-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc goopia:eviltong: gdzies jest??:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)bo ty się dopiero szykujesz do smykania:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] of kors....jezdem zwarta i gotowa:diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
juhuuuuuu......jakby kto pytal to jestem:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:pmam rower ...pożyczyć:razz:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] to na droge powrotna ...a masz dzwonek w nim??? bede dzwonic z trasy jak sie jedzie:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]:evil_lol:piszą Ci co sie nie smykali;)[/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote] ja sie nie smykalam:) melduje ze jestem....
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi::multi::multi:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]nooo koffana widze ze do niedzieli zdążysz ....szykujesz sie na przyjazd:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] trampki se juz kupilam, wygodne takie cobym zaszla w nich do celu....:diabloti:
-
i tukej my som tyz.....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:noooo kurde ......teraz to przerąbane a musze sterte papierzysków dokończyć ,...jak ja to bez mózga zrobie:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]I jak Kaffa u sąsiadki:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] w domu lepsza :diabloti: wyprasowalam tone prasowania na jutro mam druga:angryy:
-
czesc Ewcia:multi: [quote name='madzia i medor']Wącha kffiatuszki:loveu::loveu::loveu: Chciałam Ci oznajmić, że u nas też są fotki:cool1:[/quote] i co sie chwalisz robaczyco??:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]dilerówna ..............................oddaj mózga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to mła słowa:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] eee to tera twoja kolej jest? zapomlam sie :oops: :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie rycz babo...bo psem poszczuje.... nie slimtaj... nie lubie mienczaków!!!!! wskakuj na kuń i cho ... w niedziele tańce hulanki swawole... ja cie pier.... nicze [/B][/COLOR][/FONT][/quote] jakim psem bedziesz mnie szczuc??? bo nie masz chyba na mysli tego twojego misia przytulnisia...moim mozesz mnie poszczuc...on sie bardziej nada:) [quote name='malawaszka']no dooobra - niech już będzie, że do jajnika :diabloti:[/quote] jajnikow ci u nas dostatek chooo:loveu: [quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred].....................no.........słuchaj klockowatej:mad:.............ja juz trenuje:razz::cool1:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]narazie na nodze od biurka....................ci.......................w pracy [/COLOR][/B][/quote] to przekracza granice mojej wyobrazni....:crazyeye: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to fakt jest ok:lol:[/B] :lol: :lol:[/quote] a nie mowilam:) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wstawilam foty komunijne dla zainteresowanych..buzki[/B][/quote] przyjde:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]tak... mój koń bedzie różowy a na imie na wizz(air) bo to latajoncy kuń....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zasiadaj na niego i przybywaj!!!!!! aaa... i ten kuń [U]NIE WARKOCZE [/U][/COLOR][/FONT][/B][/quote] jak nie warkocze to nie latam z nim.....na skrzydlach milosci przylece do cia:loveu:
-
[quote name='evaxon']witanko piekna :loveu:[/quote] noo witam witam:) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wróciłam do cie ... bom sie stęskniła... KCM :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cheba bede plakac.....moj rycerzyku:loveu:
-
[quote name='malawaszka']że niby o co Wam chodzi??? że o mnie??? bo ino ja tu chiba nowa :evil_lol: ohhhh KCM :loveu: :Rose: Ty jedna zrozumiałaś mą potrzebę przytulania się do czegokolwiek :evil_lol:[/quote] eeee....do CZEGOKOLWIEK:crazyeye: ....znaczy sie ja jestem CZEGOKOLWIEK....no to sie dowiedzialam..:cool3: :loveu:
-
[quote name='malawaszka']tiaaa pomarzyć dobra rzecz :diabloti: przy mnie to się ostatnio odzwyczaiła od chłopów :diabloti:[/quote] cho..cie przytule, ja nie chlop ale co tam...solidarnosc jajnikow musi byc i basta:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]A DZIEN DOBRY...ale czy on taki dobry......?????:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote] a pewnie ze dobry...slonko swieci,ptyki sie dra, pies spi, TZ w pracy...truskawki zre, kawe pije,pale sobie...prasowanko czeka..kkkurde fajnie jest:multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ...mafia to narkotyki ...piekne kobiety ...szybkie samochody ....hazard:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ...haracz:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:Franio wystawowy[/B][/I][/FONT][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/263/e59af5df86369f95.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/263/e59af5df86369f95.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] kkkurde ja wiem ze to nie jest mile widziane ale ja musze no po prostu musze bo sie udusze:diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bedzie bedzie ino jeszcze o tym nie wie.....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zaczynam sie bac.....chcesz mnie uprowadzic z doma?:crazyeye: a przybedziesz w zbroi i na bialym kuniu?? a ja sobie zaplote warkocze..........................pod pachami:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:a czyjże to blogasek........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] kompletnie nie mam pojecia.....[img]http://www.mysmilie.de/smilies/frech/img/020.gif[/img]
-
[quote name='Vectra']w związku z tym , Weszka ma bardzo drogie opłaty za jazdę widną :cool1: :cool1: :cool1:[/quote] a to ja myslalam ze te drogie oplaty zwiazane sa z alergia na meskie gacie...:razz: bo przy Weszce sie bidula przyzwyczaila do chopa bez galot pewnie:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']chomiki śmierdzom :diabloti: boksera jeszcze nie widziałam i dlatego jeszcze jestem :evil_lol: rzerzuche i kjakejsy owszem owszem lubiam :diabloti:[/quote] specjalnie dla ciebie nie bede podawac bokserow:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']dziń dybry - je tu pierwszy raz i na krótko bo mam uczulenie na boksery :placz:[/quote] kkkurde ale mnie zaszczyt trzepnal....:diabloti: eeee a widzisz tu jakiego boksera?:razz: ja jestem hodofca chomikuf, rzezuchi i kjakejsy wypiekam z nadzieniem na zyczenie:diabloti: KCM:loveu:
-
[quote name='Vectra']rzułwia , dałąm kotowi do zabawy , kask se zrobił ze skorupy :loveu: :loveu:[/quote] buuuuuu.....niedobra ty:placz: a ja se chcialam popielniczke zrobic:placz:
-
[quote name='Vectra']nie pyskuj :diabloti: :diabloti: :diabloti: no i gdziue te majty dla mnie HA ? :mad: :mad: :mad:zimno mi :placz: :placz:[/quote] taaa tera zimno:razz: nie po to moj rzuf sie tyle nachodzil zebys majty prawie nowki na szmatke zabawke dla Franiola przerobila...:mad: