Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']Uhhuuuu:multi: jak się cieszę, uhuuuu:multi: :diabloti: Ja za to jedną nogą już w łóżku, a drugą jeszcze tu sterczę:cool1: (tylko jak ja to zrobiłam:hmmmm::diabloti: )[/quote] to ten ajerobik na pewno....nie idz spac..jeszcze ci jakies goopoty do glowy przyleza jak sie wyspisz:diabloti:
  2. [quote name='bonita'][B]Jakie tu mniamniusie obraeczki widzę :loveu:[/B] [B]Witaj sister moja miła co niufki wczoraj nosiła[/B] [/quote] alez ty rymujesz:crazyeye:
  3. [quote name='madzia i medor']Wklejaj fotki:loveu::loveu::loveu: A tym ONYM, to manto trza spuścić:diabloti:[/quote] ty to bys tylko bila...ty jakas nierasowa jestes..agresywna..kopiowana i masz utrudniona komunikacje:diabloti:
  4. :diabloti: :diabloti: :diabloti: jestem.....halooooooo Madziaaaaaaaa:evil_lol:
  5. [quote name='madzia i medor']Wychodzę:obrazic::diabloti: :diabloti: Ale jeszcze tu wrócę:cool1:[/quote] tylko drzwiami nie trzaskaj....:diabloti:
  6. [quote name='paula_z']Witaj czarowniczko [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote] Witaj Paula....ze ja czarowniczka?:oops: :diabloti: [quote name='madzia i medor']Byłam..., i nie wyleciały:niewiem::niewiem:[/quote] idz jeszcze raz....:diabloti: [quote name='teqquila']Witanko :)[/quote] Witamy ..nie mow tak duzo bo nie nadazam:diabloti: [quote name='agnes1'][COLOR=black][B]Troske późno, ale psysłam ci pluska pofufać fuuu,fuuu...[/B][/COLOR] ;)[/quote] nooo...pozno...bylby mi odpadl palusek...ale lepiej pozno niz wcale:diabloti:
  7. [quote name='madzia i medor']Już Cię nie lubię:shake: :shake: Ale mi smaka narobiłaś:evil_lol: A wiecie, że ja tak nigdy kiełbaskie z cebuleczką nie piekłam:roll:[/quote] bo ty goopia wiedzma jestes:eviltong: :loveu: :diabloti:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool3:ałć .........ałaaaaaaaaaaaaaaa[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]oć cie pomiziam i psytule.....:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] jus mi lepiej :loveu:
  9. [quote name='agnes1'][B]Łoj troszkę mi się pomyrdało:diabloti: Pofufać ci paluszka?;) A tak wogóle to gdzieś ty go wkładała:crazyeye:[/B][/quote] pofufaj ploseeee....eeee gotowalam i se platy elektrycznej dotknelam...auuuuuu:diabloti:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)oć na skypka:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] leceeeeeeeeeeeee ino sie podepne...:p
  11. [quote name='agnes1'][B]Witam opaloną panią i przypalonego piesa:diabloti:[/B][/quote] juuuu witam siostre NASZEGO muska:multi: :multi: i jakby ci to powiedziec...piesek opalony a ja przypalona..palec se usmazylam auc:-(
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]dobrze to nie kupię w kiosku ...coś wykombinuję;)...dla ciebie wszystko:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] moja moja moja:loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='madzia i medor']A jaka to będzie kara - może się skuszę i na aerobik nie polezę:diabloti:[/quote] idz dziecko na aerobik..moze ci goopoty z gofy wylecom:diabloti:
  14. [quote name='madzia i medor']Wyschnę na słoneczku:grins::grins::diabloti: Chciałam Ci tylko powiedzieć, goopia, goopia, a do tego nie ma baloników:eviltong:[/quote] znowu jestes.....znowu chlewu narobisz....znowu cie bede musiala ukarac....:diabloti:
  15. [quote name='Vectra']o widzisz jak dbasz o jego szczęście :diabloti: :diabloti:[/quote] a ty myslisz ze od czego on taki brazowy? od urodzenia:crazyeye: :diabloti: ,ja od szczeniaczka go wystawiam na slonko i sobie zmienia ubarwienie:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz::placz::placz:nie ma ......i co teraz ...kupie ci w kiosku:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] z kiosku nie chce....bo wiesz pani kioskarka moze nalezec do tej partii co ja wiem a ty rozumiesz i siedziec ze szpileczka i pik pik pik...a na co mi dziurawy balun:evil_lol:
  16. [quote name='Lemoniada']Miałaś rację. Po prostu brak mi słów, nawet nie będę komentować: Kamcia 12:49:49 Łatwo powiedzieć . Mnie się kończy rok skzolny i rodzice każą mi się uczyć ;/ . Muszę poprawić oceny ! . Została mi tylko matematyka więc uwinę się szybko . ( mam nadzieję ) . Aha! Kaha_deko mieszka, jak się właśnie okazało, na tej samej ulicy... Czyż to nie cudowne zrządzenie losu?[/quote] :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: napisalam cos...ale jednak zrezygnowalam..... dziewczyny chwala wam za wytrwalosc i sily..Kaha fajnie ze sie dolaczylas...zaluje ze nie moge pomoc..ale ciagle trzymam kciuki i za kazdym razem jak tu wchodze to z nadzieja ze JUZ.....
  17. [quote name='Vectra']przecież byłam :crazyeye: pisałam :crazyeye: już wiem dlaczego Dili taki załamany :diabloti: bez jajek , bez ogona - co to za życie :diabloti:[/quote] bez koca bo przezul, pancia nie w humorze bo piesek przezul jej kocyk, bez pileczki bo zagryzl na smierc...co za zycie..chyba go do klatki wsadze i wystawie na slonce niech sie chociaz opali...:diabloti:
  18. [quote name='Vectra']byłam wsztstko widziałam :diabloti:[/quote] zapomnialas dzis cos o mnie niedobra ty....:cool1:
  19. [quote name='Hugo-Kochaś']Ale model:loveu:[/quote] witamy u nas:multi: w modelowej galerii:diabloti:
  20. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko tyle....:diabloti:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:bosz .......ale on ma doła[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/371/d77c0c2de2231f4a.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Nie dojechalim do hurtowni............kożelance spierdzieliło się autko:diabloti:ale za to byłam szybciej w domku:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] znaczy sie nie ma balonikow....:placz: [quote name='evaxon']:grin: hahah Alu strzał w 10 :grin:[/quote] rozmysla nasd swym nedznym losem.....a bedzie ci on nedzny jak mi zezre jeszcze jeden koc.....:diabloti: a ja sie wygrzalam, ugotowalam bylam w sklepie i dalej upal..uffff
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)bo trza pojechać zobaczyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dilerówna dzie jesteś......miałaś blogaska pilnować:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] jezdem...pilnowalam z ukrycia....:diabloti:
×
×
  • Create New...