Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']Jestem :loveu: :loveu: pokój z wami drogie moje :loveu: :loveu:[/quote] pokoj z nami co??? sprzatalas??:diabloti:
  2. :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: kontrola usmiechu....
  3. [quote name='madzia i medor'][COLOR=red]Zatłuc dziady[/COLOR]:diabloti: I znów ciekawość ją zżera:shake::diabloti::diabloti:[/quote] odczep sie ty tasiemcu:diabloti: [quote name='agnes1'][B]NO WŁAŚNIE:angryy: , POWIEM WIĘCEJ ONA MNIE NIENAWIDZI:mad: I BĘDZIE NIENAWIDZIEĆ JESZCZE BARDZIEJ:loveu: BO ZAŚMIECIŁM BLOŻKA JAKIMIŚ FOTKAMI I JAK ZWYKLE WSZYSCY (PRAWIE WSZYSCY) WYSTRASZYLI SIĘ PSA MORDERCY I NIE CHCĄ TU ZAGLĄDAĆ:shake: . [/B] [B]A SIOSTRE ZNALAZŁA MAMA NA SKŁADOWISKU METALI KOLOROWYCH. JESZCZE KILKA KAWŁKOW SIE JEJ TRZYMA :diabloti:[/B][/quote] ciiiicho bez paniki...robimy za tlum:) zachwycony tlum w dodatku:diabloti: [SIZE=4]Jakie piekne foty pieknego psa ...Madziu mla spojrz tylko....:loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]
  4. [quote name='madzia i medor']A Ty co taka ciekawska, co:diabloti:Mła:loveu:[/quote] bo mnie robale przesladuja....:diabloti: [quote name='agnes1'][B]ODLECIAŁA NA MIOTLE;) A NIE ŚPIĘ BO MI SIOSTRA KAZAŁA PILNOWAĆ BLOŻKA[/B]:diabloti:[/quote] katorga.....galery.....ona cie nie kocha ta siostra??? skad ty ja wytrzasnelas te siostre?:diabloti:
  5. chcialam sie przywitac w ten sobotni dzionek....:diabloti:
  6. [quote name='agnes1'][B]PÓŁNOC WYBIŁA I PRZYSZŁA TU JAKAŚ STRASZYĆ:diabloti:[/B][/quote] psttt..gdzie ona ta straszaca:crazyeye: trza sie schowac:diabloti: a ty dlaczego nie spisz cooooo???:diabloti:
  7. [quote name='paula_z'][COLOR=navy]Za późno, przyzwyczaiłam się :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=navy][COLOR=black]Już dorosło :placz: [/COLOR] [/COLOR][/quote] oo kurza geba..TO juz doroslo?? ladnie wychowalas..no ladnie..:diabloti:
  8. BU!!!!! dzien dobry:loveu:
  9. [quote name='paula_z']Jaki by nie był, to mój bachor :loveu: :evil_lol: Bry :lol:[/quote] wymien....co bedzie jak dorosnie :crazyeye:
  10. czesc ......gadatliwa jestem no nie?:diabloti:
  11. [quote name='paula_z']No już się nie gniewaj :glaszcze: oć...mamusia przytuli :calus:[/quote] rozwydrzonego bachora bedziesz tulac:diabloti: dzien dobry:)
  12. dzien dobry:)
  13. [quote name='madzia i medor']Ależ kto Ci takich informacji udziela, mła:diabloti: [/quote] taka jedna goopia z gie....nie znasz:diabloti:
  14. slyszalam ze byla tu jakas szczerzaca sie wariatka......ale widze tylko ciebie....
  15. [CENTER]:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/CENTER]
  16. [quote name='madzia i medor']To se idź:cool1: I po co Ty tu, hęę:mad::diabloti: Jam jest czarodziejka z księżyca:loveu::loveu:[/quote] poszla won.....czaruj gdzie indziej:diabloti:
  17. [quote name='Vectra']halooooooo wiedźmy :diabloti: :diabloti: zafaflunione :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] wiedzma wiedzma wiedzma wiedzma.....:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  18. [quote name='paula_z']Przyszłam...i się witam :p Cześć Aga :lol:[/quote] weszlam aby cie przywitac:loveu:
  19. [quote name='Lemoniada']Kamcia przyjechała jako pierwsza i wpuściła mnie z psem na działkę. Chwilę potem dojechała zasadzkas, a po jakichś 10 minutach Tata Kamci. Pies na niego poszczekiwał, ale widział go wtedy pierwszy raz na oczy, więc była to tylko i wyłącznie reakcja związana z wcześniejszymi doświadczeniami. Tata nic psu złego nie zrobił. Też nie wiedziałam jaką Kinga ma tutaj opinię, czytałam wątek o Czarnych Kwiatkach. Myślę, że po tym wszystkim sama nawet nie zechce wziąć po raz drugi psa na tymczas. Tak czy inaczej nie dostanie więcej. Obiecała mi pomoc w szukaniu psa.[/quote] obiecala nie obiecala to jej za...smarkany obowiazek!! jej i jej rodzicow!!
  20. [quote name='zasadzkas']Dokładnie tak, tata Kamci w niczym nie zawinił, nie popadajmy w paranoję.[/quote] nie popadam w paranoje - nie wiedzialam zapytalam:) dziekuje za wyjasnienie....
  21. [quote name='zasadzkas']Dziewczyny, nie wolno umieszczać takich rzeczy w necie (chodzi mi o foto) Zła jestem na nią, ale pamiętajcie o tym, że jest w tym kraju prawo. Widziałyśmy się w schronisku. Rozmawiałyśmy. Psem miałyśmy się również opiekować, gdyby rodzina, bo ona i rodzice, nie mogli, [B]po uwcześniejszym powiadomieniu nas.[/B] Nie wiedziałam nic o złej sławie Kamci, bo nie mam czasu na buszowanie po necie, na dogo załatwiam konkretne rzeczy. Nie było jej w czarnych kwiatkach.[/quote] no wlasnie, po uwczesniejszym powiadomieniu...a nie po kilkunastu godzinach od zostawienia go samego. A ona ot tak nagle kilka godzin po wyjezdzie przypomniala sobie ze miala pod opieka psa.....to juz nawet nie jest brak odpowiedzialnosci ...nie wiem jak to nazwac.... Ajek....wracaj na dzialke, dziewczyny tam beda czekac!!
  22. [quote name='madzia i medor']Mnie wołasz, czy tą wiedźmę:diabloti::diabloti:[/quote] [quote name='madzia i medor']Nic, możesz już iść:cool1: [/quote] to ide....
  23. [quote name='zasadzkas']Do końca kwietnia psa mógł dostać każdy, ktokolwiek się po niego zgłosił, bez podpisywania żadnego dokumentu. Więc to nie ma znaczenia. W tym konkretnym przypadku psa brałyśmy wszystkie na raz, tzn. Kamcia i ja byłyśmy umówione na działce, a Lemoniada odebrała psa. Na działce był tata Kamci, zapewniał, że pies nie ucieknie, że sąsiedzi są życzliwi, i że w razie czego, pies zostanie uwiązany. Od razu zastanawiałam się nad zabraniem psa z powrotem do schroniska, ale bałam się, że pies zostanie zagryziony. Był gryziony już wcześniej, przez całe stado psów. Gdyby wrócił z zapachem człowieka, mogło być już po nim. Miałam poważne wątpliwości. Oczywiście, czuję się współodpowiedzialna. Pomagam w schroniskach już jakiś czas a popełniłam błąd: uwierzyłam gówniarze. Pytałam o wszystko, mam zapisy rozmów gg, jakby ktoś chciał.[/quote] gdzies na ktoryms watku padlo pytanie: czy Ajek przestal bac sie taty Kamci? o co chodzilo? jesli moge spytac?
  24. [quote name='madzia i medor']Mnie wołasz, czy tą wiedźmę:diabloti::diabloti:[/quote] sama jestes wiedzma...:diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...