-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]klockowa bedzie aresztowana :placz: :placz: :placz: straż wiejska ją namierzyła....:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ślijcie paczki :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale za co??? :diabloti: co mam jej tam pilnik wsadzic do chlebka???:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:o masz Dilerka z nami jechała a my takie nieswiadome:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] HA...ladnie mi doope obrabialyscie:diabloti: zanotowalam kto i co...nie pisalam smsow tylko stenografowalam:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']spoko spoko - przy alergii prątków nie rozsiewam :diabloti:[/quote] a bo ja wiem co w tobie dzemie?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: moze...wilk?:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']i że niby co???? myślałaś, że po takim tekście zamknę potulnie oczy i nie zerknę co tam aaaapsiiiik jest???? :angryy: podpuszczalska :obrazic: aaaaapsiiikkkkkk[/quote] a tak sie staralam..chcialam byc dobra:placz: no i po co otwieralas oczyska kichasz mi tu pratki roznosisz( PRATKI nie PRACIA ):diabloti:
-
[quote name='malawaszka']wole żyć w świecie marzeń i nie wiedzieć co mnie czeka :diabloti:i dlatego właśnie wyżarłam fusy :evil_lol:[/quote] niepotrzebnie sobie zoladek zasmiecasz...powiedzialabym ci to samo... mmmmm mmmmm mmmmmm zyjesz w swiecie marzen sioostrooo i dlategoooo nie pooowiem ciiii cooo cie czekaaaaa..... datki dobrowolne:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]dlatego ze mi sie chce siuku......[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]nie doczytałas?????:diabloti:[/COLOR][/B] :diabloti:[/quote] to nie gada tylko sika:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a po co Ci lekarz???:diabloti: [/B][/quote] albowiem dobrego lekarza miec pod reka nie jest zle....:diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]nie ma mnie tam bo jestem tutaj......[/B] [B]i zajdam pyszne ciasteczko...mniam mniam.....[/B] [B]ale gdyby cos to za chwile ide na siusiu do toalety.....to tak informacyjnie gdyby ktos chcial powiadomic prase o tym wydarzeniu.....:loveu: [/B][/quote] ale dlaczego:diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Vectra']czy u Ciebie dżemie wilk ? .:diabloti:[/quote] juz nie:placz: dzemal w lodowce ale rano go na buleczke i chrup....:placz:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ale co dlaczego ??[/B] [B]bo sie gubie.......:loveu: [/B][/quote] to sie odnajdz....sprawdz czy cie nie ma kuchni....:diabloti:
-
podobno u naczelnego Dilera dogo som fotyyy..pssst:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:pno som foty ...widze je ........oj co piłaś ...:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ja tu nic nie dawalam.....nie ma fot, zadnych psow, zadnych bokserow nic nic nic.... czy jest na sali lekarz? :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
a opowiedz jak bylo na jazdach:diabloti: prrrroooszeeee:diabloti: -
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a ja i takze nieustajaco i na wciaz.....KCM[/B]:lol: :lol: :lol:[/quote] ale dlaczego?:diabloti:
-
[quote name='Vectra']idz w stonę światła tylko najpierw zdejmij te ciemne bryle z kichawy :diabloti:[/quote] zdjelam...i tera kurna nic nie widze..upssssssss..potklam siem....:placz:
-
ooo Ala:multi: ucieklas z psedskola?:diabloti: a Ewa mowi ze w galerii u dijejki som foty....phiiii ja tam nic nie widze....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']o tam , tam :diabloti: :diabloti:[/quote] ciemnosc widze....widze ciemnosc....
-
[quote name='Vectra']ooo foty foty foty[/quote] gdzie? gdzie? gdzie?:diabloti:
-
:diabloti: :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/322/81679ed64d3609ac.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]:diabloti: :diabloti: WESZKA ZAMKNIJ OCZY!!!!!!!!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [/CENTER] [LEFT][B]Noo coooo...wolne bylo to sie polozylem...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/0a3839a2ea57fe3c.jpg[/IMG][/URL] [B]Bede sobie tu cichutko lezal nie krzycz...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/e14f91876319e99e.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
[quote name='madzia i medor']Pewnie czegoś chce:diabloti:[/quote] ode mnie:crazyeye: ja nic nie mam.......:diabloti:
-
[quote name='Vectra']no tom sem wpadłam do Cię na fajeczke zapijanego kawusią :loveu: :loveu: :loveu: cześć Dilerusia moja toffaniutka :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B]eeeeee...dlaczego ty jestes taka mila?:crazyeye: ja sie boje......[/B] [img]http://www.mysmilie.de/smilies/verwirrt/2/55.gif[/img]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]o rany.....[/B] [B]a Ty widze mało masz zajec w domu???[/B] [B]moze wpdniesz do mnie posprzatac??? u mnie odkurza sie codziennie wiec zapraszam....:diabloti: [/B][/quote] ja ciebie tez kocham:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jesteś??[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jakoś cie nie umie nigdzie namierzyć.....:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja zawsze jestem....jak cien....jak sumienie....jak mroczny sekret....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]teraz mnie nie ma... klikaj :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] klik klik:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']:ices_bla::oops2::morning:to teraz dopiero mówisz??? jak już nawet fusy wyjadłam :evil_lol:[/quote] jak moglas fusy wyzrec:diabloti: a ja bym ci tak ladnie z nich powrozyla...bo ja wrozka jestem wiesz?:loveu: