-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='justys95']u mnie na forum jest moderatorem...niedługo pobędzie...taka to miłośniczka :cool1:[/quote] o wlasnie wiedzialam ze u kogos z dogo..dzieki :) szczerze mowiac chcialam wlasnie w jakis sposob dac sygnal na to forum ale jestes na miejscu:)zrob co do ciebie nalezy dobra kobieto:)mam nadzieje ze napiszesz cos na ten temat u siebie na fo:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]zapraszam do ciekawych lektur........:diabloti:...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5313001#post5313001[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63392&page=2[/URL][/quote] witaj Alu bo nie pamietam czym cie dzis witala:) alez mi ta pisdolencja cisnienie podniosla:angryy:
- 78403 replies
-
[B]nooo...gdzie jestes ??? pod jakim nowym nickiem nam sie tu objawisz?????[/B] [B]sluchajcie ta..piiiip....udzielala sie na innych forach...wie ktos gdzie??[/B] [B]achhh..''gdzie oni sa? gdzie wszyscy moi przyjacie?'' obroncy Kamci...sluchamy???[/B]
-
Dlaczego nie jestem zdziwiona.....szkoda Gryzka tylko....cala jej galeria to jedna wielka prosba ''fanow'' Kamci o wstawienie fotek oraz jeden wielki stek bzdur.....Jestem prawie pewna ze pojawi sie tu pod nowym nickiem.... Dziewczyny nie moge wam pomoc bo jestem ponad 1000km od Was ale trzymam kciuki zeby psisko sie znalazlo cale i zdrowe....Dawajcie znac co i jak.... Kamcia mam nadzieje ze ktos ci niezle dupsko przetrzepie za to:angryy:
-
Klockowa ktos na ciebie klatwe rzucil:crazyeye: ...wczoraj straz wiejska dzis policja...kkkurde ide robic paczkie dla cia:diabloti:
-
Haloooo baby....jestem....ale jakby mnie nie bylo....lenia mam..wena nie wrocila a kawa mi wylazi uszami... Ala meldowalam sie na gie! a klockowa sie opiekowalam ...oberwowalam jak sobie pije kawe i wpierdziela krepla:diabloti: i w ogole jestem grzeczna i niewinna jak lilija i odmwiam skladania zeznan:diabloti: Kocham Was Misie:loveu:
-
[quote name='evaxon']witanko Dilerki:multi:[/quote] czesc Efa:multi:
-
[quote name='Vectra']na mnie nie licz :diabloti: bo we mnie dżemie leń i śpioch :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeeeee......to ja poprosza... kawa i krepla :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dilerka... skocz no poszukac tej weny kajżeś ją straciła i wróc.... :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='madzia i medor']No dobra, raz dorku mogę okazać troszkę dobroci:diabloti: Chodź do Madzi:lmaa: :diabloti: No dobra-żartuję, oć oć przytulę:calus:[/quote] [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]wiesz........na mnie nie licz.....................zaraz do chałupy spadam.............moze innym razem.............a ksiuążkę jak do poczytania:diabloti:[/B] to mozesz podrzucić............do góry[/COLOR]:eviltong:[/quote] wiedzialam ze nie moge na was liczyc.....tak sie tylko upewnilam.... :diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]................no wiesz.......czekałaś aż Cie powitam??[/B][/COLOR]? [SIZE=1][COLOR=mediumturquoise](tak Ci na tym zależy???:diabloti:)[/COLOR][/SIZE] [/quote] nie przejmuj sie nia Bea...ona jest nienormalna:diabloti:
-
buuu:placz: :placz: :placz: nie mam weny,nie mam humoruuuu,kto ze mna pogada? kto mnie przytuliiii....kto napisze za mnie ksiazke pojazdu od wrzesnia do teraz?:placz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestech :diabloti::diabloti::diabloti: opiekuj sie mną bo poskarże Ali :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz juz kochanienka..kawki? herbatki? rogala? skreta?:diabloti: ...dupy?:evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']Podżemią sobie razem:razz: :diabloti: :diabloti: To wypij piątą:diabloti:[/quote] pije piata....tylko nie wiem co w niej dzemie?? kofeina mam nadzieje....
-
[quote name='Vectra']będziesz dżemać :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [quote name='madzia i medor']Ależ to dlaczemuż:razz: :razz: :diabloti: [/quote] bom zmeczona jest zaiste...cisnienie nie teges...4 kawy wypilam i dalej nie jarze o co kaman... [quote name='Vectra']w lodówce dżemie łowicz :diabloti:[/quote] sioooo....siooo...siooooo....:diabloti: poszly won:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Witaj mła:loveu: :loveu: :loveu: Tęskniąca za mną:diabloti:[/quote] czesc....ide spac...
-
eeee...hmmm..wydawalo mi sie ze tu bylam...ale najwyrazniej tylko mi sie wydawalo....chyba se zrobie 4 kawe:cool3: Witam cie mila mla:)
-
czeeee nienormalna:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Didżejka... zrób no mi kawulca... bo ja nadal mam czajnika zepsutego...:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]AAAA!!! w razie jak mnie aresztują to proszę... przyślijta mi do pierdla czajnik[/COLOR][/FONT][/B] :diabloti:[/quote] moja mila..czajnik i pilnik ci wysle ...zrobisz se podkopa:diabloti:
-
Klockowa!!! gdzies ty?? no cho tuuuuuu....Ala kazala mi sie toba dzis opiekowac:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Mam ;) Właśnie szykuję karabin.... A Ty tu znowu czego ? :mad::evil_lol:[/quote] eee.. w sumie to nie wiem:diabloti: tak zbladzilam....albowiem bladzic jest rzecza ludzka:diabloti: -
czeeeesc Bea........druga kawe pije ..moze sie obudze:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry Pysiu i reszto bandy:) -
dzien dobry...
-
[quote name='Vectra']może rzucić gównem ? może o to choziło :diabloti:[/quote] kurde a moze i o to...zwatpilam w kazdym badz razie.... [quote name='paula_z']Cześć Dilująca ;) [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/e14f91876319e99e.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] Jaki fajny kocyk macie :razz: [/quote] czesc Paulowa:loveu: ano fajny kocyk.....moj piesek chyba chce taki sam..:razz: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc dealerowa co to w Tobie nie wiadomo co drzemie.......:diabloti: [/B][/quote] ano, dzien dobry...nie bede blyszczec elokwencja bo kawy nie wypilam jeszcze...
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzin dybry:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dzien dobry:) przyszlam z kolega:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/325/e0c571ab1cf67909.jpg[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)