Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc Ala bo my sie jeszcze dzis nie widzialy nie slyszaly nie zgadaly:diabloti:
  2. [quote name='evaxon']witam :):cool3:[/quote] no to witaj....czekam.....witasz czy nie??? i nie gadaj tyle bo ci jezyk spuchnie:eviltong:
  3. [quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]mam wrażenie że sie dziś z Toba witałam... ale nie widze posta :diabloti: sie witam[/FONT][/B][/COLOR] :p[/quote] jakby deja vuuuu.....wito cie naczelny Dealer dogo:diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ale pyszna kawusia......[/B] [B]no dawno takiej nie piłam........[/B][/quote] wazelina na kilometr czuc.....:razz:
  4. [quote name='madzia i medor']A to Ty nie wiesz, że we mnie dżemie Struś Pędziwiatr:cool1:[/quote] piiipiiiiip......a we mnie dzemie dzis rzuf....:diabloti:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]eee no nie mów ze nie znałaś .....no czytaj czytaj ...będziesz miała piękne duże oczy;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj dilujaca :razz:budyniem[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] zaczelam czytac kiedys...ale chybia za goopia bylam...co nie znaczy ze tera jestem madra:diabloti: ooo budyn.....czy ja mam mleko?:roll:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilejko... i nie gupio ci przed rodziną?? takie rzeczy tu wypisywać???? [/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[/quote] kkkurde powiem mamusi zeby sie logla i cie okrzyczala:diabloti: mamoooooooooooo:evil_lol:
  7. Halo Klockowa:loveu: witam ciem bo my sie jeszcze dzis nie witaly....:diabloti:
  8. [quote name='madzia i medor']Młotkiem ją jak Ci wyskoczy:diabloti::diabloti::diabloti: Cze kochana:loveu:[/quote] czeeeeeee szybka jestes:)
  9. spiesze poinformowac ze dzien dobry:)
  10. [quote name='evaxon'][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1774.jpg[/IMG] mamoooooooo:scream_3: a Axa mi jezyk wytyka :talker: cesc:loveu:[/quote] dobrze ze wytyka a nie wtyka:eviltong: witaj Paula:loveu:
  11. [quote name='Vectra']siemasz z rana babo gupia :diabloti: :diabloti: :diabloti: w moim samochodzie nic nie dżemie :shake: nawet nie zachrapał :placz: :placz: :placz:[/quote] sciemniasz z rana babo mundra:diabloti: posmaruj go dzemem....:eviltong:
  12. [quote name='Lemoniada']O psie? Czy o tej naszej gwiazdeczce? Na razie nic, ale jadę dziś szukać psa. A ją znajdę choćby w Krakowie.[/quote] Powodzenia....
  13. [quote name='Lemoniada']Ona jest bardzo drobniutka i chudziutka, ma taką dziewczęcą buzię. Młodo wygląda. Tak więc 12-14 lat to ma na bank. Ale z tym wiekiem to różnie bywa, mnie wszyscy mówią, że wyglądam na 15, chociaż jestem studentką. I mają rację. W każdym razie - więcej niż 14 lat to Kamcia nie moze mieć na bank. I jeśli pies się nie znajdzie to nie wiem, czy doczeka następnych urodzin.[/quote] zadnych informacji na razie????
  14. czeeee gooopia:diabloti: rob kafe i choooo tu:)
  15. czytalyscie kiedys wiersze Wojaczka??? Wlasnie zaczelam......oczy mi sie otwieraja coraz szerzej....
  16. [B]A teraz: wiem ze czasem tu zagladacie tak wiec zycze wam na forum wszystkiego najlepszego:loveu: :loveu: :loveu: kocham WAS....mamuniu i ty moj braciszku :loveu: :loveu: :loveu: [/B]
  17. [quote name='malawaszka']cze!! wpadłam na kjakejsa :loveu: z dżemem :diabloti:[/quote] kjakejs raz...tylko uawazaj...w kazdym dzemie wilk.....gryz dobrze:diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a ja na poranna kawusie....z mleczkiem.....:loveu: [/B][/quote] kawusia raz....dzien dobry:) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].................weszłam[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]najpierw sprawdziłam , czy mnie tutaj nie było................[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]okazało się że nie było[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]WITAJ...........:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] nie bylo cie ale jz jestes co mnie bardzo cieszy:) WITAJ:loveu: :loveu:
  18. [quote name='Vectra']było zapytać czy dźemie w nim wilk :diabloti: :diabloti: R powiedział że jak jeszcze raz mu tak powiem to się do mnie przestanie odzywać :evil_lol: :evil_lol: no to ide z nim pogadać zaczne od słów :diabloti: ................wilk :diabloti:[/quote] pewnie w nim dzemie ..jak mnie chce mordowac po nocy.....nie wiem za co....:diabloti:
  19. [quote name='madzia i medor']Która to nienormalna, która:crazyeye: :crazyeye: Powiedzcie mi, żebym przez przypadek lepiej nie utrzymywała z nią żadnego kontaktu:shake: :diabloti:[/quote] to ja ci powiem ktora to chcesz???:diabloti: idz do lustra....zobaczysz tlusta robaczyce -to ona jest nienormalna, chora i zboczona...do swinki z mlotkiem:shake: :diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']A tam gadusz, a niby czym ją miałam potraktować:diabloti: Z prawej rączki:cool3:I mówiła, że powinnam psy wytrymować, bo nie będę kaczi i łeścika sobie sprawić, jak chcę się z nią dalej przyjaźnić:loveu::loveu::diabloti:[/quote] nie bluznij kobito....:diabloti:
  21. [quote name='paula_z']Zastaw drzwi łazienkowe :evil_lol: ;)[/quote] chiba poszla spac..musi Kuba drzwi wylamal... Witaj Paula:loveu:
  22. [quote name='madzia i medor']Obudź dżemiący w sobie instynkt:cool1::diabloti::diabloti: Nie ma ,,preferuje - nie preferuje" albo Ty, albo ON:diabloti:[/quote] obudzilam B. i powiedzialam ze natychmiast ma zabic te bestie z zebami ktora wyssie z niego krew w nocy..a on popatrzal na mnie zaspanym wzokiem i pyta'' czym mam cie zabic'':loveu: [quote name='Vectra']nie chce mi się z wami gadać :diabloti:[/quote] co za zbieznosc pogladow...:diabloti:
  23. [quote name='madzia i medor']Koffana, za taką wróżbę jam musiała świnkę młotkiem potraktować, a Ty mi tera gadusz,ze to kłamstwa:placz::placz:Ranisz me uczucia mła:diabloti:[/quote] swinke?? mlotkiem??? ty zboczona jakas jestes......
  24. [quote name='Vectra']w miche go :diabloti: tego komara :diabloti:[/quote] w czyja miche? dilskiego chyba...ja owadow nieeee preferuje...:diabloti:
  25. [quote name='madzia i medor']Zabij dziada, nim on to zrobi:diabloti::diabloti:[/quote] kiedy ja go nie widze ino slysze.....na oslep mam rzucac w niego czy jak....hmm..moze dili go zje? Diiiiileeeeeeeeeeeeeeeeerrr chodz do panci....
×
×
  • Create New...