-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Hugo-Kochaś']Chciałam Ci tylko napisać,że poszłam do Bei na kawę:grins:[/quote] ja tez poszlam..pyyyszna zna kawucha:p [quote name='evaxon']heloł kjakejsiki:multi:[/quote] helol piekna:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:wróciłam z pracy............jutro nie bedzie tak dobrze:angryy:jutro do 16....:diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] hmmmm...ucieklas z pracy???:diabloti:
-
ja tez przyszlam...moze byc ze na kawe:diabloti:
-
[quote name='Vectra']akurat obudziły mnie rewelacyjne wiadomości :diabloti: więc humor mam super :cool3: na gie mogę ci napisać jakie :p[/quote] az sie trzese z niecierpliwosci:diabloti: [quote name='Imbir1']rety byłam tu przed chwilą:cool3: no i co? znowu nie ma mojego posta???:roll: no to w takim razie jeszcze raz:p witajcie Dealery:multi:[/quote] witamy :multi: [quote name='Hugo-Kochaś']Tez Tu jestem:multi:[/quote] ja tez tu jestem:diabloti:
-
halo halo...bo ja tu rano bylam....ale zapomlo sie cos rzec:oops: wiec witam teraz:multi:
-
[quote name='Vectra']żyć bez was nie mogę :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] wesze podstep...:diabloti: kto cie dzisiaj obudzil?:razz:
-
Madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Poczęstowała mnie jakimś kjakejsem i tak mi zostało:niewiem::niewiem:[/quote] chcesz jeszcze jednego?:diabloti:
-
[quote name='Vectra']jestem moja kochana :diabloti:[/quote] czy ty kochana za wczesnie nie wstajesz ostatnio:crazyeye: martwie sie o ciebie:loveu:
-
hej! pokazesz nam sie po fryzjerze:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:jestem już ......dzień doberek NASZA Dilerko:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] dzien doberek NASZA Alu:loveu: [quote name='madzia i medor']No dobra, to sobie pójdę:sadCyber: [COLOR=lemonchiffon]Żartowałam:grins::grins:[/COLOR]:diabloti: Ale cacko:crazyeye: :ylsuper: :ylsuper: Cze mła nie witana ;)[/quote] cze robaczyca:loveu:
-
[quote name='bonita'][B]Czyli dobre nie? a takie z wulgaryzmami czy bez?[/B][/quote] ano byly i takie zzzzz:diabloti: [quote name='Vectra']kochana zobacz co ci utkałam :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/322/6c3c82061eaef425.jpg[/IMG][/URL][/quote] jaka z ciebie tkaczka zdolna:loveu: dziekuje kochana:loveu: :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:nasza koffana Dilerko ...jestem w domciu:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]KOCHAMY CIĘ MISIU:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] i my was tez:loveu: :loveu: [quote name='paula_z']Wyślij tą burzę do nas, bo ja nie mam czym oddychać :placz:[/quote] wyslalam ale nie wiem czy doszla:diabloti: [quote name='evaxon']mamuska nie rycz:p ponoc ma byc w nocy buzia:p :evil_lol: Ewo kjakejsikowy banerek suuuper smacznie wyglada:D[/quote] witaj Ewcia:multi: piekny mam banerek:loveu: [quote name='AlKil']Dzień dobry! Burza powiadasz, u nas też była ale pogrzmiało tylko bez deszczu.:evil_lol:[/quote] grzmialo i walilo piorunami a dzis znowu pieknie:razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].....................zobaczyłam światło i poszłam w jego kierunku[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witam cie[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i jak tam po burzy????[/COLOR][/B][/quote] swiezo, zielono i pieknie:) dzien doberek:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..............acha[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]zapomniałam dodać ze masz zajefajny banerek[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]brawo Vectra!!!![/COLOR][/B][/quote] wiem ze mam fajny..tez mi sie podoba:loveu:
-
halo mundra....gdzie latasz na miotle:diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...................ubieglaś mnie?????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj ducyneo maaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
nie witalam sie jeszcze??:diabloti: to sie witam;) ale masz silnego TZta:razz: -
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]no następna...................:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ZAWSZE cię zauważam..................[/COLOR][/B] [/quote] moja mila:loveu:
-
czesc Medorowa.....nie spij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti:
-
ale tu pusto.........Klocusiowa wracaj:placz:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]a dzień dobry, dzień dobry[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]czym ryzykujesz???[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]przecież ja bardzo Pokojowo nastwiona do życia jestem................:peace:[/COLOR][/B] [/quote] balam sie ze mnie nie zauwazysz:diabloti:
-
bryyyyy:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
witam sie z toba Pysiu cieplutko:loveu: -
nooo,ciekawa jestem:diabloti: ale zaryzykuje: dzien doberek Luskowa:p
-
halo siostrunie zapsione:multi: swietne foty:loveu:
-
jako pierwsza mowie ci dzisiaj Dzien dobry:multi: