-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']Dijejowaaaaaa:cool1:[/quote] [quote name='Vectra']eeeeeeeeeee Tyyyyyyyy chonooooo tuuuuuuuuu :diabloti:[/quote] czego ?:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
i jak dziewczyny??? nic? nikt go nie widzial? zadnego znaku?........ a tak z ciekawosci pytam jeszcze choc to moze nie na miejscu teraz:oops: Ajek jest wystawiony na Allegro i Alegratce prawda? sa zainteresowani?? jesli tak to co mowicie tym osobom??
-
[quote name='Behemot']A mnie ciekawi jeszcze jedno: komu oficjalnie w schronisku został wydany pies? Kamci, czy jej rodzicom? :cool1:[/quote] Behemiot trzeba zapytac dziewczyn z watku Ajka....
-
[quote name='haska_12']dealer masz racje... ale chyba nas rozumiesz, prawda?[/quote] rozumiem jak najbardziej:) ale mimo to prosze o zachowanie godne dogomaniaka....ktorym Kamcia z pewnoscia nie jest...
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i co tu taka cisza zapanowała????:loveu: [/B] [B]jest weekend mam kompa w domu....[/B] [B]mozna do mnie pisac.....:diabloti: [/B][/quote] pisze do ciebie....:diabloti: napisalam:diabloti:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]A gdzie foteczki. Co to za Pinokio:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] pytasz jako mod?? bo jak prywatnie to byly gdzies tam a jak jako mod to ......musze cos wymyslic na swoje usprawiedliwienie...:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dumaj rafał Wojaczek miał ciekawe spojrzenie na świat...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]przeczytaj ....Wybaczcie piechocie:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no i wlasnie to jeszcze jeden dowod na to ze do niektorych lektur trzeba wracac ...ja juz kiedys probowalam przez niego przebrnac...chyba to nie byl dobry moment....teraz patrze inaczej, czytam inaczej....
-
[quote name='niki_ill']Probowalam i nic:angryy: :mad: Oj tak i nie wiem czy az nei za szybko, bo niezly klocek z niego juz:-o Wszystkie fafle dziekuja :evil_lol:[/quote] jestes na gadu??odezwij sie do mnie jak tak
-
[quote name='haska_12']Taaa uważaj kingo bo ci uwieze... :shake: Jak sie tu pokażesz to .... juz sama nie wiem :mad: :angryy: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: <- dosłownie!!! :mad:[/quote] sluchajcie kochani nie po to ten watek powstal aby wygrazac Kamci:diabloti: choc niewatpliwie wielu z nas ma ochote jej dolozyc... najwazniejsze to zeby psiak sie odnalazl a my po proszu posmiejmy sie z kogos kto sam dawal nam powody do smiechu od dawna.... a przy okazji pokazmy kazdemu kto mialby ochote postapic jak ona ze z dogomaniakami nie pojdzie tak latwo...
-
[quote name='Kate I Luka']Witaj Agusiu Dilerowa :loveu: Przybyłam do Ciebie w odwiedzinki, cieszysz sie no nie??? :cool3:[/quote] no nareszcie i tu dotarlas:multi: Witaj:)
-
[quote name='niki_ill']Shadowek, powazny chlopiec juz :razz: [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1646/jijij14ge8.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5171/jijij7yv9.jpg[/IMG] i sucz moja kochana niestety ostatnio troszku chora :( na fafelka [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7486/jijij17li3.jpg[/IMG] Pozdrawiam I jak mi ktos podpowie jak mam zmienic podpis to bede wdzieczna. Probuje i nic :angryy:[/quote] jak zwykle ja ci powiem:) idz w panel uzytkownika wybierz edycja podpisu i dzialaj
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Uważam,że trzeba by było jakos dotrzec do jej rodziców i z nimi porozmawiac. Powiedziec ,że za takie rzeczy grozi sprawa na policji.Juz oni wtedy zrobia z nia porzadek...:diabloti: Podejrzewam,ze ona tez im takie bajki wciska ,ze szkoda gadać......[/quote] niestety ale po tym co napisaly tu dziewczyny zaangazowane w poszukiwania psiaka odnosze wrazenie ze rozmowa z nimi nic nie da...
-
[quote name='Anashar']TO napewno nie jej forum ;) Sama wiesz, że z niej bajkopisarka :lol: Zobaczcie, miała praktyki: A jej forum o psach to chyba [URL]http://www.dogs.o7.pl/[/URL] - o nim pisała na swoim blogu (ijuż mnie głowa od tego różowego boli) Myślę, że gdyby prowadziła taki portal jak psyimy.pl, to napewno wszyscy byśmy ciągle o tym od niej słyszeli ;) Hihi, fajny ma regulamin :) Btw, czy tylko ja uważam, że rodzice powinni mieć nadzór nad tym co ich pociechy (lub niepociechy) robią na internecie?;)[/quote] detektywie nasz mily:) zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65192[/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czym ja cie dzis nie nawidzila jeszcze?? ups..to sie melduje dzis bez bociana ,gdzies polecial cos wspominal ...eeee..nic nie mowil -polecial:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
przyszlam se co bys miala pretekt se kijkiem pomachac:eviltong: -
czesc patyczaki:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
hop hop ciotka :) zmiekczacza zakup i wykap kolege malzowinka:diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:nooo właśnie nie mam mleka a ty masz kilkadziesiąt litrów zapewne ...dawa no mi ten budyń;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a Wojaczka ....fajnie się czyta:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:.... a co ściagłaś butki;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ano fajnie sie czyta..tera na to jakos inaczej patrze.... wlasnie dumam nad tym: [B]Kobiecość[/B] Męskość polega na tym aby bić kobietę Zgadzam się z Tobą nadstawiam policzek kiedy indziej klniesz moją matkę Słucham pilnie, pilnie przytakuję O mnie najczęściej opowiadasz źle Mówię że masz rację kiedy mi powtórzą Kiedy w najlepszej wierze się rozbiorę Śmiejesz się z małych piersi chudych ud A ja Ci drwić pozwalam sama się śmieję Blizna po wyrostku naprawdę wstrętna Kiedy odchodzisz nie pytam kiedy wrócisz Kiedy wracasz nie pytam gdzieś był Dziwisz się gdy mówię że Cię kocham Przecież to znaczy: jestem już zawczasu wdowa
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oć .....przyniosłaś budyń:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie uwierzysz mi zapewne......mleka nie mam :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Pianka']Tak jestem tam zalogowana. Ogłaszam psy na wszystkich możliwych forach. A te forum- to chciałam powiedziec, ze nalezy do niej:roll:[/quote] ooo matko jedynaca.....i tam tez tak '''pomaga'' psom??????
-
[quote name='dealer']czesc Ala bo my sie jeszcze dzis nie widzialy nie slyszaly nie zgadaly:diabloti:[/quote] bylam tu....:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='haska_12']Vectro- Ale ostro :diabloti: I masz racje... chciała błyszczeć... zabłysneła nieodpowiedzialnością, brakiem intaligencji i oszustwem! Mam nadzieje Kingo, ze cos ci sie przywróci w głowie i bedziesz tego żałować! Aha Vectra jeszcze jedno i to nie tylko do ciebie - proszę zebyscie mowili jej po imieniu: kinga albo nowo nadane xywki ( gówniara, oszustka itd ) nie mowcie KAMCIA.Bo Kamcia to jej pies który niczemu nie zawinił i powinniśmy patrzeć na Kamcie ze współczuciem :)[/quote] Kinga ?? gdzie ja czytalam ze Kamila?:diabloti: bo Sylwia to siostra...ta starsza bo jeszcze ma taka mala co ma alergie na psy....:razz: aha jeszcze jedno...tak z ciekawosci: ciekawe kiedy nam znowu zarzuca ze zasmiecamy Kamci blogaska??
-
[quote name='Vectra']zadzwoń do mnie :diabloti: to się przekonasz jak złudny jest telefon ;)[/quote] tiaaaaa......:diabloti:
-
[quote name='justys95']Rozmawiałam z nią przez telefon...głos miała 10 latki...:roll: ale nie widziałam jej nigdy więc nie moge nic powiedzieć....ale co jej ODBIŁO?!?[/quote] sluchajcie co jej dobilo to jej odbilo....ale to nie chyba ONA dostala psa na tymczas? ja sie na tym nie znam ale tu chyba musiala byc zgoda rodzicow albo jakas umowa cokolwiek....wiec skoro rodzice nie poczuwaja sie do zadnej odpowiedzialnosci to czego oczekiwac po ich corce? corkach?:diabloti: Kamcia wracaj z Krakowa !!! chodz na dywanik zapraszamy:cool3:
-
[quote name='Vectra']ale ona pewnie ma milion pincet rzufiuf :diabloti:[/quote] ha zeby tylko.....mam kjojika, i bojownika i jestem ciocia dwoch szynszylkow:loveu: :loveu: :loveu: ale fotek wam nie dam boscie sie jeszcze nie nacieszyly starymi:diabloti: