-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']Kaj Ty znowu polazłaś:mad: :mad: :mad: :razz:[/quote] padlam.....wyglo mnie i se lezalam..i se ide dalej lezec... [quote name='paula_z']Cześć Dilska z zarazkami ;) :p[/quote] czeeeesc....:multi: [quote name='majoka']Hej siostra, gdzie Cie na tyle wcięło. :mad: :mad: No żeby mi to ostatni raz było...A w ogóle to pozdrowienia i całuski[/quote] na razie sie nigdzie nie ruszam..sil brak... [quote name='Basia_Sz']Witamy się raniuteńko, ślemy buźki Serdeńko :loveu: :evil_lol: Miłego dzionka życzymy, i bardzo się spieszymy! :scared: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dzien doberek:) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].......................znowu tutaj przylazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred].............przeczytałm o ubawie weekendowym................się cieszę że się udał:multi:[/COLOR][/B][/quote] znowu cie witam:multi:
-
iiii jak tu milo:loveu: zglodnialam od tych przepiskow....aaa Kacha ja ci tu pale:) ooooo dmufam tera...fuuuuu:diabloti:
-
witam....zarazilas mnie wirtualnie....mam gripke....
-
[quote name='ß@$!@']Ja sie nie czepiam :evil_lol: ja tylko łapie za slowka kobitko :diabloti::loveu:[/quote] jezdes rzep:eviltong:
-
dzien dobry kochani:multi:
-
[quote name='ß@$!@']eee...no...ten...tego...bo...Ty chyba jednak nie mówiłaś...Ty chyba jednak pisałaś! :evil_lol::diabloti::loveu::multi:[/quote] czepiasz sie kobito:diabloti: :loveu:
-
bylam tu czy nie? bo juz sie gubie....w kazdym badz razie dzien dobry:)
-
ufffff..dotarlam i tu:) witam cieplutko:multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem :mad: 8 godzin jazdy i boląca pupa... to raczej nie z powodu powrotu z sali balowej ... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jest w dojczach :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o widzisz Basia moj menage ci juz odpisal:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i do tego sie rozjechałam z postem :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] aj aj aj..przez ciebie tez sie rozjechalam..ty jakas zarazliwa jestes misiu:diabloti::loveu: [quote name='Basia_Sz']Hieloł :loveu: Weselicho czytam, udane :evil_lol: To świetnie, a teraz jesteś jeszcze "u nas", czy już "u Was"? Pozdrowionka i miłego dzionka :evil_lol: :multi:[/quote] iiii i tu jak zwykle mam problem co odpowiedziec....bo widzisz droga Basiu jak juz kiedys pisalam to ja jestem i w Polsce i w Niemczech U NAS...w Polsce mam rodzine i przyjaciol a tu dom i kolege malzonka i pieska malego...ale odpowiadajac na Twoje pytanie jestem w dojczach..:)
-
[quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]spróbowałam tego twojego[/FONT][/B][/COLOR] [code]no rozpedzasz sie i fruuuuuuuu calkiem latwe[/code][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i... upadłam... bardzo nisko i boleśnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na czerwona spalona slonkiem sztucznym doope upadlas?:diabloti: moja biedna Klocusiowa....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to znaczy ja wcale nie tęskniłam...:siara: właziłam tu z nudów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] zrobilas mi przykrosc i ide sobie a ty tu sobie usychaj z...nudow:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:znalazłam odpisik......widzisz było zostać to by doopalon nie bolał;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a nie moglas mnie wczesniej poinformowac ze bym nie jechala bo to grozi dopalonbolem:):diabloti:
-
[quote name='apple']No wisz beze mnie:shake:;)[/quote] toz bym uschla z pragnienia zanim wszyscy na czas sie zleca:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ehhh... żeby sie prosić... coby odpisała :shake: to niczym... [I]"prosze.. wejdź do mojego blogaska" :evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo nie podejrzewalam ze tak nisko upadniecie:evil_lol: :evil_lol: [quote name='ß@$!@']Oo! To wypróbuje! :multi: UWAGA! Rozpęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęędzam sie.... Fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ŁAAAAA! Czyżbym dofrunęła do Twojej galeriozy? :crazyeye::multi:[/quote] a nie mowilam?? to dziala:diabloti:
-
a tera witam raz jeszcze wszystkich powitanych i nie powitanych i jeszem wzruszona doprawdy ze tak za nami teskniliscie achhhhhhh:loveu: wybawilam sie jak choliera, gardlo zdarlam, obcasy tyz... braciszek podpisal cyrografa i niechaj im sie wiedzie jak najlepiej:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eek2: aż sie boje zapytać od czego może cie bolić... :siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak to od czego? od siedzenia 8 godzin w autku...:razz:
-
[quote name='madzia i medor']Nie martw się, tu się już bardziej nie da zgorszyć:diabloti:[/quote] lepiej se oszczedze ... [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:x[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zignorowałaś mnie :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wydaje mnie sie....przeciez ci odpisnelam gdzies tu .... [quote name='apple']Jak miło znów was zastać! My też jesteśmy i czekamy na kawę!!![/quote] ja juz wypilam:) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:mad:też tu byłam...............................................[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no przeciez widzialam...odpisalam...buuuu nie bijcie mnie i tak wszystko boli...a ja was tak kocham misie:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='ß@$!@']Łaaaaaał! :crazyeye: Ty umiesz latać! :mdleje: :loveu::multi: naucz mnieeee ja też chcee :placz:[/quote] no rozpedzasz sie i fruuuuuuuu calkiem latwe:diabloti:
-
[quote name='Kate I Luka']Hmmm wsiąkliście czy cuś??? Tak czy siak: DoBeReK :)[/quote] juz jestesmy:) doberek [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja tak se myślem że jak dilerka ma dziś tą potańcówke zwaną w innych kręgach weselem... to raczej nie ma ze sobą laptopika :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale za to dilowanie dziś pełną gębą :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ach..co to byl za baaaaaal:diabloti: [quote name='Kate I Luka']Cześć Aga, i jak tam? Potańcówka się udała :cool3: [/quote] ha i to jak sie udala:) [quote name='bonita'][B][I]Cześć gdzie sie podziewasz? Na kaffe przyszłąm.[/I][/B][/quote] tera chodz na kaffe [quote name='evaxon']hallooo Diluskii[/quote] haloooo Ewunia [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]noooo... didżejka wróciła :multi: z grypą :shake: i bez butów... niczym szewc :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tiaaaa....smarkata jezdem i wszystko mnie boli...doopa tez ale nie od opalania:diabloti: [quote name='madzia i medor']Cześć Ty moja prześladodawczynienieńko:loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] moooje suoneczko [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:ooo witaj ...nareszcie się ukazałaś;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] wrecz sie objawilam:diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].................witajcie dilerki...................a nie mówiłam, że bede teraz częstym gościem????[/B][/COLOR]?[/quote] nooo ostrzegalas..:diabloti: Witaj:multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerkowa... cho no tu... :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] obecna [quote name='apple']Chyba ją wcięło:evil_lol:[/quote] juz mnie wycielo:) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Kupiłas już ....ten klajd:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] nooooo w piatek pod wieczor kupilam czyli wszystko na czas:) [quote name='Basia_Sz']Aaaaaach! To Dealerowa po klajd polazła? :razz: Uuuuu, to chyba tak prędko nie wróci...:shake:. Zacznie wybrzydzać.... wybierać.... przebierać..... butków szukać pasownych..... potem torebki..... :shake: Cały dzień z głowy :roll:[/quote] skad wiedzialas?? jasnowidz cy cus? [quote name='apple']Oj! Oj! Prawdziwa baba z niej! Nie ma to tamto!:eviltong:[/quote] ano ni ma ....baba ci ze mnie ze hej! [quote name='bonita'][B]Przyszłam Was pomiziankować :loveu: a Was ni ma.[/B] [B]No nic to papatusie.[/B] [B]Narazieńko![/B][/quote] tera nas miziaj:loveu: [quote name='madzia i medor']Delerowa, dajmi czegoś, bo padam... :cool3:[/quote] wody?:razz: [quote name='drzalka']Hej Dealer.. no gdzie te foty?:shake: :loveu:[/quote] nie ma:eviltong: [quote name='paula_z']Hej Dilerkowa :multi: Masz dziś imieniny? Tak czy siak wszystkiego najlepszego :Rose:[/quote] imieniny powiadasz?? nie wiedzialam... [quote name='AlKil']o, właścicielka gdzieś się zagubiła...:multi:[/quote] siem odnalazlam juz [quote name='majoka']hej, obstawiam imieniny w styczniu:p a w ogóle to heloł siostra[/quote] helol siostrecja:loveu: [quote name='apple']Tu nas jeszcze dzisiaj nie było!! Dealerki gdzie wy są?:mad: Klajd już chyba macie to co wessało was czy co???:razz: meldować się tu już późno nie spać, nie spać, nie spać powtarzam!!!!!:evil_lol:[/quote] nie spie:) [quote name='madzia i medor']Dealerowa, kaj Ty się podziewasz, przłaź no, bo siem obrazem:obrazic:[/quote] jestem moj robalku kofany:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']Prosie, opowiedz coż to była za niespodzianka:diabloti: [/quote] lepiej nie....bo jeszcze sie dzieci zgorsza:diabloti: [quote name='Pysia']Witaj :multi: Potrzebuję czegoś na wzmocnienie....[/quote] witaj Pysiowa:multi: ja tez potrzebuje cos na wzmocnienie....czy jest na sali dealer ?:evil_lol: [quote name='paula_z']Witaj Dilerkowa :multi: Bardzo sie nadaje :eviltong:[/quote] Witaj Paula:multi: [quote name='Kate I Luka']Doberek Dilusiowa Pańciu :multi:[/quote] doberek Kasiunia:) [quote name='Basia_Sz']Ja też się witam :loveu: Dzięki Bogu to już piątek :roll: od pół godziny usiłuję się zabrać do uczciwej pracy i nie mogę wyleźć z tych blogów.... :oops: :evil_lol:[/quote] toz czytanie blogow to calkiem uczciwa praca...jeno kiepsko platna:razz: [quote name='apple']Dzieńdoberek wszystkim! U nas dzisiaj sliczny dzień!:multi:[/quote] u nas tez:) [quote name='leemonca']u nas też :multi: dziendoberek!!![/quote] doberek:)
-
[quote name='niki_ill']Jupiiii, dziekuje Dealer:multi: :razz:[/quote] nie ma za co:razz:
-
dzien dobry:) bylam obejrzalam i pewnie jeszcze przyjde:)
-
ja tam obstawiam dwa: goopi ma zawsze szczescie:eviltong: albo kto ma szczescie w hazardzie ten nie ma w milosci:) :diabloti: