Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']to widać w B dżemie wilk :diabloti:[/quote] tez mu to powiedzialam ...a on zaczal tak dziwnie robic..grrrrr:diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko broń cie opatrzności nie pozostawiaj w tej instytucji tego naszego muzga ...oddaj go siostrze:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ty spac mialas isc:razz: gadulo:diabloti:
  3. [quote name='Vectra']co dżemie w psie :razz: :razz: napewno nie wiesz że wilk[/quote] :placz: :placz: :placz: a B. mi kazal wyrzucic dzem z lodowki:placz: :placz: :placz: powiedzial ze nie bedzie mu w lodowce dzemal wilk..... :diabloti:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dżemie to ja nad klawiaturą .....a ty masz przyjechać ....pókim DOBRA :megagrin:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobra to jest doopa z bobra:diabloti: a ty jestes kofffana:loveu:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:nie znasz .....jak przyjedziesz to przy okazji wizyty w Jastrzębiu poznasz reguły gry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jestes niedobra...dzemie w tobie wilk:diabloti:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no to się bawimy w skojarzenia;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja tez chce sie bawic...:razz:
  7. [quote name='paula_z']W pracy jestem 10-16, czasem dłużej, około godzinka na powrót, kawka, spacer z psem i jest 19 albo 20 :roll: Kilka dni w miesiącu mam jeszcze pracę w domu :cool1:[/quote] nooo w paulinie dzemie pracus:diabloti:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=red]o SHIT:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] [quote name='malawaszka']mój jak sie wytarza w goownie to jest tak - ja sie dre SHIIITTTT:bad-word: a ona robi ziuuuuuu :scared:[/quote] tez mi sie tak walsnie z goownem skojarzylo to znaczy ze co? goowniany uciekajcy pies...:diabloti:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:kapuś;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] bo w kazdym dzemie agent...:diabloti:
  10. [B]''Nie znam natomiast żadnego psa rasy [COLOR=red]shit zu [/COLOR][COLOR=black]''[/COLOR][/B] [B]mozecie mnie oswiecic co to za rasa:diabloti: [/B]
  11. [quote name='bonita'][B][COLOR=magenta]Heloł rozrajdane baby :loveu: [/COLOR][/B][/quote] helol Bonita a w tobie co dzemie? [quote name='majoka']cześc kochana, widzę że Cię Madziorek męczy, chyba do tej Złoto...cos tam musisz się przejechac:diabloti:[/quote] hehehe halo siostra:loveu: [quote name='Vectra']bo w Kamci dżemie trymowiciel :diabloti:[/quote] trymowiciel...coz za piekne slowo:diabloti:
  12. [quote name='Vectra']a ty widze nadal nie wytrymowana :shake: :shake:[/quote] bo we mnie dzemie diabel...tasmanski:diabloti: [quote name='madzia i medor']Ale masz kocie ruchy:loveu::diabloti: :diabloti: Buhahaa, idź do Kamci, po znajomości powinna Ci cenę zniżyć:evil_lol:[/quote] Kamcia mi po znajomosci to moze....eee..cenzura:)
  13. [quote name='madzia i medor']Fajny ten twój pudelek:loveu: :loveu: :p Idź się zaszczep na wściekliznę, czort wie co dżemało w tym wilku, który wdżamałaś i teraz to coś, co dżemało w wilku, może dżemać w Tobie:siara:Rozumiesz:diabloti: :diabloti:[/quote] wrrrrrrrrr[img]http://www.mysmilie.de/smilies/tiere/2/055.gif[/img]
  14. eeeee goooooopiaaaaaa:diabloti: kochana moja gdzie jestes??? nie zebym tesknila ..tak tylko pytam z grzecznosci:diabloti:
  15. gdzies cie kurna wszystkie ropuchy wiedzmy i inne szkodniki sa???:diabloti:
  16. [quote name='Vectra']wypierdło ją :diabloti:[/quote] wypierdlo i wydmuchlo....:diabloti:
  17. te, chuda wciaglo cie na tym spacerze...?:diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']nooo to heja na dziada podpierdalacza :diabloti::mad::mad::mad:[/quote] [img]http://www.mysmilie.de/smilies/armee/2/img/011.gif[/img]
  19. [quote name='malawaszka']ohohooo aleście se podżemały :diabloti: no to ja zmykam paaaaaaa i Fcale nie przez te karabiny wymierzone w to dżemiące we mnie wilki :p :hand:[/quote] a po co pojdziesz? siedz na doopie jak ci dobrze:loveu:
  20. [quote name='Vectra']bo we mnie miłość dżemie :diabloti:[/quote] no i masz...oplulam Henka:razz:
  21. [quote name='Vectra']wiedziałam że na Ciebie zawsze mogę liczyć :loveu: :loveu: :loveu: i znowu Cię kocham :diabloti:[/quote] i znowu jestes mila i znowu sie boje...:diabloti:
  22. [quote name='agnes1']noooo.... pewnie jakiś dziad podpieprzył mła sister że nissan stoi 1,5 roku pod blokiem i nawet nie drgnie.... :hmmmm: ale że co?? czy nissany stworzyli do jazdy?? siostra taka kochana zrobiła z auta gołębnik (tzn. gołębie same sie tam zadomowiły:p )... a im to przeszkadza....:shake:[/quote] podli ludzie podli.....a fe..nie kochaja ptaszkuf...
  23. [quote name='Vectra']dajcie karabin zastrzele te wilki w dżemie :diabloti:[/quote] a prosze cie moja kochana sluze uprzejmie[img]http://www.mysmilie.de/smilies/armee/2/img/003.gif[/img]
  24. [quote name='Vectra']no napewno wilk w niej dżemie bo ma instynkt łowiecki i jest w 1 grupie FCI jako rasa niebezpieczna :diabloti:[/quote] nie , ja mysle ze ona jest ofczarkiem kalkaskim ....wscieklym..niebezpiecznym i dzemie w niej stado wilkow:diabloti:
  25. [quote name='Vectra']nic nie dostałam wredna babo :diabloti: :diabloti: a prosiłam , błagałam o pełną relacje :placz: :placz: jusz cię nie toffam :placz:[/quote] ja to bede rok przepisywac ty wiesz ILE one gadaly???????:diabloti:
×
×
  • Create New...