-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaa... zmierzyłam Clockworka- 65cm w kłebie i ... 65 w karku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to dla mnie specjalnie:loveu: :loveu: :loveu: jaka ty jestes mila i mila:diabloti: kawal piesa z niego...moj Klocuszek miziu miziu:loveu:
-
[quote name='niki_ill']Hehehe, nie poprostu chce dodac imie malego, ale nie wiem jak :oops: :roll: :shake: Jakas podpowiedz?:roll:[/quote] wejdz do pierwszego postu, wybierz opcje ''idz do zaawansowanych'' i mozesz zmienic tytul:)
-
iiiiiiiiii jaki kochany:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: rozpisz konkurs na nazwe galerii:) moze niki ill i zoltki trzy:)
-
witanko siemanko i dzien doberek:multi:
-
dzien doberek:) sliiiiiczne zdjatka:loveu:
-
halooooo Madzia:) wrocilam:diabloti:
-
witajcie Imbirki:multi:
-
dzien dobry :)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien doberek:) melduje sie na posterunku:) kawe pije sobie - dolaczysz sie:)? -
czeeee Klockowa:) maslanka tyz na doope spalona dobra...sprawdzalam;)
-
dzien doberek:multi: witam po krotkiej nieobecnosci :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry Pysiata:loveu: ale ci te twoje rosowy rooosna:) chcialas cos na wzmocnienie chyba?:) ja tez ..gripa mnie dopadla...szewc bez butow normalnie...hihi -
czesc slonka moje kochane:) jestem juz. latam po galaryjach i probuje nadrobic co sie da:) potem wam poodpisuje:)
-
[B]dzien dobry:multi: przyznaje sie ze obejrzalam tylko fotki bo tego gadania to nie mam sily nadrabiac:) uprzejmie informuje ze jestem, wrocilam i mam grype:-( jakby kto chcial garsc zarazkow to chetnie oddam ..gratis:)[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...........................trochę poczytałam, pooglądałam.....taki fajny grill znalazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witam dilera.................(czego??)[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]..i pojawiam się z rewizytą:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] juuuhuuu:) straszliwie sie ciesze ze nas nawiedzilas:) [quote name='apple']Cześć kochani! Powitanko na śniadanko:lol:[/quote] witanko:)
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=darkorange]to jak kawe... to i ja poprosze! bo spaliłam czajnik... znaczy... sie spalił... a bez kawy w południe ani rusz :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] prosze moje panie zapraszam gorrraco i serrrdecznie:) mam ci ja kawe i nawet czajnik i inne cuda tyz mam:)
-
jak zes sie tak polansila to se przyszlam:) i obejrzalam....nooo calkiem ci on ladny ten twoj jorczek:loveu:
-
dzien dobry, a ja to chcialam zobaczyc jak sennie w tej galerii jest , bo na bezssenosc cierpie.....ale czuje sie oszukana, oklamana i nie wiem jaka jeszcze sie czuje bo wcale mi sie nie chce spac. wrecz przeciwnie, obsmialam sie jak norka, foty mnie zachwycily i jakis taki zapal do zycia mnie ogarnal.... milego dnia zyczac ostrzegam ze ja tu jeszcze wroce:diabloti:
-
dzien dobry :) lepiej ci??
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przekonałaś mnie... zajrze jak ta fota pójdzie w zapomnienie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dilerko- mam dla cie propozycje nie do odrzucenia.. jak polecicie z tych dojczów wpadaj od razu do mnie- pożycze ci którąś z moich sukienek... na wesele :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a msz rozowa:loveu: :loveu: na pewno masz po co ja sie goopio pytam:loveu: na pewno masz same rozowe i do tego butki i spineczki:loveu: leeeceeee:diabloti:
-
Ala jestem sledziem...sledze cie:) dzien dobry Paulowata:loveu:
-
ja tez szybciutko dzien dobry i milego dzionka:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeeeeeee... no to dałaś ciała... na całej linii... tylko w razie czego- nie rób niespodzianek... musze posprzątać na przyjazd gości :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nienawidze niespodzianek.....dostawac ani robic...kiedys zrobilam takiemu jednemu niespodzianke i mam uraz do dzis:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]utulaj... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze dilery... :p zara do Was lukne ... nadrabiam po kolei :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie idz do mnie ...tam nudno i krzyze po oczach daja:diabloti:
-
[quote name='clockwork'];) [FONT=Arial][COLOR=blue][B]siemana z rana Basiu :multi: czwarteczek...[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze nie-lanserko ;) z dojrzewającymi szkodnikami :evil_lol: jakżeby inaczej... wleze do cie... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie idź do pracy... nie idź :-( bedzie mi smutno bez cie :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie plakaj ...chodz ciem utulkam:loveu: