Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']Jeden dzień:hmmmm: To wrzuć jednego na grzbiet rzułwia i wyślij do mnie :razz: Ajj, zapomniałam, rzułw skończył jako kask dla Ivana:diabloti::evil_lol:[/quote] ano przydarzylo sie biednemu rzufiowi nieszczescie.....jestem w zalobie...
  2. [quote name='Pysia']Dle wesołego zakończenia - ostatnia na dziś ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/7-8maj45.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/7-8maj45.jpg[/IMG][/URL][/quote] buhahahahaha no faktycznie wesole zakonczenie:evil_lol: :loveu:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:tylko kurna coś nie w temacie jestem .....oki teraz już uciokam będę jutro:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bedem tesknic...chlip chlip:loveu:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:musi bedzie ze wszystkie ogladaja :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ide pisać ide pisać ide pisać ide pisać ide pisać:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no przeciez piszesz caly czas:diabloti: tu i tam i owdzie:eviltong:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:razz:[COLOR=red]nooo na inna odpowiedź nie liczyłam ....to jedyna słuszna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT] [/quote] a tak w ogole to gdzie wszyscy?? na magde em sie gapia? bo ze jedna goopia ( ty wiesz EWA :diabloti: ) sie gapi to wiem...a reszta luda??
  6. [quote name='madzia i medor']Ale fajne:loveu::loveu: Jak będą DZIECI:loveu: to wyślesz mi jednego w paczce:cool1:[/quote] kkkurde ona maja jeden dzien a ty juz o dzieciach...zboczona jakas cy cus:diabloti:
  7. [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]NAS się trzymaj:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bede!!!!!:diabloti:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)tak trzymać ....i nie zginiesz:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] co mam trzymac? albo kogo...i za co?:diabloti:
  9. [quote name='paula_z']Cześć Klockowa :p Pokazałam dziś mojej siostrzenicy zdjęcia Waszego sklepu, myślałam, że zejdzie z zachwytu :razz:[/quote] a po czym chciala zejsc? po schodach? z gorki? ja chce wiedziec...ciekawska taka jestem:diabloti:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:no patrzaj ...już mi jedna dzis sie tak rozdarła na gie:diabloti:....kurde trza zrobić podziała tego mózga bo się tracę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no widzisz jak my cie kochamy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)można i za.......:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jest to z pewnoscia jakies rozwiazanie:diabloti:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:wtedy to się Ozzyemu rzucą w pysk a nie w oczy i będzie jak mawia babcia Hanna keczup po frytkach:angryy:....kurde ide pisać ....ide pisać ....ide pisać..........:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie ic:placz: nie opuszczaj mnieeee:placz: nie zostawiaj samej.....
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:jesteś matka chrzestną :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] KKKurde .....nie wywoluj wilka z lasu....bede musiala isc na chrzciny ...DO KOSCIOLA!! :diabloti:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:oops:ja widzę jeszcze jeden......zaległości w pracach pisemnych pozostawionych na stole :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] poloz je pod stol .....nie beda sie rzuca w oczy....:diabloti:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:czy to małe szynszylki????....CIOCIU:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] TAK...parka:)Fruzia i Filip:)
  16. Witaj kochana:multi:
  17. [B][COLOR=navy]UWAGA KOMUNIKAT!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]w dniu wczorajszym zostalam ciocia dwoch uroczych maluchow:loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]oto one:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/319/da8e0f504d5465ae.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/319/5617ddadfbeca1a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/265/eb5c59136fa1427d.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:nooo jasne że mam .....zadzwonisz z trasy...;)jak miło:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo ja jestem mila i basta... [quote name='bonita'][B]Cześć [you] :grin:[/B][/quote] czesc du:)
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ale cię wygło.....w takim tempie to do niedzieli nie dasz rady ....:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to od tego prasowania tak mnie powyglo....:placz: prasowanie uszkadza musk....:diabloti:
  20. [quote name='agnes1']ŁAAAAAAAAAAAAAAAA TYLE STYKNIE, BO TO MÓJ DEBIUT TUKEJ:evil_lol:[/quote] noo jak na pierwszy raz to calkiem niezle...[img]http://www.mysmilie.de/smilies/verwirrt/12.gif[/img]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)no to rusz ciało i oć:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wyginam smialo cialo...wyginam smialo cialo[img]http://www.mysmilie.de/smilies/musik/2/45.gif[/img]
  22. [quote name='madzia i medor']Cze mundra:diabloti::diabloti: Siedzem i patrzem, i czekamy aż foty nowych trampeczków wkleisz:evil_lol: Idę z tym śmierdzielem na dwór, bo się zaraz zaczadzę:mdleje:[/quote] nawet mi nie mow...Dilski ma biegaczke...[img]http://www.mysmilie.de/smilies/ekelig/img/027.gif[/img]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no masz ....rozpękłambym się ze śmiechu ........poryczę ci na żywca albo na skypku:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] na zywca to niee...na tyska:diabloti:
  24. [quote name='madzia i medor']Bosshh, nie widzę postów, tylko przy odpowiedzi:angryy::angryy:[/quote] [quote name='madzia i medor']Ok, już widzę;)[/quote] nie narzekaj babo:diabloti:
  25. ja tez nie jestem bojazliwa.....ryczcie se:diabloti: [img]http://www.mysmilie.de/smilies/verschiedene/4/89.gif[/img]
×
×
  • Create New...