowa rodzinke Ewa AlKil -szacuneczek:) akcja pierwsza klasa hihi:evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:czy masz kogoś konkretnego na myśli........hmmmmmmmmmm.......:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ja też kawusia .....jogurcik......czy muszę się jeszcze nauczyć palić:crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] iiiiiiiiiii...ekhm...pochmurno jakos no nie? :diabloti:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:....da sie przeżyć .....przytulisz się z jednej strony do Klockusia:eviltong:....no dobra wezmę to na siebie .....grunt że nie gryziesz:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] juz sie nie moge doczekac.....zeby sie dowiedziec czy nie gryze:diabloti:
  12. [quote name='AlKil']o to mamy kolejnego doga!!!! na dogomani! Bosko!:Cool!:[/quote] fajnie jak nie wiem co:evil_lol: tylko czy on mi jeszcze urosnie:crazyeye:
  13. [quote name='bonita'][B]Jestem punktualnie na kawie?[/B][/quote] nooo ja juz prawie wypilam:loveu: witaj:multi:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]helloł:evil_lol:z ranka......powinne cię piec uszy.......miejscówkę na kanapie masz zaklepaną;)....tylko obiecaj że nie kopiesz jak śpisz:diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] aaaa to wy:mad: czkawke mialam jak cholera:evil_lol: ja nie kopie ja sie tylko lubie poprzytulac:loveu:
  15. [quote name='madzia i medor']Ja od początku wiedziałam, że to dog:niewiem: Przecież to widać na pierwszy rzut oka:evil_lol: :turn-l: :turn-l:[/quote] no to tylko ja caly czas myslalam ze mam latlerka...tak w metryczce stalo:diabloti: [quote name='bonita'][B]Wiesz ja od razu poznałam, że Twój pies to inaczej dog[/B]:cool3::evil_lol: [B]co mu tak fafle latają, temu dogowi :cool3: :evil_lol: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/URL][/quote] gimnastyke faflowa uprawial moj dog:evil_lol:
  16. [quote name='PIKA']Cześć Dilerki :multi: a temu co tak fafle wyglo ?:evil_lol:[/quote] czesc Agula:multi: wyglo mu bo to normalne u dogow:diabloti: Intiemu sie tak nie wyginaja:crazyeye: jak nie to cie uswiadamiam ze to nie dog:diabloti: [quote name='paula_z']Hahaha :D Na konkurs z tą fotą :razz: Witaj właścicielko doga :p[/quote] Witaj Paula :multi:
  17. Dzien dobry:) a ja to tylko chcialam zobaczyc gdzie i z kim bedzie mieszkala Pysiowa , niedlugo Twoja, niufka ale tak mnie wciaglo ze pol galerii obejrzalam. sie usmialam jak norka , piekne zdjecia szczegolnie z Egiptu:) milego dnia:) Aga
  18. witajcie o poranku:)
  19. [quote name='Evelina']Ooooo masz ci los :placz: taki swietny topik a ja najlepsze fotki Talki wywalilam :placz: Na otarcie lez znalazlam swoja fotke :loveu: Juz dawno chcialam sie Wam przedstawic. [IMG]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-487.gif[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9064/pict1397mc3.jpg[/IMG] [/quote] achhhhh Evelina jak ty jestes sliczna:loveu: :loveu: :loveu: jestes moze modelka??? bo ja akurat Bravo girl przegladam i tu taka podobna slicznosc na zdjeciach jest:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. jejku :loveu: :loveu: :loveu: ile tu utalentowanych ludkow mamy:loveu: :loveu: :loveu: co zdjecie to sliczniejsze, ladniejsze i slodziutkie:loveu: :loveu: :loveu:
  21. no dzien dobry Ewcia, co tam nowego, ciekawego albo nie ciekawego i starego?:loveu:
  22. helol helol:multi:
  23. dzien dobry Alu:) my juz po siq i po qp a teraz kawusia mniam mniam ....i papieroch a co se bede zalowac:) sa tacy co nie pala a i tak charlaja jak gruzliki....:diabloti:
×
×
  • Create New...