Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']Własnie się zastanawiam czy jechać :diabloti: bo wiem że będziesz tęsknić :diabloti: chyba zostanę więc z Tobą :diabloti: :diabloti: cieszysz się prawda ? :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] nie zastanawiaj sie ..JEDZ!!! wroc pozno zmeczona i napojona miodkiem... i idz spac...baw sie dobrze..papa:diabloti: pomoge ci auto odpalic nawet:loveu:
  2. czesc siostry z psami:diabloti: brrrr..scury.....nie kocham scurow....nie lubie...wole juz mala mys:razz:
  3. czesc Pysia...przylazlam zas..cieszysz sie....?:diabloti:
  4. [quote name='Vectra']Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] no nie...zaczyna sie.....a czy ty nie mialas sobie jechac do Magdy?? jedz juz..daj mi spokoj:diabloti: :loveu:
  5. no....i nie ma cie...nie moglas chwilke poczekac cobym cie mogla godnie przywitac....:diabloti:
  6. [quote name='malawaszka']no we no nie przesadzaj co???? niektrórzy tu są uczuleni na boksery :diabloti::shake: egoistka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] o wlasnie....i dlatego nie bedzie tu zadnych bokserow...koniec i kropka. Witam cie Penelopo:diabloti:
  7. witam niewitanych a tych powitanych witam ponownie.....jestem zmeczona....kolega maz mnie przeciagnal po sklepach...wieje wicher...chyba mi urwalo glowe...w kawiarni pani sie potkla i wylala i kawe na spodnie:mad: Diler puszcza baki..mam bajzel na kolkach w chalupie...i pponoc maja przyjsc goscie....ale sa i dobre wiesci:diabloti: przyszly moje zamowione ksiazki polskie w ilosci sztuk chyba 15...i juz sie nie moge doczekac az zaczne uczte duchowa....kupilam sobie nowe papcie zeby moj pies mial co jesc...zakupilam mleko litrow 4 ..chyba mi nie braknie do jutra?:evil_lol: ....zbankrutowalam nieco meza za kare ze mi kazal ogladac jakies wraki samochodowe a tera mu se kazalam gdzies isc bo mi sie tu szwenda i zawadza...w sumie nie wiem w czym mi zawadza bo nic nie robie:diabloti: tiaaaa a tera sobie pije pyszna kawusie i jem ciastko z truskawkami i przemawiam do was i jest fajnie....i slonko swieci i ptaszydla spiewaja a Dilski dalej puszcza baki... sciskam was moje kofane wiedzmy i upiory i ide do WAS:diabloti:
  8. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]........................o jak przyjemnie i jak wesoło.................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj zdilowana................jakąs fote byś wstawiła abo co.......:razz:[/COLOR][/B] [/quote] tzn. co? :diabloti: witaj... [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:opuściłaś się od świąt majowych nikogo nie było:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no wiesz .....dżemu , krakersów, rzeżuchy nie lubisz ........:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Cze dilująca kobieto....dziś nie przyjeżdżaj ....ciepła woda nie leci:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] dooobra to nie jade....musze sie rozpakowac bo sie juz zapakowalam...:diabloti: [quote name='evaxon']:diabloti: tez sie nie rozgadam..................czesc[/quote] helo:cool3: [quote name='clockwork']:diabloti:[FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a teraz czas skanować dalej :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wyszczerzyla sie poszla.....:diabloti: [quote name='madzia i medor']Buhahahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dijejowaaaaaaaaa, kaj jezdeś, bo ja już przyszłam:cool1:[/quote] tu jestem.....zmeczylam sie..kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy [quote name='Vectra']Dijejka BU !! :diabloti:[/quote] WON!:diabloti:
  9. [quote name='madzia i medor']Wyszłaś już:razz::razz::razz::diabloti:[/quote] a ty???:diabloti::diabloti:
  10. [quote name='madzia i medor']Wychodzę:diabloti:[/quote] i ja takze....a ty siostro Klockowej dostaniesz ode mnie nieco rzezuszki gratis...przyzwyczajaj siem:loveu:
  11. [quote name='madzia i medor']To Dijejowa za dużo rzeżuszki wpierdziela, a potym pitoli goopoty:diabloti:Cóż, trzeba przywyknąć:shake::diabloti: Cudneee foteczki, ach mój zachwyt nie ma granic:loveu:[/quote] FON !!!! SPAC!!!!:diabloti:
  12. [quote name='madzia i medor']A kto powiedział, że ja mam musk:cool1: Dobranoc, idę w kimonę mła:loveu:[/quote] dobranoc Robaczywku:loveu:
  13. [quote name='agnes1'][B]NIE LUBIE KJAKEJSÓW, RZEŻUCHY, NIEZAPOMINAJEK - JAK NIE ROSNĄ SOBIE NA ŁĄCZCE, I ZA DŻEMEM TEZ NIE PRZEPADAM- JAKOŚ OD WCZORAJ MI SIĘ PRZEJADŁ[/B]:evil_lol:[/quote] poszla mi stad bo mi klientow odstrasza....:diabloti:
  14. [quote name='madzia i medor']Fon spać, a nie się po nocach szlajasz:diabloti::diabloti::diabloti: Witaj Alu:loveu:[/quote] LALUS....:eviltong:
  15. [quote name='madzia i medor']Nie Fon "stad", tylko Fon Robaczyca - dużymi literami mam Ci napisać, czy cu:niewiem::niewiem:[/quote] tiaaaa......robaki jej sie na musk zocily:diabloti: Tobie znaczy Robaczyco mla:loveu:
  16. [quote name='agnes1']EEEE NO JA TEN TEGO... ZDAJE MNIE SIĘ ŻE CHODZI TU O ZIELSKO KTÓREGO NIE ZNOSZĘ, WOLE MNIĘSKO:eviltong:[/quote] nie lubisz kjakejsow z rzezucha??? albo z niezapominajka?? albo z dzemem???:crazyeye: :crazyeye: wszyscy na dogo lubia.....co rano pod psedskolem u Ali swieza dostawa:diabloti:
  17. eeee czy ja tu dzis bylam??? chyba nie bo z pewnoscia nie przeoczylabym tego cudnego psa na fotach:loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='Vectra'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/3970.gif[/IMG][/quote] tak tak moja mla mila....zaraz przyjedzie el dochtorre....:diabloti: [quote name='agnes1'][B]ŁO MATYLDO, GDZIEŚ TAM ZAPOMNIAŁM PODZIĘKOWAĆ UPIOROM:evil_lol: [/B] [B]A GDZIE KUPIŁAŚ TEGO TOWARA, MI TEŻ BY SIE CZASEM PRZYDAŁ:diabloti:[/B][/quote] eee Agnes...ja go nie kupuje,,ja go uprawiam, przetwarzam i sprzedaje.... [quote name='madzia i medor']Fon Robaczyca mnie zwą:diabloti::diabloti:[/quote] Fon stad!:diabloti:
  19. [quote name='agnes1'][B]O MATKO I CÓRKO NIE MAM PRĄDU, NIC NIE WIDZĘ[/B] :eviltong:[/quote] spoko bejbe..przyslemy Miecia Montera.....:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']Jam czarodziejka, wprost z księżyca - tamte to wiedźmy:diabloti:[/quote] nie sluchaj jej.......ona jest troszke tego..ekhm...wiesz...noooo....goopia jest i tyle:diabloti:
  21. [quote name='agnes1'][B]:multi: :multi: :multi: HUUUURA NIE BĘDZIE ŹLE, SIOSTRA SZYBKO ZAPOMNI O MOIM WYBRYKU Z FOTAMI. DZIĘKI WAM CZAROWNICE ? WIEDŹMY? CZARODZIEJKI? WROŻKI? JAK KOGOŚ POMINĘŁAM TO SORKI:oops:[/B][/quote] mozesz na nas liczyc....a teraz ja ci policze ile ta imprezka z tlumem kosztowala:diabloti:
  22. [quote name='madzia i medor']Mogę teraz ja, proszę, proszę:razz::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] przemawiaj dziecko drogie.... [quote name='madzia i medor']Dealerowa, ja Cię proszę w mordę jeża, zmień ten podpis:evil_lol:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [quote name='Vectra']piękne fotki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/BE948.gif[/IMG][/quote] piorun cie nie strzelil jeszcze na miejscu:razz:
  23. [quote name='madzia i medor']Milcz, bo Cię w ropucha przemienie:diabloti: Dwójka Ci się rusza:diabloti:[/quote] opusc ten blogasek.....:diabloti: czarownico, wiedzmo upiorze:diabloti: [quote name='agnes1'][B]BOSHE TY SIĘ PRZEMIESZCZASZ PONAD CZASOWO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B] [B]WITAM CIE U CIĘ:multi: :multi: :multi: [/B][/quote] HA...jak sie ma dobrego towara to sie lata tu i tam:diabloti: no i tego witam cie u mnie bo to ponoc moj blogasek jest i mojego psa ktory chwilowo jest niestety nieobecny i uwierz mi ja nie znam tych wiedzm....:diabloti: [quote name='Vectra'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73F.gif[/IMG][/quote] eeeee..zlotego zeba masz....niesmaczne to jakies takie...:diabloti:
  24. [SIZE=5]Prosze sie nie pchac!!! wszyscy zobacza zdjecia..kazdemu zostanie udzielony glos!![/SIZE]
  25. [quote name='madzia i medor']Weź ze sobie pigułę na przeczyszczenie, to sam wylezie:diabloti: Jestemmmmmmmmm tłumemmmmmmmmmmmmmmmm:diabloti:[/quote] robaczywym ale zawsze tlumemmmmmmmmmmmmmmmm:diabloti:
×
×
  • Create New...